Skocz do zawartości

ATF filmy - kategoria kryminał


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Ja odpuszczę sobie głosowanie w tej kategorii. Raz że nie umiem wybrać ale po drugie chyba żebym miał szanse zadecydować po jakiś niuansach to kolejny raz musiałbym oględną 7-8 filmów. Zresztą nawet po oglądnięciu nie mam pomysłu wg jakich kryteriów oceniać. Do tej pory oceniałem zgodnie z kategoria tutaj średnio miało by to sens a chce być konsekwentny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kily napisał(a):

@julekstep wstawiał to taki komentarz do Twoich głosów publicznie, więc niech mój też wybrzmi. 😀 Poza tym nie miałem pewności czy jednak nie pojawi się u Cienie silne uczucie wstydu przed kliknięciem „wyślij”. 😀

Obstawiam, że mało osób da Twojego Leone do top3 jak oczekiwałeś ;)

16 minut temu, Gregorius napisał(a):

Ja odpuszczę sobie głosowanie w tej kategorii. Raz że nie umiem wybrać ale po drugie chyba żebym miał szanse zadecydować po jakiś niuansach to kolejny raz musiałbym oględną 7-8 filmów. Zresztą nawet po oglądnięciu nie mam pomysłu wg jakich kryteriów oceniać. Do tej pory oceniałem zgodnie z kategoria tutaj średnio miało by to sens a chce być konsekwentny. 

Ok, to po fantastyce kończymy draft i po prostu opublikuje się to co jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, RappaR napisał(a):

Obstawiam, że mało osób da Twojego Leone do top3 jak oczekiwałeś ;)

@lorak @MarcusCamby mógłbym mieć prośbę, żebyście zagłosowali i zweryfikowali ten cytat z RappaRa? Z góry dzięki ;)

  

W dniu 27.08.2023 o 18:33, lorak napisał(a):

Kily, świetny pick z tym "dawno temu w ameryce". moim zdaniem wyraźnie lepszy od "ojca chrzestnego".

 

W dniu 11.09.2023 o 23:59, MarcusCamby napisał(a):

Za 45 minut jeszcze "Dawno temu w Ameryce" na jedynce.

Wybitne kino.

  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kily napisał(a):

@lorak @MarcusCamby mógłbym mieć prośbę, żebyście zagłosowali i zweryfikowali ten cytat z RappaRa? Z góry dzięki ;)

  

 

  

 

Jak musisz wołać dwie osoby spoza zabawy i namawiać je do oglądania filmów, to wiesz - potwierdzasz moją tezę 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kily napisał(a):

Jedyne dwie osoby, które wcześniej się wypowiadały o tym filmie. Ale tak tak, "potwierdzam" Twoją tezę 🙃

Jedyne, bo nikt inny nie zdołał tego obejrzeć.

Z ciekawości do jakich jeszcze pozycji w rankingu masz uwagi poza do Twojego filmu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, RappaR napisał(a):

Jedyne, bo nikt inny nie zdołał tego obejrzeć.

Absolutnie nikt https://www.imdb.com/title/tt0087843/reviews/

 

21 minut temu, RappaR napisał(a):

Jedyne, bo nikt inny nie zdołał tego obejrzeć.

Z ciekawości do jakich jeszcze pozycji w rankingu masz uwagi poza do Twojego filmu?

Tu chodzi o to, że co ranking to jakieś uszeregowanie z dupy, a komentarz do głosów razi jeszcze bardziej niż sama kolejność. Zwracał na to uwagę ostatnio Julek przy okazji "epiców". Wcześniej RA. A że moje filmy to sukcesywnie są to jechane wyłącznie przez Ciebie, to i ja pozwoliłem sobie napisać na ten temat. To się po prostu powtarza i aż żałuję, że ma nie być kolejnych kategorii, bo w sumie aż zacząłem być ciekawy jak nisko zepchniesz taki Czas apokalipsy.

No nic, z głosami od czapy raczej nic nie zrobimy, ale chyba najsensowniej będzie przy głosach odrzucać te skrajne na dany film żeby unikać takiego jaskrawego wypaczania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kily napisał(a):

Tu chodzi o to, że co ranking to jakieś uszeregowanie z dupy, a komentarz do głosów razi jeszcze bardziej niż sama kolejność. Zwracał na to uwagę ostatnio Julek przy okazji "epiców". Wcześniej RA. A że moje filmy to sukcesywnie są to jechane wyłącznie przez Ciebie, to i ja pozwoliłem sobie napisać na ten temat. To się po prostu powtarza i aż żałuję, że ma nie być kolejnych kategorii, bo w sumie aż zacząłem być ciekawy jak nisko zepchniesz taki Czas apokalipsy.

No nic, z głosami od czapy raczej nic nie zrobimy, ale chyba najsensowniej będzie przy głosach odrzucać te skrajne na dany film żeby unikać takiego jaskrawego wypaczania.

Nie licząc moich, to twoje filmy dostały 2, 3, 7 i 8 miejsce. Już serio tak nie przesadzaj, że dałem Ci same ostatnie miejsca.

I nie tyle są jechane tylko przeze mnie, a tylko moje głosy są widoczne.

 

A co do Julka - on zawsze płacze o każdy głos w każdym ATF, średni argument.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RappaR napisał(a):

Ok, to po fantastyce kończymy draft i po prostu opublikuje się to co jest

W pozostałych kategoriach zamierzam głosować bo to była jedyna gdzie wybór filmów spowodował że  nie umiem wybrać. Natomiast może zamiast kończyć wrzucisz w osobnych postach pozostałe kategorie i dasz więcej czasu na głosowanie wszystkich kategorii.  Właściwie chyba z pozostałych filmów nie oglądałem 2 lub 3  a do głosowania dodatkowo musze przypomnieć sobie z 7-8 kolejnych. W sumie nie wiem jak inni ale na luzie do końca roku mógłbym zagłosować we wszystkich kategoriach a 1 Stycznia jest rewaluacyjnym momentem na opublikowanie wyników. 

P.S : Dawno temu w Ameryce na pewno byłoby w top 4 gdybym głosował. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Gregorius napisał(a):

P.S : Dawno temu w Ameryce na pewno byłoby w top 4 gdybym głosował. 

Czyli i tak granda głos wedle Kily

 

5 minut temu, Gregorius napisał(a):

W pozostałych kategoriach zamierzam głosować bo to była jedyna gdzie wybór filmów spowodował że  nie umiem wybrać. Natomiast może zamiast kończyć wrzucisz w osobnych postach pozostałe kategorie i dasz więcej czasu na głosowanie wszystkich kategorii.  Właściwie chyba z pozostałych filmów nie oglądałem 2 lub 3  a do głosowania dodatkowo musze przypomnieć sobie z 7-8 kolejnych. W sumie nie wiem jak inni ale na luzie do końca roku mógłbym zagłosować we wszystkich kategoriach a 1 Stycznia jest rewaluacyjnym momentem na opublikowanie wyników. 

 

Są 3 tygodnie do obejrzenia, na 15 kategorii to 43 tygodnie. Ty zamiast tego chcesz dać więcej czasu i 2 miesięcy zrobić 11 kategorii, gdy niektórym miesiąc nie wystarcza na ocenienie jednej kategorii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RappaR napisał(a):

A co do Julka - on zawsze płacze o każdy głos w każdym ATF, średni argument.

ale wiesz że piszesz o osobie która w tym atfie nawet nie zawsze daje swoje filmy na pierwszym miejscu? (tzw. atf alpha move, o którym jako beciak nie możesz mieć pojęcia)

 

@Kily nie przejmuj się, Rappar potrafi w jednym drafcie dać Maradonę nad Pele, żeby w kolejnym (ze 3 miechy później) dać ich na odwrót i to z dużą przewagą).

on ma zero atfowego credibility jako voter :)

typowy beta-atfowiec, który kombinuje głosami jak tu wygrać -> w tej grupie (beta-atfowców) jest gdzieś między qcinem a Pablo

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał(a):

 

@Kily nie przejmuj się, Rappar potrafi w jednym drafcie dać Maradonę nad Pele, żeby w kolejnym (ze 3 miechy później) dać ich na odwrót i to z dużą przewagą).

Nie ja jeden, trochę osób tak dałem i było to jasno uargumentowane.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RappaR napisał(a):

Nie ja jeden, trochę osób tak dałem i było to jasno uargumentowane.

 

Ty i PM (kolejny beta-atfowiec)

tak uargumentowałeś to tymże Pele w sportowym dałeś niżej a w ogólnym już wyżej bo ma większe 'icon' value niż Maradona....co tylko dodało tam ze 2 poziomy żenady bo jest dokładnie na odwrót xDDD 

dokładnie o tym piszę zerowa wiarygodność atfowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, P_M napisał(a):

Ale skąd Ci się wzięła taka moja ocena, akurat ja na luzaku w każdym atfie oceniam wybory nawet nie wiedząc czyje są. 

ja nawet ostatnio nie głosowałem ale c*** xd Wg Teorii Julka głosuje tak zeby ugrać jak najwiecej xd 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał(a):

ja nawet ostatnio nie głosowałem ale c*** xd Wg Teorii Julka głosuje tak zeby ugrać jak najwiecej xd 

no i w ostatnim głosowaniu Twój brak głosów dał ci wygraną 🙃

 

ale muszę ci uczciwie przyznać -> w grupie beta-atfowców jesteś liderem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.