Skocz do zawartości

ATF POLSKA EKSTRAKLASA


Braveheart22

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Braveheart22 napisał(a):

Już nie róbmy szachów, bo zaraz będą kłótnie z każdej strony. 

imo można normalnie rotować graczami z s11 i rezerwy pod konkretne spotkania - byleby zachować regułę że z ławki bierzemy tylko Polaków, to chyba nie jest żadne mieszanie ;)

1 minutę temu, P_M napisał(a):

nad Kryszałowiczem myślałem, ale on tam te sezony ma dziwne jeżeli chodzi o liczbę rozegranych spotkań i tak ciężko było mi ocenić jego realną wartość.

też miałem go na radarze;P Kryszal zawsze spoko, fajny grajek, ale bez konkretnego peaku odnoszę wrażenie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.12.2023 o 17:10, Braveheart22 napisał(a):

Raczej dowolność taktyczna, ale ten zespół ma rozsądnie wyglądać na papierze, tak jakby miał normalnie wyjść na boisko. 

I jeszcze jedno. Jak chcieliście, wybieramy również po 3 rezerwowych (zresztą pomysł bardzo spoko, dłuższy draft, jeszcze więcej funu!), ale widzę to tak, że w założeniu nie mieszamy wedle kaprysu podstawowym składem. Po prostu ławka będzie taką bonusową skladową oceny siły, uniwersalności danego zespołu (mam nadzieję, że zrozumiałe xd), która przykładowo może rozstrzygnąć w przypadku wyrównanych pojedynków. No i właśnie siły i uniwersalności, czyli niekoniecznie warto wybrać sobie na ławkę np. samych skrzydłowych/napastników,  tylko popatrzeć na to troszkę szerzej ;)

... 

Dobra, wychodzi na to, że już więcej nas nie będzie. Zatem 12 osób finalnie, jest ok. Kolejność draftu wylosuje nam wspaniały, bardzo doświadczony w tym aspekcie, niezawodny @julekstep, kiedy go o to ładnie poproszę :)

Zasady draftu:

-  Wybieramy 11 zawodników podstawowych + 3 rezerwowych.
- Ekstraklasa XXI wiek, zawodnicy od sezonu 2000/01 w górę.
- Wybieramy zawodników bez zaznaczenia konkretnych sezonów. 
- Brak limitu obcokrajowców w podstawowym składzie! Natomiast 3-osobowa ławka rezerwowych wyłącznie z polskich zawodników!*
- Minimalna liczba występów dla zawodników, którzy spędzili tylko jeden sezon w ekstraklasie = powyżej 2/3 rozegranych z możliwych do rozegrania meczów w sezonie.  
- Draft odbywa się systemem ABAB (wężyk). 

*Kilka osób nie chciało żadnego limitu, kilka optowało za limitem, więc decyzja nie była łatwa. W drodze kompromisu postanowiłem wymieszać trochę pomysły i tak, mamy pełną dowolność w wyborze podstawowej jedenastki, natomiast najbardziej surowy limit w przypadku ławki rezerwowej. Myślę, że każdy powinien być zadowolony w tym przypadku. Aha, zawodnicy naturalizowani nie są liczeni jako Polacy! 

Wszystko pasuje?! (musi xd) 

 

Przed zabawą to wrzuciłem. Nie było żadnego sprzeciwu itd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.