Skocz do zawartości

ATF POLSKA EKSTRAKLASA


Braveheart22

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

nie to tylko sugestia, że Rasialdo nie byłby wiele gorszy ;] 

droczę się trochę, ale no nie jestem fanem Twoje rodzynka, Rejsik imo by tam znacznie lepiej wyglądał

Rasiak moim zdaniem ma niesprawiedliwe zla prase... Jednak faktycznie byl strasznie sztywny w momencie kiedy wyjechal,  pozniej sie rozwinął.

Pekhart ma wiekszą od Rasiaka "awarness", bardziej wie co się dzieje na około niego.

U mnie kreatywnosc jest w innych strefach boiska na szpicy potrzebuje dobijacza.

Reiss z lawki, na zmiane i moge grać fragmentami 4-4-2 bo to dobry kreator smiem twierdzic że lepszy niz finiszer xD 

Edytowane przez agresywnychomik
Laf to wąskie gardło tego ATF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojego Rasialdo mi obrażajo. Mój Sztywny Pal Polski ma proste zadanie, w kulminacyjnym momencie spotkania dla ostatnich akcji, gdzie gramy klasyczną ekstraklasową lagę w pole karne być najwyższym drągiem i skierować piłkę do bramki. Styl jest tu nieważny, piłka potrafiła znaleźć Rasiaka,a on w swojej niezgrabności kierował ją do bramki myląc bramkarzy swoimi nieskoorynowanymi ruchami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, P_M napisał(a):

Też chcę nagrodę!

zjebałeś z Ekwueme i tym samym:

najbardziej polski team - @Pablo81

ale tak na oko to w sumie nie wiem czy Tobie nie przypadnie nagroda najstarszego zespołu w zabawie :)

najmniej polski team - @LAF

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Thiago Cionek

@The Game 85

 

W dniu 14.12.2023 o 13:07, Braveheart22 napisał(a):

Zasady draftu:

-  Wybieramy 11 zawodników podstawowych + 3 rezerwowych.
- Ekstraklasa XXI wiek, zawodnicy od sezonu 2000/01 w górę.
- Wybieramy zawodników bez zaznaczenia konkretnych sezonów. 
- Brak limitu obcokrajowców w podstawowym składzie! Natomiast 3-osobowa ławka rezerwowych wyłącznie z polskich zawodników! Zawodnicy naturalizowani nie są liczeni jako Polacy.
- Minimalna liczba występów dla zawodników, którzy spędzili tylko jeden sezon w ekstraklasie = powyżej 2/3 rozegranych z możliwych do rozegrania meczów w sezonie.  
- Draft odbywa się systemem ABAB (wężyk). 

Do zmiany niestety :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.