Skocz do zawartości

buty, kicksy i inne ciuchy zwiazane z koszem


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

To również podpytam - czy opłaca się kupować Adidasy Isolation? Dla osoby chcącej wrócić do gry, ale ze względu na zdrowie nie do końca pewnej czy uda się grać regularnie.

Docelowo do gry na hali i "orlikach" tartanowych. Koszt to 120zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w Nike AV Pro IV i jak na tą cenę były ok, ale nie mam porównania w tej cenie. Swoją drogą czekam na odpowiedź w moim poprzednim pytaniu (str 140) :)


Oczywiście grałem w tych z poduszką, bo nie jestem pewien czy te bez amortyzacji są dostępne w większych rozmiarach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co nastawiam się na Jordan Super Fly 2, ale chciałbym się dowiedzieć czy dla rozgrywającego często wjeżdżającego zwodami pod kosz nie będą lepsze hyperquicknesy albo hyperdisruptory ? Zadaję dużo pytań, ponieważ chcę wybrać jak najlepiej, a to będę moje pierwsze "profesjonalne" buty więc nie chciałbym wywalić pieniędzy w błoto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś mógłby mi rzucić nazwami paru sklepów internetowych wartych uwagi? Oczywiście chodzi o zakup butów do kosza i najlepiej, jakby był jako taki wybór. Oczywiście wiem, co to google, wyskakują mi sklepy, oglądam, ale nie wiem, które z nich są mniej lub bardziej wiarygodne, istnieją dawna, sprawdzone itp. Będę wdzięczny, bo widzę, że siedzicie tutaj w temacie. Taki sportowysklep.pl kojarzycie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby mi rzucić nazwami paru sklepów internetowych wartych uwagi? Oczywiście chodzi o zakup butów do kosza i najlepiej, jakby był jako taki wybór. Oczywiście wiem, co to google, wyskakują mi sklepy, oglądam, ale nie wiem, które z nich są mniej lub bardziej wiarygodne, istnieją dawna, sprawdzone itp. Będę wdzięczny, bo widzę, że siedzicie tutaj w temacie. Taki sportowysklep.pl kojarzycie?

 

Ja z czystym sumieniem polecę Tobie forum hype5.pl

Jest to forum , które powstało w wyniku , że tak się wyraże niezbyt popularnych decyzji zarządców swaggerhypeclub

Generalnie jest t forum maniaków butów i ciuchów, gdzie możesz wyhaczyć naprawdę zajebiste okazje cenowe - w Twoim wypadku butów. Dodatkowo właściciele sklepów stacjonarnych i internetowych w Polsce, wrzucają tam sami nowości oraz kody promocyjne do ich sklepów. Te wymienione wyżej również.

Ja dzięki nim kupiłem juz po okazyjnych cenach 8 par a w zeszłym roku za 197 pln kupiłem Jordany MELO8 Advance w kolorystyce New York Knicks (białe). Z tego co widziałem ostatnio to na ataf.pl były przecenione Lebrony 11 na 399 pln.

Dużo zależy od tego jaką masz stopę.

 

Aha i przez ludzi tam każdy sklep i sprzedawca czy to na ebayu czy na allegro jest weryfikowany więc jezeli cokolwiek Tobie się podoba, wrzucasz w odpowiedni temat i za 5 minut masz info , typu kupuj- nie kupuj- tutaj znajdziesz taniej- słaba jakość olej je itd.

Edytowane przez Sharif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby mi rzucić nazwami paru sklepów internetowych wartych uwagi? Oczywiście chodzi o zakup butów do kosza i najlepiej, jakby był jako taki wybór. Oczywiście wiem, co to google, wyskakują mi sklepy, oglądam, ale nie wiem, które z nich są mniej lub bardziej wiarygodne, istnieją dawna, sprawdzone itp. Będę wdzięczny, bo widzę, że siedzicie tutaj w temacie. Taki sportowysklep.pl kojarzycie?

 

 

sklepkoszykarski.pl ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wyglądają podobnie, więc może i oryginały. :P

 

Za dużo w nich jeszcze nie grałem, ale zapłaciłem 170zł i za tą cenę wydają się świetną propozycją. Amortyzacja moim zdaniem lepsza niż w Hyperfusach i podobnych. Przyczepność nie wiem, bo kupiłem je do grania na dworzu. Brakuje niestety wstawki plastikowej w podeszwie i czuć, że nie są tak stabilne jak inne buty. Ale da się przeżyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.