Skocz do zawartości

buty, kicksy i inne ciuchy zwiazane z koszem


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

Dwie kolejne gry w Crazy Lightach za mną i pomogły grubsze i nieco wyższe skarpety, kostki już minimalnie poobcierane, myślę że będzie mi się w nich coraz lepiej grało, bardzo lekkie, stopa mi nie lata w nich, dobre czucie parkietu, przewiewność taka sobie ogólnie takich właściwości po tych butach się spodziewałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałbym zasięgnąć Waszej opinii nt. oryginalności tych butów:

 

http://allegro.pl/nike-air-force-max-cb-2-hyp-barkley-lebron-47-5-i4767824521.html

 

Na basketzone są 2x droższe, więc wolę się upewnić. Jeszcze mam pytanie: Czy Waszym zdaniem są to buty które nadają się do grania?

 

Dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Jordanów na szczęście się już wyleczyłem ale to co odpieprza  ten sklep to głowa mała. Dzicz

 

 

3IaapAC.jpg

 

 

 

mHhvUlS.jpg

 

 

No i najlepsze

 

 

hzCwaLO.jpg

 

 

jakby ktoś nie doczytał… Basketzone.pl Jest taka koncepcja na basketzone a nie inną. Na c*** te komentarze ? Żal dupę ściska że wychodzimy poza PL ?

 

icon_eek.gif

 

zakupów już tam na pewno nie zrobię 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, że taka chora polityka sklepu jest wnerwiająca bo to w końcu nasz polski sklep. Ale coś nie wierzę, żeby tylko Oni tak postępowali. Do tego raczej w większości najpierw wszystko idzie po pracownikach i znajomych a co zostanie - czyli pojedyncze sztuki - są dla ogółu i w 5 minut się rochodzą. Poza tym czy myślisz, że ktoś kupi buty za 1000 euro ?? To, że dają je tylko na europę to świadczy o Nich ale ceny to już oznaka braku mózgu bo zysk raczej żaden - będą leżeć i tyle. Gdyby puścili nawet o 100 czy 200 zł więcej niż retail ale na Polskę myślę, że i tak by poszły. Dają na europę za kosmiczną cenę i są w plecy.

Ja, jak mówiłem, nie miałem jak na razie z Nimi problemu - czy z zamówieniami, czy z obsługą. A na przykład, chyba w największym sklepie w naszym kraju, miałem już dwa razy sytuację, że zamawiam buty w chwili premiery, potwierdzam, przelewam kasę i cieszę się, że będę miał fajne trzewiki, a po dniu czy dwóch dostaję telefon, że niestety ale butów nie ma. Do tego ze zwrotem kasy już się nie spieszyli a raz to nawet ponad miesiąc czekałem i kilkakrotnie musiałem wydzwaniać by oddali mi moje pieniądze. To jest chyba większe chamstwo niż dawanie zaporowych cen i tylko na europę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do końca nie wiemy jakie mają umowy z Nike. Poza tym jest chyba jakiś okres w jakim musi być retail a potem mogą robić co chcą. popatrz na ceny w innych sklepach najbardziej poszukiwanych butów i to zazwyczaj pojedynczych już par - po 1000 - 1500 zł gdzie retail był 699.

żeby nie być gołosłownym - kilka z tymi największymi cenami:

http://sklepkoszykarza.pl/?md=products&id_p=2354&name=buty-air-jordan-11-retro-concord&

http://sklepkoszykarza.pl/?md=products&id_p=4835&name=buty-air-jordan-11-retro&

http://sklepkoszykarza.pl/?md=products&id_p=23448&name=buty-air-jordan-xi-retro-bred-378037-010-preorder&

http://sklepkoszykarza.pl/?md=products&id_p=35821&name=buty-air-jordan-11-retro-gamma-blue-378037-006-preorder&

 

a tego na prawdę jest sporo tylko ceny są zazwyczaj większe o 100 czy 200 zł.

Edytowane przez R_air_G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basketzone raczej też bo to byłoby na bank złamanie umowy z Nike.

Nie bronię Basketzone ani nie hejtuję innych sklepów tylko wiem z doświadczenia, że każdy robi przewały byle tylko jak najwięcej zarobić albo dac swoim. Ja jak na razie kompletnie żadnych problemów nie miałem z Ataf'em. W każdym innym coś tam było nie tak. Mimo tego jak chcę jakieś buty to sprawdzam wszystkie i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wywnioskujesz po przeczytaniu tego wątku z linku zrobili taką akcję właściwie dzien po dniu.

Distance z kolei odwalił tez akcję niemiecka z tymi butami.

Największy sklep czyli pewnie miałeś na myśli Worldbox, który to jak sam się przekonałeś sprzedaje butów, których nie ma :)

Ataf byłem sceptycznie nastawiony do nich ale ostatnio bardzo się przekonałem i także propsuję. Poza tym mają non stop jakieś kody w obiegu i na przecenione i na nowe rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Worldbox, Chmielna20 czy SklepKoszykarza - tak miałem na myśli Olimpa.

W Atafie nie dość, że cen sztucznie nie podbijają, to pojawiają się dość unikatowe modele choć zdobycie ich graniczy z cudem bo po jednej dwie pary, obsługa bardzo fajna a i dostawa w mgnieniu oka bo zazwyczaj jak rano zamawiam to na drugi dzień juz mam :) no i jak mówisz mają też rabaty dla stałych klientów jak i różne promocyjne kody - jak na razie złego słowa o Nich nie mogę powiedzieć i oby sie takiej drogi trzymali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest trochę przesada moim zdaniem również. Basketzone ogólnie ma dość wysokie ceny. A co do zbierania kolekcji po "koleżeńsku" czyli tak jak napisałeś większość idzie po znajomych i pracownikach a potem jest tylko informacja że jest po jednej parze z rozmiaru to dla nas krzywdzące. Wiadome że taki przyjaciel zawsze będzie miał perełki. Nie obwiniam bo pewnie jak każdy by miał taką sytuacje to by korzystał. Bardziej jest tutaj głupia polityka Nike że tak mało puszczają par ogólnie na Europę przecież mogliby zarobić dużo więcej trochę to dziwne. Co do Atafu moim zdaniem najlepsze ceny czasami naprawdę maja grube przeceny i jak sprawdza się z innymi sklepami to u nich jednak wychodzi najtaniej. Jedyny problem mam z kontem lojalnościowym pisałem już do nich kilka razy że jakoś mi nie jest naliczany ten rabat stałego klienta i nie uzyskałem odpowiedzi. Ale myślę ze to się wyjaśni. Tak czy siak jeśli już to u nich kupuje chyba najczęściej. Co do worldbox i pochodne to nie miałem problemów. Raz jedynie zamówiłem pumpy i pudełko tak rozwalone że ciężko jest je przechowywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też miałem problem z lojalnościówką jeszcze jak mieli starą stronę i nową jednocześnie a konta się nie pokrywały. Pisałem maila i dzwoniłem i nic aż na FB do Nich napisałem i spoko koleś tam to wówczas obsługiwał i wszystko przedstawiłem i połączył mi te punkty i jest już okej - naliczane są tak jak powinny teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.