Skocz do zawartości

buty, kicksy i inne ciuchy zwiazane z koszem


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra ,fakt ze V i VI tak jak mowisz sa bardzo slabej jakosci , ( ogoldnie 90% AJ Retro teraz to kaszanka ) ale XI Bredy nie powiesz ze wypuscili kiepskie ?

 

Mam Concord , Cool Grey i Bred i wszystkie sa super jakosci , co prawda nie mam porownania do OG XI , bo nigdy nie mialem w reku , ale sadze ze XI sa na tyle wyjatkowe ze sa z innych materialow zrobione, niz 90% modeli , tzn. nie ma tam prawie wcale skory, i nie ma co tam spierniczyc w tym modelu..

 

Mam male doswiadczenie w Kicksach, moze ktos bardziej doswiadczony wypowie sie na temat modelu XI ,

 

Jesli o mnie chodzi, nie ma zadnej dyskusji ze nie kupuje tych Xi Columbia :smile:

 

Gamma blue sobie odpuscilem , ale Columbia to inna bajka :smile:

Edytowane przez eazyonee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dajcie linka gdzie taki preorder hehe :smile:

 

Mam do sprzedania dwa plecaki i spodnie dresowe bardzo dobre jakosci cena do negocjacji jak ktoś z forum to tym bardziej. tutaj linki:

 

http://tablica.pl/oferta/plecak-rucker-park-CID767-ID52wf9.html

 

http://tablica.pl/oferta/spodnie-dresowe-rucker-park-xxl-CID87-ID52wyW.html

 

PS. Jutro premiera X powder Blue co myślicie ? Naprawde fajna kolotrystyka jak na X bo np steel mi nie pasowały za bardzo

 

PS2 Czy ktoś wie gdzie mógłbym znaleźć taką koszulkę ? http://store.nba.com/catalog/product/Jordan_Performance_CP3_Logo_T-Shirt_-_Ash

Edytowane przez The-Answer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

PS. Jutro premiera X powder Blue co myślicie ? Naprawde fajna kolotrystyka jak na X bo np steel mi nie pasowały za bardzo

 

Wyglądają na zdjęciach świetnie, ale 699zł? Come on...

są sposoby na tańsze buty do kosza?

 

kupiłbym lbj X, ale cena 500 zł trochę mnie przeraża.

X można kupić w kilku kolorystykach za ok. 400-450zł spokojnie. Odezwij się na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Szukam nowych Kobe V, macie namiary na jakiś tani sklep, w którym je dostanę? Szukałem, ale widziałem po ok 350, a już takie VII są do kupienia nawet za 250... wolałbym jednak V, tak właśnie do 250 zł. 

 

Właśnie, jak oceniacie VII? Jak wypadają w porównaniu do V lub VI? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.