Skocz do zawartości

March Madness 2010


Kosi

Rekomendowane odpowiedzi

czy w ncaa sa przewinienia techniczne albo niesportowe??? bo juz kilka sytuacji widzialem ze nie gwizdza a kwalifikowalo by sie do tego. no i ogolnie sedziowie wydaja sie bardziej poblazliwi niz ci z NBA. w NBA gwizdza byle gowno ze sie czasami nie chce ogladac..

 

no i jednak Duke przeszlo Maciek. twoja teoria sie nie sprawdzila.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy w ncaa sa przewinienia techniczne albo niesportowe??? bo juz kilka sytuacji widzialem ze nie gwizdza a kwalifikowalo by sie do tego. no i ogolnie sedziowie wydaja sie bardziej poblazliwi niz ci z NBA. w NBA gwizdza byle gowno ze sie czasami nie chce ogladac..

 

no i jednak Duke przeszlo Maciek. twoja teoria sie nie sprawdzila.. :)

z tego co wiem są przewinienia niesportowe i techniczne.

 

James Anderson z Oklahoma State oglosil ze idzie do NBA. http://www.newsok.com/osus-james-anders ... z0iuyt93jf

Na NBADRAFT.NET jest 14 w mocku a na draftexpress 20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem są przewinienia niesportowe i techniczne.

Tak nie gwiżdżą bo to nie gwiazdeczki sterna grają ( matko jak ja tego typa nie lubie :) )

 

Wbijaj na blog Kosiego, tam wszyscy siedzimy podczas meczów.

Czemu ten chat tak pośrodku bloga, a nie jakoś bardziej widoczny ?

 

ps. Ten Turner to cholera jakiś wybryk natury, taki pg aż sam bym chciał zobaczyć już teraz gościa w NBA, może on rozstrzygnie w końcu kto jest najlepszym pg w lidze Will czy Cp, znaczy wtedy dwójka będzie rywalizować o zaszczytne miano drugiego :) No i widziałem tego Johnsona, wiecie staram się każdego centra luknąć, no i typ tak średnio szczerze, tym bardzie dziwi że jest rozstawiony w przeciwieństwie do Samhana.

 

Ale jednak ci amerykanie mistrzowie w robieniu show, trochę chyba żle ten turniej układają, no bo dlaczego nie rozbić tycz pierwszych 2 rund na kilka dni, tylko na początku tyle tych meczów że czasem 4 na raz w cbs dają a póżniej kilkudniowa przerwa, chyba mozna by to tak ułozyć żeby więcej meczów człowiek mógł obczaić i żeby rywalizacja była fer, znaczy że tyle samo odpoczynku miedzy spotkaniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elwariato

 

1. Jak są mecze to czat jest na samej gorze.

2. Turner na PG gra z przymusu i w NBA nie będzie rozgrywał.

3. Wszystkie mecze możesz sobie zobaczyć z odtworzenia na mmod.ncaa.com więc nie wiem w czym problem.

4. Wszystkie drużyny mają tyle samo odpoczynku w MM, ewentualnie godziny różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i widziałem tego Johnsona, wiecie staram się każdego centra luknąć, no i typ tak średnio szczerze, tym bardzie dziwi że jest rozstawiony w przeciwieństwie do Samhana.

O jakim Johnsonie ty mówisz?Nie ma zadnego Centra Johnsona...

A co do Samhana to ja sie nie dziwie ze go nie ma w mockach...znaczy sie w 2 rundzie powinien być ale to wsyzstkie pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tak mówie o Jajuanie, brany jako center koleś w zestawienniu to go tak traktuje :)

1. Jak są mecze to czat jest na samej gorze.

2. Turner na PG gra z przymusu i w NBA nie będzie rozgrywał.

3. Wszystkie mecze możesz sobie zobaczyć z odtworzenia na mmod.ncaa.com więc nie wiem w czym problem.

4. Wszystkie drużyny mają tyle samo odpoczynku w MM, ewentualnie godziny różnicy.

1-oki :)

2- Ale i tak jest wyjebisty :)

3- ale w tv to jednak w tv :)

4-No mi chodziło gdyby rozbili pierwsze dni żeby wszyscy mieli taki sam odpoczynek, że to dało by się zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że wczesniej się słabo interesowałem NCAA i nie znam za wielu druzyn i zawodników, może mi ktoś wymienić ze 2-3 najciekawsze mecze w tym March Madness? Na razie obejrzałem jeden: Georgia Tech vs Ohio St, głównie ze względu na Turnera, ale jakoś średnio mi się podobało te mnóstwo start i bałagan na parkiecie. Wiem, wiem że to nie Nba, dlatego niech ktos wymieni te najbardziej emocjonujące i najlepsze z rozegranych spotkan. Jutro sobie obejrzę żeby się nakręcić na Sweet 16 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że wczesniej się słabo interesowałem NCAA i nie znam za wielu druzyn i zawodników, może mi ktoś wymienić ze 2-3 najciekawsze mecze w tym March Madness? Na razie obejrzałem jeden: Georgia Tech vs Ohio St, głównie ze względu na Turnera, ale jakoś średnio mi się podobało te mnóstwo start i bałagan na parkiecie. Wiem, wiem że to nie Nba, dlatego niech ktos wymieni te najbardziej emocjonujące i najlepsze z rozegranych spotkan. Jutro sobie obejrzę żeby się nakręcić na Sweet 16 :wink:

zależy co chcesz??emocje czy poukładaną gre?Mysle ze dobry byl mecz BYU vs Florida w pierwszej rundzie, Wake Forest vs Texas...najladniej chyba gra narazie Syracuse wiec mozesz zobaczyć sobie ich mecze...oprocz tego Sain't Marys i Washington...emocje byly też w meczu Kansas vs N.Iowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bryant z WV się złamał na treningu i jest lipa, bo dałem w brackecie, że wchodzą do Final Four, pokonując po drodze Kentucky. Niedobrze, niedobrze.

 

Fajnie, że niby-cindirella Northern Iowa wpada na Spartans bez Kalina Lucasa, którzy w sezonie już grali bez niego i radzili sobie bardzo słabo. Tak więc droga do Elite 8 dla podziaranych białasów stoi otworem, a tam w finale pewnie będą czekać wcale-nie-tacy-mocarni Ohio State Turners, znaczy Buckeyes, więc kto wie, może Northern Iowa is making history na naszych oczach. Btw, polskiego orła na ramieniu ma nie któryś z Kochów, tylko O'Rear.

 

Również aktualnie ulubiony team połowy kibiców, St. Mary's nie stoi wcale na straconej pozycji w meczu z Baylor.

 

Duke nie powinno mieć problemów z Purdue, a Kentucky z Cornell. Purdue mnie trochę wkurzyło, bo nie mieli prawa wygrać z Texas A&M, a wygrali, w dodatku gamewinnera walnął Kramer, którego nie lubię, i który mógłby grać jakiegoś Nicka czy innego Jasona w amerykańskim serialu o nastolatkach z High School. Takiego, który nosi kurtkę szkolnej drużyny footballowej, jeździ czerwonym kabrioletem i lecą na niego wszystkie dupy.

 

Tennesse - Ohio State pewnie będzie obfitować w straty i cegły.

 

Xavier-Kansas State może być kozak mecz, Xavier to chyba najefektowniej grający team do tej pory, a człowiek, który zadunkował nad LeBronem gra do tej pory świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bryant z WV się złamał na treningu i jest lipa, bo dałem w brackecie, że wchodzą do Final Four, pokonując po drodze Kentucky. Niedobrze, niedobrze.

Również aktualnie ulubiony team połowy kibiców, St. Mary's nie stoi wcale na straconej pozycji w meczu z Baylor.

 

Faktycznie sprawa sie troche komplikuje bo WV gra z mocnym do tej pory Washingtonem...

Co do St Mary's to czekam z niecerpliwością na matchup Samhan vs Udoh...jeśli Udoh ograniczy jego poczynania w ofensywie to powinno być pozamiatane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do St Mary's to czekam z niecerpliwością na matchup Samhan vs Udoh

Ja dokładnie tak samo, przebieram nogami na myśl o tym spotkaniu :) Ciekawe czy Samhan zrobi faktycznie furorę czy też w konfrontacji, pierwszy raz na tym turnieju, z mocnym centrem jego sen o NBA się skończy ( zakładam że jak będzie grał jak poprzednio to po dojściu do 8 druga runda co najmniej gwarantowana dla kolesia )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że pierwszopiątkowym centrem w Baylor jest biały klocek Josh Lomers, który zresztą przeciwko Old Dominion zagrał najlepszy mecz w karierze (14-8) i fajny papierowy meczap Udoh-Samhan może pozostać tylko papierowym. Pojedynkiem Samhana z Lomersem nikt chyba jarać się nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.