Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

E tam, Lucifer bardzo fajny serial. Świetnie się ogląda. 

 

Co do Flasha to niby oceny ma bardzo zbliżone do Jessici Jones, ale jak obejrzałem 2 pierwsze odc. na axn to bardziej mi to wygląda na poziom Smallville niż Jessici. Postacie i klimat(a raczej jego brak) zupełnie mi nie podchodzą.

 

 

BTW Findek, dzięki za polecenie Jessici i Mr Robota, bardzo przyjemne pozycje. A soundtrack w tym drugim miazga.

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, Lucifer bardzo fajny serial. Świetnie się ogląda. 

 

Co do Flasha to niby oceny ma bardzo zbliżone do Jessici Jones, ale jak obejrzałem 2 pierwsze odc. na axn to bardziej mi to wygląda na poziom Smallville niż Jessici. Postacie i klimat(a raczej jego brak) zupełnie mi nie podchodzą.

 

 

BTW Findek, dzięki za polecenie Jessici i Mr Robota, bardzo przyjemne pozycje. A soundtrack w tym drugim miazga.

Do Jessici podobny z superhero jest tylko Daredevil. Flash to takie Agents of Shields bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty oglądasz to? Masz stwierdzony masochizm czy jak?

Kolejny raz powtarzam, Flash jest zajebisty bo jest z przymrużeniem oka i w tej konwencji jest genialny, jest serialem dla młodzieży i nie pretenduje do niczego więcej. Arrow pod tym względem wypada o wiele gorzej, bo jest czymś pomiędzy batmanem a modą na sukces, co jak możecie sobie wyobrazić, jest połączeniem nienaturalnym.

 

 

E tam, Lucifer bardzo fajny serial. Świetnie się ogląda. 

 

Co do Flasha to niby oceny ma bardzo zbliżone do Jessici Jones, ale jak obejrzałem 2 pierwsze odc. na axn to bardziej mi to wygląda na poziom Smallville niż Jessici. Postacie i klimat(a raczej jego brak) zupełnie mi nie podchodzą.

 

 

BTW Findek, dzięki za polecenie Jessici i Mr Robota, bardzo przyjemne pozycje. A soundtrack w tym drugim miazga.

Lucek sympatyczny.

 

Flash i Jessica to kompletnie co innego, jedno i drugie o superbohaterach ale pierwszy nie mieści się w żadnych ramach, nie ma żadnych prób przekonania widza, że to co sie dzieje jest w najmniejszym stopniu realistycznie, ma być akcja, zabawa i rozpierdol. Jessica to jest serial obyczajowo-dramatyczny z elementami fantastycznymi, z naciskiem na obyczajowość.

 

Muzyka w Robocie kozak. A obczaj takie coś:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądanie tego, co Ci się nie podoba to masochizm. Biorąc pod uwagę jak jechałeś po Arrowverse, oglądanie go w całości jest dla mnie średnio zrozumiałe.

Oglądanie Arrow byłoby masochizmem, dlatego zaprzestałem, mimo że swojego czasu doprowadzał mnie do wybuchów ekstatycznego śmiechu swoim dramatyzmem w scenach walki i wyniosłych dialogach. Teraz to już za mało, żeby znieść kretynizm fabuły dla 13 letnich, amerykańskich nastolatków.

 

DC obejrzałem 2 odcinki, bo jestem conajmniej w 1/4 nerdem i muszę wszystkie produkcje oglądać, a zaskoczenie Flashem sprawiło, że żywiłem pewne nadzieje.

 

A o Flashu już pisałem kilkukrotnie, przemawiając językiem, który zrozumiesz - jest zajebisty w swojej BEZPRETENSJONALNOŚĆI. To dobra zabawa. Niewymagająca, idealna po środowym treningu. Ale nigdy nie posunąłbym się do stwierdzenia, że to czołówka seriali, dopóki nie postawi się podobnie idiotycznej tezy, która w żadnym wszechświecie się nie broni, to można się przy nim znakomicie bawić.

 

 

Potwierdzam Last Kingdom - Wikingowie liżą jaja. 8 odcinków, do września nie będzie nowych i strasznie szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądanie Arrow byłoby masochizmem, dlatego zaprzestałem, mimo że swojego czasu doprowadzał mnie do wybuchów ekstatycznego śmiechu swoim dramatyzmem w scenach walki i wyniosłych dialogach. Teraz to już za mało, żeby znieść kretynizm fabuły dla 13 letnich, amerykańskich nastolatków.

Najlepszy jest ten co gra Oliviera jak się złości albo jak coś się wali. Aaa no i te problemy jego kumpla z ojcem, generalnie kupa śmiechu momentami. xD Ja dałem radę zobaczyć tylko pierwszy sezon i to tylko dlatego, że leciał w TV i nie miałem nic innego do roboty.

 

Ostatnio skończyłem Daredevila. Bardzo dobry serial z bardzo dobrymi postaciami - Kingpin wymiatał(chociaż Killgrave z JJ był jeszcze lepszy) Wesley, Foggy, Matt, Stick i murzyn ze Szklanej Pułapki. Do tego dobrze zrobione walki i bardzo fajnie pokazane umiejętności Matta. No i nie zabrakło brutalnych scen, aż czasami byłem zdziwiony(np. rusek, Kingpin i drzwi od samochodu!). Czekam na 2 sezon. 

Edytowane przez Cloud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam Last Kingdom - Wikingowie liżą jaja.

 

W sensie, że Last Kingdom lepsze? Mnie jakoś specjalnie nie porwało, główny bohater jakiś taki nijaki. Ale plus za realistyczne pokazywanie czym władali ówcześni "królowie", wersja IX-wiecznego Paryża z Vikings to była jakaś porażka.

 

Btw, Ubba to syn Ragnara Lodbroka ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sensie, że Last Kingdom lepsze? Mnie jakoś specjalnie nie porwało, główny bohater jakiś taki nijaki. Ale plus za realistyczne pokazywanie czym władali ówcześni "królowie", wersja IX-wiecznego Paryża z Vikings to była jakaś porażka.

 

Btw, Ubba to syn Ragnara Lodbroka ;]

Lepsze, lepsze. Mniej magii, mniej dłużyzn, szybkie przeskoki z akcji do akcji, mniejszy nacisk na formę, a odwzorowania historyczne faktycznie lepsze. Król, który siedział na srebrze i miał dwie żony był królem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.