Skocz do zawartości

ATF POLSKA EKSTRAKLASA


Braveheart22

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

7 picków do końca, troche draft wyhamował (kudos @Pablo81;)) ale ogólnie można stwierdzić ze jeden z szybszych atefowych wężyków.

@Braveheart22 chyba wczoraj pośpieszył się z rozdaniem tych nagród. @Pablo81 dziś zgłosił silną chęć contenderowania. Możliwe że @LAF będzie pozbawiony nagrody 😉 (luzik, już skończyłem pickowanie, więc spokojnie czekam, nigdzie się nie śpieszę)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, DRK napisał(a):

@Braveheart22 chyba wczoraj pośpieszył się z rozdaniem tych nagród. @Pablo81 dziś zgłosił silną chęć contenderowania. Możliwe że @LAF będzie pozbawiony nagrody 😉 (luzik, już skończyłem pickowanie, więc spokojnie czekam, nigdzie się nie śpieszę)

 

to jak w nba, zawodnika meczu wybierają 5min przed końcem i już nie raz psikusa ktoś im zrobił w końcówce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, DRK napisał(a):

@Braveheart22 chyba wczoraj pośpieszył się z rozdaniem tych nagród. @Pablo81 dziś zgłosił silną chęć contenderowania. Możliwe że @LAF będzie pozbawiony nagrody 😉 (luzik, już skończyłem pickowanie, więc spokojnie czekam, nigdzie się nie śpieszę)

 

Ja już mam opis gotowy xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sewer

Celeban u Pablo jest. Szybciutko zmień to może jeszcze dzisiaj się uda skończyć draft! :D

edit:

Niestety Sewer szybko zniknął. Draft trzeba dokończyć, żeby jeszcze przed Świętami zorganizować kolejny etap zabawy. Pozwolę sobie zatem wybrać ostatniego gracza i oznaczyć kolejną osobę. Mam nadzieję, że nikt nie ma nic przeciwko, a sam Sewer się nie obrazi i w międzyczasie zmieni swój ostatni pick. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Draft się kończy, co dalej? 

Losowanie oczywiście, ale jeszcze raz o formacie, bo ostatnio trochę namieszałem, pisząc o trzech grupach 4-zespołowych i jednej 5-zespołowej, bo oczywiście nie jest nas 17 a 13. 

Zatem przy formacie 4-grupowym zostając, będziemy mieli trzy grupy 3-zespołowe i jedną grupę 4-zespołową (P_M z automatu wyląduje w grupie A. Grupy wylosuje @BMF (w zasadzie to już chwilę temu wylosował, wrzucę screena po zakończeniu draftu). 

Po dwa najlepsze zespoły z każdej grupy awansują bezpośrednio do 1/4. Pary 1/4 będą losowane (z rozstawieniem oczywiście, czyli 1 miejsca zagrają z 2 miejscami), żeby uniknąć ustawiania sobie drabinki przy głosowaniu w grupie, a dalsza drabinka z założeniem, że zespoły z tej samej grupy mogą trafić na siebie dopiero w finale. 

Jutro założę odpowiednie tematy. 

Czekam na ostatnie picki i wrzucam screena z grupami. 

ps. Chyba, że chcecie koniecznie grać jeszcze baraże, które wcześniej błędnie założyłem xd? Ale wtedy po grupie odpadnie tylko jeden zespół z grupy A, więc głosowania w grupach byłyby praktycznie tylko o rostawienia, kto bezpośrednio wejdzie do 1/4, a kto weźmie udział w barażach. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, agresywnychomik napisał(a):

On go wziął na rzecznika, ktoś musi udzielać wywiadów orzed kamerami xD

what? świetny grajek, dobry zmysł taktyczny, bardzo dobre rozegranie i kreacja gry, do tego strzał z dystansu. Tutaj mocno past-prime niestety, ale dalej wartościowy gracz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, P_M napisał(a):

what? świetny grajek, dobry zmysł taktyczny, bardzo dobre rozegranie i kreacja gry, do tego strzał z dystansu. Tutaj mocno past-prime niestety, ale dalej wartościowy gracz.

Ja nie mowie ze nie świetny zawodnik, sam go rozważałem, a co do bycia rzecznikiem to nawiazuje do barwy głosu Pana Ryszarda - wpada w ucho.

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.12.2023 o 18:09, agresywnychomik napisał(a):

Ta ! Da !

Untitled design.jpg

@LAF

Najważniejsza jest ta grafika taktyczna, którą wrzucał już agresywnychomik. Wtedy możemy sobie w podstawowej formie zobrazować Twój team, tak jak Ty to widzisz i oceniać. Oczywiście możesz dołożyć też opis, jednak pisałem na początku, że nie musi on być jakiś rozbudowany i w zasadzie to nie jest obowiązkowy. Fajnie jak pojawią się podstawowe informacje, nikt nie zabrania, jeśli ktoś chce napisać więcej. 

Gramy format turniejowy, tj. grupa + faza pucharowa. W grupach głosowanie w formie power rankingu (możesz sobie to rozpisywać, jak Ci się podoba, byle na koniec w głosowaniu wskazać, kto 1 miejsce, kto 2 miejsce itd.). Od 1/4 już forma pojedynku i głosujemy na konkretny zespół, np. "Według mnie wygra zespół A". 

Nie mieszajmy beGM w to ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.