Skocz do zawartości

Playoff race 2024


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli Pels z zardzewialym Ingramem ktory 2 dni temu wrocil po kontuzji, CJem ktory ma jak zwykle obsrane nachy, pewnie bez Ziona vs nudni Kings bez dwoch waznych obwodowych grajkow, ktorzy dostali w tym sezonie od Pels 5:0.

OKC chyba nie narzeka.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla koszykówki szkoda, że Lakers udało się wygrać mecz

oczywiście 12 fauli lakers vs 23 pelicans i 15 pkt więcej z osobistych celnych po stronie lakers

 

dla koszykówki dobrze, że wygrało kings i szkoda koniec pewnej epoki czyli zjazd gsw, wiele takich momentów było jak lebrona demolował pistons, thomas nie podał ręki bullsom, mourning wyobrażał sobie że zje kubełek w KFC 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Koelner napisał(a):

dla koszykówki szkoda, że Lakers udało się wygrać mecz

oczywiście 12 fauli lakers vs 23 pelicans i 15 pkt więcej z osobistych celnych po stronie lakers

A wskazesz konkretne gwizdki? Nie wiem, ta pompka Lebrona na Nancu moze nie byla faulem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Reikai napisał(a):

A wskazesz konkretne gwizdki? Nie wiem, ta pompka Lebrona na Nancu moze nie byla faulem?

pelicans rzucali mnie osobistych niż ad i lebron razem wzięci, dodatkowo zion który gwałci pomalowane gra w pelicans 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, the_secret napisał(a):

oczywiście że nie wskaże bo jest lamusem

twoja stara 

 

4 minuty temu, Reikai napisał(a):

Tak myslalem.

ale co myślałeś? 

LeBron na 23 swoich pkt 10 zdobył z wolnych

AD na 20 swoich pkt zdobył 8 zdobył z wolnych 

przy 4 pkt przewagi na koniec oraz wyrównanym meczu praktycznie ta rubryka zadecydowała o wyniku końcowym spotkania. 

 

nie widzę abym napisał gdzieś nieprawdę. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Koelner napisał(a):

twoja stara 

 

ale co myślałeś? 

LeBron na 23 swoich pkt 10 zdobył z wolnych

AD na 20 swoich pkt zdobył 8 zdobył z wolnych 

przy 4 pkt przewagi na koniec oraz wyrównanym meczu praktycznie ta rubryka zadecydowała o wyniku końcowym spotkania. 

 

nie widzę abym napisał gdzieś nieprawdę. 

 

No moglbys na przyklad napisac ktore gwizdki byly zle.

Moze.ten technik DLO za to, ze Jose sie przyprul?

Moze kolejny cios w glowe AD bez faulu?

Ciekaw Jestem po prostu, zakladam ze sucha liczba FT jest dla gwiazd basketu, a my tu ogladamy mecze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał(a):

No moglbys na przyklad napisac ktore gwizdki byly zle.

Moze.ten technik DLO za to, ze Jose sie przyprul?

Moze kolejny cios w glowe AD bez faulu?

Ciekaw Jestem po prostu, zakladam ze sucha liczba FT jest dla gwiazd basketu, a my tu ogladamy mecze.

liczby nie kłamią. mamy już sporo latek i na dwie osoby są trzy werdykty więc możemy założyć, że lakers mają umiejętność do wymuszania fauli a pelicans płacą frycowe że nawet grając u siebie gdzie ściany powinny pomagać nie potrafili temu zaradzić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to znaczy miec zajebistego trenera

odpalilem sobie ostatnie 6 minut Sixers i mowie co ten lowry robi w dunker spot, albo w miejscu gdzie ewentualnie drugi forward gra z bigiem high and low, potem widze tez tam oubre przewinalem sobie troche meczyk a to Nurse po prostu zrobil adjustment do strefy Heat

juz widze jak to robi Doc, 36 sekund do konca i Oubre wlasnie z podania Embiida robi 2+1 z tego high and low przyslowiowego

ja nie wiem, Nurseowi dac taki roster, Sixers na prawde sa mega mocni, z Bostonem przegrywaja jakikolwiek matchup poza moze Tatumem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądałem ten mecz i tak teraz po przespaniu to się zgadzam. mnie zaskoczyło w Heat dużo prostych błędów/strat ( Herro ,Tacos ) na początku meczu czy w końcówce. heat overallowo, rotacja wyglądają na mocniejszych ale to w 76ers egzekucja wyglądała zdecydowanie lepiej i reakcja Nurse. nie rozumiem całkowicie zamrożenia rotacji Erica w 4 kwarcie gdy w 76ers cały czas ktoś nowy pojawiał się na parkiecie i brak reakcji oraz wykorzystania absencji Embidda na boisku to wielki błąd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę Heat pokpili dzisiaj sprawę, bo do przerwy mecz mieli pod kontrolą i Sixers wyglądali na mocno pogubiony zespół. Na pewno uraz Butlera nie pomógł, ale w 3 kwarcie wyglądało to koszmarnie, bo poza kilkoma trafionymi trójkami Heat nie potrafili zdobyć punktów z gry, dołożyli do tego straty i momentum przeszło na stronę Sixers. Jeszcze ten Batum nagle wyskoczył z kapelusza i zaczął ładować trójki jak prime Klay Thompson, co w połączeniu z fajnymi adjustment Nurse'a pozwoliło ograć Miami.

Ogólnie rozstrzygnięcie raczej dobre, bo Miami naprawdę ślizga się na tym samym patencie już któryś rok, a Sixers z tym trenerem powinni mieć więcej do zaoferowania i może dadzą z Knicks fajną serię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.