Skocz do zawartości

Playoff race 2024


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, barcalover napisał(a):

Kompletnie się nie zgadzam, ale rozumiem i myślę, że te opinie o rzekomej niepewności i braku zaufania do Thunder w PO tylko im pomogą. W PO zawsze warto być underdogiem i wygląda na to, że jeśli Oklahoma przejdzie Pels/Kings w pierwszej rundzie, to później już każdą serię będzie grać "na luzie" jako drużyna, która może, ale nic nie musi.

Mimo wszystko dziwi mnie ten brak respektu. Lider kalibru MVP - check. Mocna druga opcja na skrzydle - check. Trener - check. Dość szeroki skład, żeby wyklarować rotację 7-8 graczy pod rywala - check. Obrona - check. 

Przed sezonem over/under na Thunder był na poziomie 44,5 wg B-ref. Chłopy zrobili 57-25 na tym zachodzie, który ma 7 drużynę na poziomie drugiej wschodu.

Ciekawe będą te PO i bardzo dobrze, że Thunder będą mieć komfort gry bez wielkich oczekiwań.

Ja bym wlasnie tez chcial pochwalic trenera OKC.

Piekne maja sety, oglada sie ich cudownie wlasnie dzieki trenerowi.

PS fajnie ze zyjesz, dawno Cie nie bylo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Players in the NBA playoffs will split a pool of $33.7 million this season with each team receiving shares based on how far they advance. This pool money represents an increase of 25 percent from last season.

The team payouts will range from $452,708, approximately $30,000 per player based on a 15-player roster, to potentially $12.1 million ($804,000 per player) for the NBA champion.

With the Boston Celtics finishing the regular season with the best record in the NBA, they get a team share of $844,000 at the very start of the playoffs. Each team in the first round receives a team share of $453,000, which increases to $552,000 for the second round and $923,000 for the Conference Finals. The losing team in the Finals will receive $3,692,000, while the winning team in the Finals will receive another $8,549,000

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Reikai napisał(a):

Imo to on blanta pali przed meczem, nie ma bata.

@karpik ciekawa odpowiedz o CJu swoja droga, to jest to o czym mowiles.

No moim zdaniem formuła mentorowania CJa się wyczerpała.

Bardzo słaby meczyk Pels, całe szczęście, że Kings zagrali jeszcze gorzej xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Chytruz napisał(a):

Heat Culture, 100% effort (przez 20% sezonu) 💪

W ogóle nie wiem czy nie leci jakas ściema bo MRI podobno pokazało tylko sprain, a jak się ma grade 1 tear to może się zaleczyć w tydzień do 3

Nie zdziwi mnie jak w G3 Butler zagra 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.