Skocz do zawartości

Sondaż polityczny


RappaR

Jaką opcję polityczną popierasz w nadchodzących wyborach?  

56 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaką opcję polityczną popierasz w nadchodzących wyborach?

    • Prawo i Sprawiedliwość
      10
    • Koalicja Obywatelska
      10
    • Konfederacja
      20
    • Trzecia droga
      10
    • Lewica
      6

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 13.10.2023 o 05:59

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, P_M napisał(a):

3 garnki po 50 zł zrobią xD Thermomix to chyba największy marketingowy kit wciśnięty ludziom xD. 

Uzywaleś? 

Bo byłem blisko podobnego myślenia po czym kupiłem lidlomixa i docenilem wielofunkcyjność tego urządzenia 

3 garnki to 3x więcej mycia, konieczność stania i mieszania w tychże 

A włączając urządzenie mam dodatkowy czas, który mogę wykorzystać na inne czynności 

Do tego ludluś sam się myje, sam reguluje temperaturę, czas gotowania 

Same plusy 

2.5k za lidlomixa to niewiele za korzyści które daje, zgadzam się że 7k za termomixa to kosmicznie wyjebana cena ale czy ajfon też nie kosztuje kilka razy więcej niż powinien? 

Też niby jakiś większy prestiż niż android i jeśli miałbym coś nazwać "największym marketingowym kitem" byłby to telefon z jabłkiem 

Moja teściowa podobnie jak Ty mówi i zmywarce 

Też gąbką za kilka zł umyje naczynia 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, josephnba napisał(a):

Moja teściowa podobnie jak Ty mówi i zmywarce 

Też gąbką za kilka zł umyje naczynia 

 

2 minuty temu, Koelner napisał(a):

podsumowaniem tej dyskusji byłaby teza że jak samemu malujesz paznokcie to oszczędzasz 

No w sumie tak, nie ma co ciągnąć wątku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

Zeberka z szybkowaru z 30 mimut? 

Wedzonko na grilu 5-6 h 

xD

Ma grill z wędzarnią. Generalnie żeberka z grilla wolno wytapiam aby się chrupka skórka zrobiła, wędzić nie wędzę, chociaż mogę.

Szybkowar jest o tyle fajny, że w tak krótkim czasie mięso przechodzi ziołami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wyższe modele Thermomix z wersja internetu i przepisów w sieci plus proste automatyczne ważenie składników to mimo wszystko mocna rzecz. Jak ktoś nie lubi niedzieli bo mu zamykają piekarnie to zamiast odmrażania chleba może sobie łatwo zrobić ciasto na pieczywo. Zrobić tez można sporo drinków z owocami w roli głównej. Ja się do 6 minuty prezentacji śmiałem z tego obnośnego handlu po domach ale jak spojrzałem na możliwości i funkcjonalność to wcale to nie jest ani głupie ani za drogie. Ten lidlomix to mi się kojarzy jako takie tańsze podkradanie pomysłu ale jezeli ma podobna funkcjonalność i bardzo dobra jakość to pewnie i to bym zaakceptował. Czy różnica w jakości jest istotna nie wiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał(a):

Te wyższe modele Thermomix z wersja internetu i przepisów w sieci plus proste automatyczne ważenie składników to mimo wszystko mocna rzecz. Jak ktoś nie lubi niedzieli bo mu zamykają piekarnie to zamiast odmrażania chleba może sobie łatwo zrobić ciasto na pieczywo. Zrobić tez można sporo drinków z owocami w roli głównej. Ja się do 6 minuty prezentacji śmiałem z tego obnośnego handlu po domach ale jak spojrzałem na możliwości i funkcjonalność to wcale to nie jest ani głupie ani za drogie. Ten lidlomix to mi się kojarzy jako takie tańsze podkradanie pomysłu ale jezeli ma podobna funkcjonalność i bardzo dobra jakość to pewnie i to bym zaakceptował. Czy różnica w jakości jest istotna nie wiem. 

Ciasto na chleb/pizze w  theromixie jest o wiele gorsze, niz te robione przez czlowieka. Robilismy z ziomkiem kucharzem taki eksperyment, jedna pizze przez theromix, jedna normalnie po ludzku. To ciasto z maszyny sie nie umywalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, josephnba napisał(a):

Uzywaleś? 

Bo byłem blisko podobnego myślenia po czym kupiłem lidlomixa i docenilem wielofunkcyjność tego urządzenia 

3 garnki to 3x więcej mycia, konieczność stania i mieszania w tychże 

A włączając urządzenie mam dodatkowy czas, który mogę wykorzystać na inne czynności 

Do tego ludluś sam się myje, sam reguluje temperaturę, czas gotowania 

Same plusy 

2.5k za lidlomixa to niewiele za korzyści które daje, zgadzam się że 7k za termomixa to kosmicznie wyjebana cena ale czy ajfon też nie kosztuje kilka razy więcej niż powinien? 

Też niby jakiś większy prestiż niż android i jeśli miałbym coś nazwać "największym marketingowym kitem" byłby to telefon z jabłkiem 

Moja teściowa podobnie jak Ty mówi i zmywarce 

Też gąbką za kilka zł umyje naczynia 

Dokladnie, Theromix to Iphone. I tylko tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał(a):

Dokladnie, Theromix to Iphone. I tylko tyle.

Nie wykluczam ze tak jest. Tylko jezeli dają mi te urządzenia i radość i dodatkowo mogą oszczędzić czas gdzie w sumie więcej przez to zarobię niż wydam to bilans ostateczny mam na plus 

Teraz, Reikai napisał(a):

Nie musisz wyrzucac.

Ale nie smiejmy sie z dziadkow ktorzy kupuja garnki za 8k :D

Ja się śmiałem ale na parapetówkę dostałem filt wody Zeptera od Rodziców i powiem szczerze ze mimo uśmiechu z tego sam prezent jest świetnie trafionym n

Woda tak smakuje ze pije więcej, nie motam się z noszeniem mineralnej ze sklepu i chudnę bo woda niezłe wspiera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Reikai napisał(a):

Ciasto na chleb/pizze w  theromixie jest o wiele gorsze, niz te robione przez czlowieka. Robilismy z ziomkiem kucharzem taki eksperyment, jedna pizze przez theromix, jedna normalnie po ludzku. To ciasto z maszyny sie nie umywalo.

jedyna rzecz do jedzenia ktora umiem dobrze robic to pizza

ciasto z thermomixa jest bardzo ok a ugniatanie reczne jest uciazliwe w c*** (jedyna nieprzyjemna rzecz przy robieniu pizzy)

a i pomidorki na sos przerobi w 5 sekund

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Reikai napisał(a):

Nie musisz wyrzucac.

Ale nie smiejmy sie z dziadkow ktorzy kupuja garnki za 8k :D

Różnica jest taka że dziadkom ktoś to wciska z kredytem, który pochłania znaczną część emerytury a jakość tych tajemniczych garnków jest wątpliwa 

I ja się z dziadków nie śmieję, raczej podobnie jak z kradzieżami na wnuczka jest mi ich szkoda 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał(a):

jedyna rzecz do jedzenia ktora umiem dobrze robic to pizza

ciasto z thermomixa jest bardzo ok a ugniatanie reczne jest uciazliwe w c*** (jedyna nieprzyjemna rzecz przy robieniu pizzy)

a i pomidorki na sos przerobi w 5 sekund

a to nie lepiej sprawdza się cos takiego?

https://www.mediaexpert.pl/agd-male/do-kuchni/roboty-kuchenne/robot-planetarny-kenwood-kvl4100s-chef-xl-srebrny?gclid=Cj0KCQjw0vWnBhC6ARIsAJpJM6dU21cIQw9Sv8_KXtnp3Hq4UBsQLETx9f7gCYSMb3EXwWquktdljCYaAvPWEALw_wcB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, P_M napisał(a):

podejrzewam ze sprawdza sie identycznie

ale jak mam juz jedno to po co mi drugie? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.