Skocz do zawartości

(4) LA Clippers vs (5) Dallas Mavericks - West 1st Round


the_secret

Kto  

30 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto

    • Clippers w 4
      0
    • Clippers w 5
      0
    • Clippers w 6
      5
    • Clippers w 7
      5
    • Dallas w 4
      0
    • Dallas w 5
      0
    • Dallas w 6
      13
    • Dallas w 7
      7


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Wodkens napisał(a):

Luka musi się ogarnąć bo jak zawsze w PO włączał Luka Magic mode, tak w tym roku póki co to takie mocne meh (oczywiście jak na jego standardy)

O to to! Widać, że nie jest przygotowany na 100% od strony fizycznej i to go mocno ogranicza. Z głową też chyba nie do końca ma wszystko w porządku, ciągłe płacze i dyskusje zabierają mu sporą część skupienia na grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że po serii punktów i dogonieniu z -31 wezmą to Mavericks, a Clippers dopiszą kolejny frajerski podpunkt do kolekcji swojej organizacji. Jednak nie byłoby w tym wszystkim sprawiedliwości, bo Doncic wg mnie powinien wylecieć z drugim technikiem po zachowaniu, kiedy w drugiej kwarcie otrzymał zasłużony faul na Hardenie i zaczął machać w kierunku sędziego i coś gadać. NBA powinno się za to wziąć i zacząć usuwać Doncica do momentu, aż się nauczy przestać tyle gadać i narzekać na sędziowanie. Już to pisałem i znowu napiszę, ale on i LeBron powinni iść robić papiery sędziowskie i zacząć sędziować mecze, bo często więcej uwagi skupiają na gwizdkach, niż na samej grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet u bukmachera Mavs są faworytem, więc to chyba nie ma specjalnie co dywagować. Nie sądzę, by przegrali kolejny mecz u siebie, widać jak ta publika potrafi ich nakręcać (czego nie można powiedzieć o piknikach w dawnym Staples), więc jeśli Clippers wtopią game 5, to raczej mamy po serii.

Ciekawe jak to by się potoczyło bez tego clowna z autyzmem, który i tak nie nadawał się do grania na odpowiedniej intensywności, bo patrząc tylko po wynikach, mamy 2-0 bez niego i 0-2 z nim, ale wiadomo - gdybologia. Jest jak jest i trzeba sobie radzić.

Harden ma 17/34 za trzy w tej serii, a wiemy, że w jego przypadku nie są to wide open trójki rzucane z rogów, co tylko potęguje moje obawy, że odpali jakieś 1/10 w następnym meczu. George wydaje się trochę pewniejszy, bo chyba swój gówno mecz już odhaczył, co nie zmienia faktu, że pod koszem go w tej serii jeszcze za bardzo nie było, a wiadomo jak to trójkami, więc powoli trzeba będzie wyjść ze strefy komfortu i przyjąć kilka ciosów od tych gitów z Dallas.

Generalnie Mavs to moja druga ulubiona drużyna na zachodzie, więc jak przejdą Clippers, będę im kibicował z każdą inną drużyną, trochę też liczyłem, że seria skończy się w miarę szybko w którąś ze stroną, żeby nie doszło do złych emocji, no ale się nie udało. Więc jak Luka dalej będzie kontynuował to prucie się do każdego, to będzie trzeba z nim jechać do spodu, podobnie jak płaskoziemcą (za całokształt twórczości) i innymi, którzy zasłużą.

Zaczynamy zabawę w best of three

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Hoolifan napisał(a):

dorzuciłbym kilka słów o Doncicu, który wczoraj wyglądał moim zdaniem fatalnie, czego boxscore kompletnie nie oddaje

ja juz w g2 pisalem jak zaczal od 0/4 ze sie snuje jakos po boisku, nie wyglada jak on ale w tamtym meczu sie pozbieral

na realgm wszyscy pisza ze gra z kontuzja, a zderzenie z Powellem czy kims podczas g3 jeszcze to pogorszylo

niby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry mecz w obronie po stronie Mavs.

Na tyle dobry, że w końcówce mogliśmy doświadczyć pojedynku rzutowego między Hardym a Hylandem. 😉

Luka mimo że nie w pełni zdrowy, dziś wystarczył na drużynę z LA.

@Denis Bad Boy Załęcki przewidział dzisiejszy popis Hardena, a występ Westbricka przewidzielismy wszyscy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mavs są lepszym zespołem, jak dostajesz w takim meczu trzydziestakiem u siebie, no to nie ma co się więcej rozwodzić. Tylko kataklizm po stronie Dallas może sprawić, że ta seria nie skończy się w piątek, a nawet jeśli takowy nastąpi, to przeładują ich ponownie w niedzielę, bo w hali Clippers nawet nie czuć za bardzo klimatu PO, stąd o żadnej przewadze parkietu nie ma sensu wspominać.

Harden nigdy nie był, nie jest i nie będzie człowiekiem. Ma czasem ludzkie zachowania, ale po nich zawsze musi odjebać jakiś frajerski numer. George też słabiutki, ale jak ta pała robi 2/12 i zamraża kolejnych kilkanaście posiadań bezsensownym klepaniem, to pewnie też trochę ciężej złapać rytm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-30 w takim ważnym meczu u siebie? Trudno o bardziej dobitnie podsumowanie mentalu takiej drużyny. I to wszystko gdy każdy widzi i wie, że Luka wciąż nie jest sobą i gra na jakieś 2/3 standardowych możliwości.

Ile tam temu Kałajowi Clippers sypneli na kolejne 3 lata to za siedzenie na dupie podczas PO, ktoś przypomni? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę inaczej patrzę teraz na niechęć spurs aby dawać maxa 8 lat temu. Cała ta sytuacja była trudna dla kibica wtedy, TOR dostali prezent i mistrza ale z perspektywy kolejnych lat spurs na tym ostatecznie źle nie wyszło. Gracza szkoda bo sam profil ma doskonały. Brakuje zdrowia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał(a):

Trochę inaczej patrzę teraz na niechęć spurs aby dawać maxa 8 lat temu. Cała ta sytuacja była trudna dla kibica wtedy, TOR dostali prezent i mistrza ale z perspektywy kolejnych lat spurs na tym ostatecznie źle nie wyszło. Gracza szkoda bo sam profil ma doskonały. Brakuje zdrowia. 

No nie wiem, raczej fani Spurs nie tesknia za latami Derozan LMA. Z pickow tez wyszla wielka kupa.

W takim przypadku, lepiej sprobowac zrobic 1 run jak Raptors. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Denis Bad Boy Załęcki napisał(a):

bo w hali Clippers nawet nie czuć za bardzo klimatu PO, stąd o żadnej przewadze parkietu nie ma sensu wspominać.

 

zgadza się, na meczach Lakers to samo. zdecydowanie najsłabsza publika w PO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kubbas napisał(a):

Kyrie fizycznie chyba jest w najlepszej formie ever, nawet w obronie wyglada zajebiscie

George i Harden lacznie jakies 6 na 30, tak nie da rady

 

To zaskakujące aby czarnoskóry guard bez atletyzmu (oglądałem dziesiątki jego meczów w Cavs, gdzie może imponował szybkością i gibkością, ale na pewno nie siłą i wyskokiem) robił w tym sezonie takie paczki.

https://youtu.be/W-hk0VrV8go?si=wnxRgfFTllKwjuaS

Edytowane przez Pozioma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Reikai napisał(a):

No nie wiem, raczej fani Spurs nie tesknia za latami Derozan LMA. Z pickow tez wyszla wielka kupa.

W takim przypadku, lepiej sprobowac zrobic 1 run jak Raptors. 

A o czym się rozwodzić. Było dobrych parę lat w d...  ale dzięki temu mamy Wenbanyame i przyszłość zapewnioną na następne 15 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ignazz napisał(a):

Trochę inaczej patrzę teraz na niechęć spurs aby dawać maxa 8 lat temu. Cała ta sytuacja była trudna dla kibica wtedy, TOR dostali prezent i mistrza ale z perspektywy kolejnych lat spurs na tym ostatecznie źle nie wyszło. Gracza szkoda bo sam profil ma doskonały. Brakuje zdrowia. 

 

3 minuty temu, marceli73 napisał(a):

A o czym się rozwodzić. Było dobrych parę lat w d...  ale dzięki temu mamy Wenbanyame i przyszłość zapewnioną na następne 15 lat.

Survival bias. Gdyby zamiast Wembiego był Scoot to wyglądałoby to „trochę” gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.