Skocz do zawartości

buty, kicksy i inne ciuchy zwiazane z koszem


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

xi bardzo fajne. moje pierwsze doswiadczenie z lebronami od czasow 20-5-5 i jedynek (te byly duzo lzejsze! :smile:)

xi fajnie trzymaja sie parkietu, sa miekkie i w ogole, faktycznie duzo lzejsze niz ostatnie wersje lebronow ale...

 

ja po kilku miesiacach grania powrocilem do kobe8 ze wzgledu na mobilnosci i lekkosc.

 

jezeli ktos nie mial kobasow na nogach, nie przeszkadza mu waga i jest graczem silowym w typie lebrona - lebronXI sa swietne

 

ale jak ktos 1 zagral w lekkich niskich butach, nie ma nic lepszego niz kobe 8 czy 5(najlepsza podeszwa ever?). kobe9 juz sa troche twardsze...

choc czekam na wersje elite bethoven, i ta wersja moze okazac sie najfajniejsza do grania na parkiecie. generalnie pasuja mi lowy z wielu wzgledow. musze grac w stabilizatorze na prawej nodze (polecam aso!) i szczerze mowiac w polaczeniu z kobe8 wciaz mam lekkosc, mobilnosc i swietne trzymanie parkietu.

 

w lebronach ze stabilizatorem tego nie bylo...

Edytowane przez badboys2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

AJ VII Piekne, beda moje ! :D

 

 

patrzcie tu - o mało się nie udławiłem jak zobaczyłem cenę  o_O

http://allegro.pl/nike-air-jordan-v-grape-kids-jedyne-i4326809298.html

 

 

SAY WHAAAAAAT ? ! 

 

Moj mlody ma 2 pary takie , kupione w FL na przecenie za okolo 80zł od pary, moze tez wystawie 1 pare ktore sa jeszcze za duze na niego :P 

 

KRASO@ 

 

Widze moj size nosisz , a Lebronow II , III lub IV nie posiadasz jakis ? Lub jakis Jeysow na sprzedaz ? szukam 8 Aqua , 7 wszystkich oprocz zwyklych Raptorsow i Orion Blue ( Raptors DMP bardzo pozadane ) no i 13.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć jak sprawują się Kobe 8 na tartanie. Jestem zainteresowany i nie wiem czy dadzą radę w końcu to guma :tongue:

 

 

Kobe 8 tylko na hale , zdecydowanie nie nadaja sie na zewnatrz , na jaka kolwiek powierzchnie.

Ja mam kobe 6 i 7 , i bardzo szybko mi sie podeszwa zjechala grajac outdoor, a w 8 jest duzo bardziej miekka i ciensza.

Kobe 8 zamowilem, i jak przyszly to stwierdzilem ze musze je sprzedac ze wzgledu na to ze maja bardzo cienka i delikatna podeszwe, nawet do chodzenia po dworze bylo mi ich szkoda bo po miesiacu- dwoch podeszwa byla by plaska.

 

Sa specialne kobe 6 czy 7 przystosowane do grania na zewnatrz, ale juz cienszko doestepne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KRASO@ 

 

Widze moj size nosisz , a Lebronow II , III lub IV nie posiadasz jakis ? Lub jakis Jeysow na sprzedaz ? szukam 8 Aqua , 7 wszystkich oprocz zwyklych Raptorsow i Orion Blue ( Raptors DMP bardzo pozadane ) no i 13.

Póki co na sprzedaż mam przeznaczone tylko LeBrony X Elite, ale zobacz może coś innego Cię zainteresuje to ponegocjujemy(VIII Aqua nie chcę się pozbywać):

2zybvxd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co na sprzedaż mam przeznaczone tylko LeBrony X Elite, ale zobacz może coś innego Cię zainteresuje to ponegocjujemy(VIII Aqua nie chcę się pozbywać):

2zybvxd.jpg

 

Grtauluje jedenastek ! :) Mam te same modele x3 :P

 

a VIII Aqua mam biale ( edycje damska ) w rozmiarze 42 , jednak klasyczne czarne tez bardzo poządam,

 

XII i IX wpadly mi w oko jeszcze :) mozesz napisac mi na priva lub tutaj ile bys chcial mniej wiecej za nie.

 

Ja wsumie na wymiane nic juz nie mam , bo sprzedalem dopiero co Lebrony X Christmas i AJ 14 Last Szoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrcze szxkoda, gdybys mial 11.5 moglibysmy pomyslec nad jakims dealem czy sprzedaza:(

 

zawsze podobaly mi sie XXI

 

obecnie poluje na ebayu na XIV grafitowe ale z zielonymi wstawkami, nie te sprzed roku/2

i na odwrocone concordy low

 

po ostatnim zakupie bialych VI obiecalem sobie, ze koncze z j'sami ale te 2 pary...

 

plus oczywiscie bethoveny:)

no i jeszcze jakies kobasy9 lowy by sie przydaly...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.