Skocz do zawartości

buty, kicksy i inne ciuchy zwiazane z koszem


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

Szok że to jeszcze wisi na allegro, sądząc po ilości wyświetleń sprzedaż budzi spore zainteresowanie, całe szczęście dla ludzi, że brak kupionych tych "LeBronów".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie prowo? O kontuzji wiem ale dziwne takie przeskakiwanie o 180 stopni. Rozumiem ze te niskie były wspolodpowiedzialne za kontuzje?

 

Pytam bez zaczepki bo jak widziałem ten model miałem źle zdanie o nich... teraz patrząc na takie wysokie i sztywne tez mam mieszane uczucia bo akurat za wysokie mogą też rozwalić kostki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No się nie martwię tylko dziwie ze tak promował buty mega niskie które wyglądały jak trampki. Kumpel w nich gra i nie narzeka ale dziwnie wyglądają. Co do wysokich butów to akurat zauważyłem że jak masz totalnie unieruchomiona stopę aby chronić Achillesa to akurat można sobie tak z boku nieźle kostkę pocharatac bo nie ma jak stopa "uciec". Oczywiście są to moje subiektywne odczucia zakładając juz podczas gry wiele różnych modeli bo sporo różnych butów miałem ale w tak bardzo wysokich jeszcze nie grałem a mnie one zaskoczyly!

 

Dzięki za odpowiedz bo te niskie modele może nie skusze się na grę ale wersja Grey i Independence day są bardzo bardzo ladne....na pewno zrobię wjazd i przymierze jak je dorwe w NIKE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to juz bylo wielokrotnie walkowane. wysokosc buta nie ma wplywu na krecenie kostek. potwierdzone badaniami. kobe, durant, to "flagowe okrety" nike i nikt nie narazalby ich zdrowia.

 

projektowanie butow to zmudny proces i te high byly zaprojektowane na dlugo przed kontuzja.

 

motywem przewodnim jest boks. w serii kobe9 mozna kupic tshirty wzorowane na tych boxerskich, jak i spodenki. buty to dopelnienie, wygladaja boksersko, maja nawiazywac do wojowniczej natury kobego. pierwsze zdjecie promujace ten model to fota kobego, z butami zawieszonym ina szyi, tak jak to czesto maja w zwyczaju bokserze, ktorzy wieszaja sobie buty czy rekawice.

 

ja przymierzalem te buty (high), od kilku lat jestem wielkim zwolennikiem low'ow i ciezko mi bylo chodzic w tym w sklepie a co dopiero grac... wiec odpuscilem. ale podeszwa w kobe 9 miazdzy. meeeega przyczepna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to juz bylo wielokrotnie walkowane. wysokosc buta nie ma wplywu na krecenie kostek. potwierdzone badaniami. kobe, durant, to "flagowe okrety" nike i nikt nie narazalby ich zdrowia.

 

projektowanie butow to zmudny proces i te high byly zaprojektowane na dlugo przed kontuzja.

 

motywem przewodnim jest boks. w serii kobe9 mozna kupic tshirty wzorowane na tych boxerskich, jak i spodenki. buty to dopelnienie, wygladaja boksersko, maja nawiazywac do wojowniczej natury kobego. pierwsze zdjecie promujace ten model to fota kobego, z butami zawieszonym ina szyi, tak jak to czesto maja w zwyczaju bokserze, ktorzy wieszaja sobie buty czy rekawice.

 

ja przymierzalem te buty (high), od kilku lat jestem wielkim zwolennikiem low'ow i ciezko mi bylo chodzic w tym w sklepie a co dopiero grac... wiec odpuscilem. ale podeszwa w kobe 9 miazdzy. meeeega przyczepna.

No dobra a wytlumacz mi czemu moje buty typu high uratowaly mi kostke jak zle stanalem podczas gry ?

 

wiadome ze jak sie ma cos stac to sie stanie, ale jednak but za kostke duzo daje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co cytujesz posta nad Twoim?

 

Coś daje, ale dużo mniej niż stabilizator czy taśmowanie. Coś za coś, im wyższy i lepiej chroniący but, tym bardziej ogranicza ruchy. Podstawa to stabilna baza - te wszystkie poszerzane, płaskie podeszwy. Do tego systemy trzymające stopę w miejscu - stabilizatory pięty, sprint frame'y, plastikowe wkładki usztywniające środek buta itp. Prawda jest taka, że w większości przypadków jeśli miałbyś skręcić kostkę, typu spadłem komuś na nogę, to low czy high nie robi dużej różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby wygladaly.

to sie nazywa efekt placebo.

wysokie buty byly od zawsze czescia subkultury koszykarskiej. ostatnio sie to zmienia, dzieki nowoczesnym materialom, postawiono na komfort. deal with it.

 

zawodowcy maja tejpy, niezawodowcy stabilizatory.

jedno i drugie oslabia stawy na dluzsza mete.

chcesz grac w kosza, masz problem s kostkami, zacznij wzmacniac stawy i miesnie w stopach/kostach. nie masz problemow, graj w lowach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swojej rotacji obecnie mam i low (Kobe 6) i mid/high (Jordan Aeromania/Melo M8) no i grając w takim zestawie ok rok czasu stwierdzam podobnie jak koledzy wyżej, że podstawa to stabilna podeszwa i pod tym względem Kobe 6 są w tym zestawie najlepsze, poza tym stopa moja idealnie w nich leży i mam odczucie mega komfortu grając w nich, wyższe buty są też ok ale wymagają staranniejszego wiązania dopasowującego bryłę do stopy, no i ruch w nich jest bardziej ograniczony niż w niższych Kobe 6.

Zmieniając temat dziś premierę mają nowe Wall buty ze stajni adidasa, jak Wam się one widzą, na mnie robią pozytywne wrażenie.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące Reboków Wall 2 Zigencore, czy ktoś w nich śmiga po parkiecie i jakie wrażenia, poczytałem i pooglądałem trochę recenzji, ogólnie pozytywne wrażenia, najmniej ta podeszwa, że lubi się zapadać pod piętą ze względu na te wręby, cena jest teraz mocno kusząca i rozważam je jako kolejne do rotacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.