Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

Wrócił The Walking Dead, gdyby ktoś nie zauważył. Pierwszy odcinek po przerwie naprawdę bardzo dobry. 

 

Ja dawno się tak nie ucieszyłem przy oglądaniu serialu jak w pewnym momencie dzisiaj.

 

 

Jak zeżarli wkurwiającego dzieciaka.

 

Potem jak blond typiarę i małolata sekundy później - miła wisienka na torcie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepsze, lepsze. Mniej magii, mniej dłużyzn, szybkie przeskoki z akcji do akcji, mniejszy nacisk na formę, a odwzorowania historyczne faktycznie lepsze. Król, który siedział na srebrze i miał dwie żony był królem.

za bardzo kolorowi są Ci aktorzy. brakuje mi w tych filmach odzwierciedlenia średniowiecznego. takiego brudu, lakonicznych wypowiedzi, Ci wikingowie są za piękni i młodzi a the last kingdom zbyt cukierkowe, już książka nawet przy delikatności Cronwella jest bardziej mroczna. A Uthred to mógłby grać co najwyżej w cyrku, najlepiej z nich prezentował się Skolpa i ten koleś co miał być królem ale go ominęli dla Alfreda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<br /><br />Właśnie dodawalem wyżej ale nikt nie zdawał się zainteresowany. Krąży już po necie?<br />

 

Tak. HD + lektor http://alltube.tv/vinyl/pilot/odcinek-1-sezon-1/43532

 

 

Ja dawno się tak nie ucieszyłem przy oglądaniu serialu jak w pewnym momencie dzisiaj.

 

 

Jak zeżarli wkurwiającego dzieciaka.

 

Potem jak blond typiarę i małolata sekundy później - miła wisienka na torcie

 

 

no i co z tego jak jest Carl i jebany Glen???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dawno się tak nie ucieszyłem przy oglądaniu serialu jak w pewnym momencie dzisiaj.

 

 

Jak zeżarli wkurwiającego dzieciaka.

 

Potem jak blond typiarę i małolata sekundy później - miła wisienka na torcie

 

k****, Cipek nie mógł przeżyć, druga, słabsza Carol również. A ten pedał zbuntowany co mu Carl odbił dupę to już z samego tego faktu nie zasługiwał na to by dalej żyć.

 

Pierwsza godzinka Vinyla zadziwiająco dobra, czuć ten zajebisty klimat rock'n'rolla lat 70 i narkomani <br />

Masz doświadczenie ?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK ludki prośba o pomocną dłoń i skondensowaną opinię :)

 

Chciałem zapodać sobie jakiś serial po długim rozbracie z takowymi i szukam jakiejś petardy. O wielu znanych tytułach słyszałem mega pozytywne jak i też niezbyt pochlebne rzeczy, więc pytam.... Mój koncert życzeń brzmi mniej więcej tak ;) :

 

Intryga jak w pierwszych dwóch sezonach LOSTa, akcja jak w pierwszym sezonie PRISON BREAK, cliffhangery i twisty fabularne jak w GRZE O TRON w pierwszych czterech sezonach, no i główny bohater jak w VIKINGS ;) A no i oczywiście całokształt SPARTAKUSA ;) Wiadomo, nie da się mieć wszystkiego, ale może jakaś mieszanka?

 

Co polecacie? True Detective, The Walking Dead, Breaking Bad, House of Cards? Coś innego jeszcze?

 

ps. Dexter czy Supernatural mi średnio popasowały tak btw ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Intryga jak w pierwszych dwóch sezonach LOSTa, akcja jak w pierwszym sezonie PRISON BREAK, cliffhangery i twisty fabularne jak w GRZE O TRON w pierwszych czterech sezonach, no i główny bohater jak w VIKINGS ;) A no i oczywiście całokształt SPARTAKUSA ;) Wiadomo, nie da się mieć wszystkiego, ale może jakaś mieszanka?

ARROW ;] zdefiniowałeś Arrow stary. Nie jest to moja definicja petardy więc nie polecam zgodnie ze swoim sumieniem, ale zgodnie z Twoim opisem bez zawahania.

Edytowane przez Findek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK ludki prośba o pomocną dłoń i skondensowaną opinię :smile:

 

Chciałem zapodać sobie jakiś serial po długim rozbracie z takowymi i szukam jakiejś petardy. O wielu znanych tytułach słyszałem mega pozytywne jak i też niezbyt pochlebne rzeczy, więc pytam.... Mój koncert życzeń brzmi mniej więcej tak ;) :

 

Intryga jak w pierwszych dwóch sezonach LOSTa, akcja jak w pierwszym sezonie PRISON BREAK, cliffhangery i twisty fabularne jak w GRZE O TRON w pierwszych czterech sezonach, no i główny bohater jak w VIKINGS ;) A no i oczywiście całokształt SPARTAKUSA ;) Wiadomo, nie da się mieć wszystkiego, ale może jakaś mieszanka?

 

Co polecacie? True Detective, The Walking Dead, Breaking Bad, House of Cards? Coś innego jeszcze?

 

ps. Dexter czy Supernatural mi średnio popasowały tak btw ;)

Widząc Twój opis, to może Breaking Bad by Ci pasował, bo z tych najlepszych seriali to chyba ma najwięcej zwrotów akcji itd. Możesz jeszcze spróbować 24 czyli akcja i clifhangery. 

 

Najbardziej oczywiście polecam The wire, ale akurat ten serial to jest przeciwieństwo wszystkiego co napisałeś(być może dlatego jest taki genialny).

Edytowane przez Cloud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.