Skocz do zawartości

March Madness 2010


Kosi

Rekomendowane odpowiedzi

Przypominam, że pierwszopiątkowym centrem w Baylor jest biały klocek Josh Lomers, który zresztą przeciwko Old Dominion zagrał najlepszy mecz w karierze (14-8) i fajny papierowy meczap Udoh-Samhan może pozostać tylko papierowym. Pojedynkiem Samhana z Lomersem nikt chyba jarać się nie będzie.

Ale mysle ze będzie to tak ze bronić Samhana będzie Udoh a w ataku bedzie gral przeciwko niemu Lomers. Zdrowy rozsądek by nakazywał takie rozwiązanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajebisty filmik. Rozbroiło mnie "There are still a few teams that might make it into FF...Like Villanova" i ta reakcja gostka idealnie dopasowana do sytuacji.

Wszedlem sobie przed chwilą z ciekawości na nbadraft.net zobaczyć czy uaktualnili troche mock i ku mojemu zaskoczeniu jest Bledsoe jako 12 pick i pojawil sie wreszcie Samhan...51 pick

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że pierwszopiątkowym centrem w Baylor jest biały klocek Josh Lomers, który zresztą przeciwko Old Dominion zagrał najlepszy mecz w karierze (14-8) i fajny papierowy meczap Udoh-Samhan może pozostać tylko papierowym. Pojedynkiem Samhana z Lomersem nikt chyba jarać się nie będzie.

Ale mysle ze będzie to tak ze bronić Samhana będzie Udoh a w ataku bedzie gral przeciwko niemu Lomers. Zdrowy rozsądek by nakazywał takie rozwiązanie.
Z innej strony drugi wysoki St. Mary's, czyli Ben Allen lubi se wyjść na obwód i przytrójkować - to nie jest dobry pomysł rzucać na niego Lomersa. Więc albo Lomers wypada ze S5 (wątpliwe) albo przynajmniej na początku kryje Omara i łapie na nim parę fauli albo Udoh kryje od początku Samhana, a na obwodzie zostaje niepilnowany Allen.

Ja to widzę tak, że w pierwszej części meczu Lomers kryje Omara, a Udoh w miarę możliwości go podwaja. Potem zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego w tym brackecie na yahoo są podane godziny dzisiejszych spotkań 4:07 PM itd skoro na espn pisze 7:07??

Czyli pierwszy mecz zaczyna sie dopiero o 00:07??

Bo bracket Ci pokazuje zgodnie z czasem jaki masz ustawiony w profilu na yahoo? A że masz źle ustawione to i źle podaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego w tym brackecie na yahoo są podane godziny dzisiejszych spotkań 4:07 PM itd skoro na espn pisze 7:07??

Czyli pierwszy mecz zaczyna sie dopiero o 00:07??

Bo bracket Ci pokazuje zgodnie z czasem jaki masz ustawiony w profilu na yahoo? A że masz źle ustawione to i źle podaje.

to co i gdzie musze ustawić?bo ja to konto zalozylem tylko do bracketa wiec nic nie ustawialem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie zawiodło Syracuse, wiem nie powinno się po nich jechać napewno zależało im na zwycięstwie, ale po tych ostatnich minutach meczu z Butler to bym rozwiązał tą druzynę, Najpierw dali sobie wejść na głowę, te końcowe akcje oprócz farta Butler, to karygodne błędy w zastawieniu, obronie. A kiedy jakims cudem mogli jeszcze powalczyć o wygraną to ten chłopak Jackson, pokazał co to znaczy dziurawe ręce ( zabawna ta akcja bo wyszło dla nich totalnie dennie, a mogło być cudnie, Johnson pudłuje ale tamten zbiera dobitka i tylko 2 ptk w plecy) a później ten Jardine, to po prostu załamać ręce i płakać jeśli ktoś był by fanem tego zespołu, musowo potzrebny był im jak najszybszy rzut a ten nie wiem co próbował uskutecznić kolejny wjazd pod kosz :? Tragedia, wiem że mogę przesadzać odrobinę z krytycyzmem, ale tak mnie podirytowało co oni wyprawiają że po prostu musiałem to napisać :) Brawa dla trenera Butler, który wygląda kurcze młodziej niż większość jego podopiecznych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie zawiodło Syracuse, wiem nie powinno się po nich jechać napewno zależało im na zwycięstwie, ale po tych ostatnich minutach meczu z Butler to bym rozwiązał tą druzynę, Najpierw dali sobie wejść na głowę, te końcowe akcje oprócz farta Butler, to karygodne błędy w zastawieniu, obronie. A kiedy jakims cudem mogli jeszcze powalczyć o wygraną to ten chłopak Jackson, pokazał co to znaczy dziurawe ręce ( zabawna ta akcja bo wyszło dla nich totalnie dennie, a mogło być cudnie, Johnson pudłuje ale tamten zbiera dobitka i tylko 2 ptk w plecy) a później ten Jardine, to po prostu załamać ręce i płakać jeśli ktoś był by fanem tego zespołu, musowo potzrebny był im jak najszybszy rzut a ten nie wiem co próbował uskutecznić kolejny wjazd pod kosz :? Tragedia, wiem że mogę przesadzać odrobinę z krytycyzmem, ale tak mnie podirytowało co oni wyprawiają że po prostu musiałem to napisać :) Brawa dla trenera Butler, który wygląda kurcze młodziej niż większość jego podopiecznych :)

Najgorsze bylo to co zrobił Rautins...4 pkt straty do Butler, dobrze ponad minuta do konca meczu a ten rzuca praktycznie bokiem do kosza, zupelnie nieprzygotowanie przez ręce i Butler zbiera pile...to byla kluczowa sytuacja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Northern Iowa nie dała rady, ze Spartans bez Lucasa mieli niepowtarzalną szansę. Acz tego meczu nie widziałem.

 

Ohio State - Tennessee za to widziałem i Vols zniszczyli Turnerowców pod koszami, ale jak dla mnie czynnikiem decydującym o porażce Ohio St. była gra Dieblera, który zawsze był pewnym punktem, a dzisiaj na 8 rzutów przywalił 7 cegieł i poza tym przez cały mecz nic na boisku nie zdziałał. Turner cośtam próbował działać, ale chłopak nie może robić wszystkiego, a już na pewno nie bronić strefy podkoszowej, gdzie wysocy Vols rozbijali się z pasją i poświęceniem.

 

Druga połowa Duke-Purdue była całkiem znośna, o ile ktoś nie udławił się własnymi rzygami w połowie pierwszej, gdzie ogólna skuteczność z gry wynosiła coś koło 13/52. Nawet Sheyer trafił parę rzutów, podbijając swoja skutecznośćw w turnieju do ok. 30%.

 

Dzisiaj West Virginia koniecznie musi pojechać Kentucky.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N.Iowa byla blisko...kluczową sytuacją bylo jak dla mnie przestrzelenie na 2 minuty przed koncem przez Kocha( 84 ft% w sezonie) obu rzutów wolnych, gdyby trafil byloby 53-53...w odwecie Lucious trafil fadeawaya po spin movie...nastepna akcja Iowy zwalona i po ptokach.

W Elite 8 wreszcie mecz o normalnyhc porach. Będzie co oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nagrałem sobie meczyk St. Mary's ale po tym co Jazz mi zaserwowali dzisiejszego wieczora nie miałem ochoty na więcej kosza, i od razu wynik sprawdziłem, czyli koniec wielkiej przygody Smahana, źel nie zagrał, ale nie miało to nic wspólnego z dominacją pamiętaną z poprzednich meczów, w sumie szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa akcja z tym autystycznym gościem.

 

Mówi, że jest dobry z matmy i uzupełnił bracket na podstawie cyferek. Osoby dotknięte autyzmem mają to do siebie, że ich mózg nie selekcjonuje informacji, zapewne więc gość widząc szeregi cyferek rejestruje je wszystkie jednocześnie, co ułatwia mu powiązanie ich w jakiś sposób z okolicznościami wygranej/przegranej wraz z jednoczesnym porównaniem z przeciwnikiem. Co najciekawsze na zwycięzcę typował Purdue, zapewne nie biorąc pod uwagę kontuzji Hummela, a przed nią Purdue przecież było kondydatem do 1 seeda i sam widziałbym ich conajmniej w FF. Może któryś klub NBA go zatrudni bo najwidoczniej ma jakiś niezły system.

 

Anyway, jazda K-State, jazda WV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa akcja z tym autystycznym gościem.

 

Mówi, że jest dobry z matmy i uzupełnił bracket na podstawie cyferek. Osoby dotknięte autyzmem mają to do siebie, że ich mózg nie selekcjonuje informacji, zapewne więc gość widząc szeregi cyferek rejestruje je wszystkie jednocześnie, co ułatwia mu powiązanie ich w jakiś sposób z okolicznościami wygranej/przegranej wraz z jednoczesnym porównaniem z przeciwnikiem. Co najciekawsze na zwycięzcę typował Purdue, zapewne nie biorąc pod uwagę kontuzji Hummela, a przed nią Purdue przecież było kondydatem do 1 seeda i sam widziałbym ich conajmniej w FF. Może któryś klub NBA go zatrudni bo najwidoczniej ma jakiś niezły system.

 

Anyway, jazda K-State, jazda WV.

Chyba bral pod uwage kontuzje Hummella bo to bylo dosyc dlugo przed tournamentem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.