Skocz do zawartości

ATF POLSKA EKSTRAKLASA


Braveheart22

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Gregorius napisał(a):

Ponieważ widzę ze już lecą polscy rezerwowi to jestem ciekawy skąd brak wyboru Aschraf El Mahdioui , Dudu Bitona czy Pola Loncha. A jest jeszcze np Yaw Yeboah czy Brlek.

ten pierwszy nigdy w Ekstraklasie nie grał, drugi jest faktycznie zaskoczeniem skoro trafili tutaj Jenza czy Stolarczyk, trzeci był chyba jednak zbyt jednowymiarowy, więc ciężko byłoby go sprzedać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

ten pierwszy nigdy w Ekstraklasie nie grał, drugi jest faktycznie zaskoczeniem skoro trafili tutaj Jenza czy Stolarczyk, trzeci był chyba jednak zbyt jednowymiarowy, więc ciężko byłoby go sprzedać

Aschraf gral w eklapie - tylko runde

Dudu Biton to napastnik z Izrela a nie prawy obronca Dudu Paraiba, Lonch byl topowym srodkowym pomocnikiem (nie tylko defensywnym) ligi ale niestety nie z mistrzowskiej druzyny.

 

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Gregorius napisał(a):

Ponieważ widzę ze już lecą polscy rezerwowi to jestem ciekawy skąd brak wyboru Aschraf El Mahdioui , Dudu Bitona czy Pola Loncha. A jest jeszcze np Yaw Yeboah czy Brlek.

Wisła w XXI wieku była 7-krotnie mistrzem Polski, 4-krotnie wicemistrzem Polski, więc pewnie dlatego, że ludzie przede wszystkim szukali zawodników z tych lepszych czasów dla tego klubu i mógł ktoś umknąć. 

22 minuty temu, agresywnychomik napisał(a):

prawy obronca Dudu Paraiba

Lewy. Mało jest zawodników o tak dobrym dośrodkowaniu w pełnym biegu, tak swoją drogą. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był moment, że każdy się domagał Kiełbasy w reprezentacji xd, ale Janas za bardzo tego nie widział. Jednak pod mocną presją otoczenia (media, kibice), w końcu się ugiął i go powołał. Kiełbasa takiego psikusa mu zrobił, że wjebał bramkę (mecz z Estonią w Ostrowcu Świętokrzyskim) i to całkiem ładną na 3-1. Byłem na tym meczu :)

Janas w nagrodę więcej go nie powołał, więc takie na odczepnego to powołanie :)

Gość to fenomen pod tym względem, że był królem strzelców chyba na 5 czy 6 różnych poziomach rozrywkowych w Polsce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Braveheart22 napisał(a):

Był moment, że każdy się domagał Kiełbasy w reprezentacji xd, ale Janas za bardzo tego nie widział. Jednak pod mocną presją otoczenia (media, kibice), w końcu się ugiął i go powołał. Kiełbasa takiego psikusa mu zrobił, że wjebał bramkę (mecz z Estonią w Ostrowcu Świętokrzyskim) i to całkiem ładną na 3-1. Byłem na tym meczu :)

Janas w nagrodę więcej go nie powołał, więc takie na odczepnego to powołanie :)

Gość to fenomen pod tym względem, że był królem strzelców chyba na 5 czy 6 różnych poziomach rozrywkowych w Polsce. 

wiadomo, Kiełbasa git pick :D PM mógł brać zamiast tego wacka Kucharskiego np. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, agresywnychomik napisał(a):

Reiss nie tylko gwarantuje bramki i asysty, idealny 2 napastnik ale przede wszystkim mam bezposredni dostep - 24/7 i otwarta linie kredytowa u Forbicha.

jest tez spora szansa ze wskoczy do s11 za Pekharta xd (przynajmniej ja mam wyżej Reissa od Pekharta xd)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, agresywnychomik napisał(a):

Reiss to nie jest elitarny dobijacz, brak glowy i drugiej nogi xD, za to nie ma lepszego 2 napastnika imho, on zawsze mial mnóstwo asyst.

Rejsik

bardzo fajny grajek, chociaż już wrócił post prime to nadal na polskie warunki robił robotę :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

Reiss nie tylko gwarantuje bramki i asysty, idealny 2 napastnik ale przede wszystkim mam bezposredni dostep - 24/7 i otwarta linie kredytowa u Forbicha.

Reiss zdecydowanie największy steal i bardzo dziwne, że nie poszedł wcześniej 

chciałem go brać, niemniej ławka nie ma znaczenia, więc nie ma się czym podniecać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Reiss zdecydowanie największy steal i bardzo dziwne, że nie poszedł wcześniej 

chciałem go brać, niemniej ławka nie ma znaczenia, więc nie ma się czym podniecać

Czy ja wiem czy najwiekszy ale jak jack i marcus pozwola to z nastepnym pickiem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

Czy ja wiem czy najwiekszy ale jak jack i marcus pozwola to z nastepnym pickiem....

zdecydowanie 

jak odpalisz najlepszych asystentów od 00/01 to Piotrek jest prawie zawsze w topie a często i pierwszy 

plamą na tym skalpie są zarzuty korupcyjne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.