Skocz do zawartości

Sondaż polityczny


RappaR

Jaką opcję polityczną popierasz w nadchodzących wyborach?  

56 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaką opcję polityczną popierasz w nadchodzących wyborach?

    • Prawo i Sprawiedliwość
      10
    • Koalicja Obywatelska
      10
    • Konfederacja
      20
    • Trzecia droga
      10
    • Lewica
      6

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 13.10.2023 o 05:59

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, ignazz napisał(a):

Jeden rabin powie nie bądź głupi i nie kupuj szajsu za 7000 drugi powie nie jesteś głupi wiec spraw aby dla Ciebie te 7000 było jak grosze. 

Żeby to miało sens to i tak musisz przecież wydać więcej, bo wersja podstawowa z 2-litrowym naczyniem bez dostawek i abonamentu to trochę bieda 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Reikai napisał(a):

Musisz bardzo chcieć tłumaczyć przed sobą ten zakup.

Nie hejtuje, rozumiem argumenty o tym że nie chce Ci się np kroić, ale wrzucać w to podróże i podatki od nieruchomości to już trzeba się postarać.

W sumie to nikt nie musi niczego tłumaczyć 

Nie stać cię i stąd ból dupy ;)

Koniec tematu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Reikai napisał(a):

Ej ale ja miałem to super urządzenie z 8 miesięcy 

Po prostu pognałem to w pizdu bo to bezsens, to nie jest tesla zeby nie było stać na to byle kogo.

Dość śmiesznie stawiać jako wzór luksusu najlepiej sprzedający się samochód na świecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Reikai napisał(a):

A rozmawiamy o luksusie na świecie czy Polsce?

Ile tam tesli poszło w Polsce? 1000 na rok?

Byłem niedawno w Holandii po raz pierwszy i właśnie zobaczyłem różnice w elektrykach między Polską, a częścią zachodu. 

W Polsce elektryki nie schodzą i przyjecie ich jest błędem, bo nie mamy takich warunków. 

Mimo to przeciętnie samochody w Polsce były zauważalnie lepszej jakości, więc to nie kwestia zamoznosci, a wyboru. 

Przez dwa dni chodzenia po Holandii najdroższym samochodem jaki zobaczyłem był Mustang 67 i Skoda 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Reikai napisał(a):

Ej ale ja miałem to super urządzenie z 8 miesięcy 

Po prostu pognałem to w pizdu bo to bezsens, to nie jest tesla zeby nie było stać na to byle kogo.

Czyli sprzedałeś bo kredyt się nie spłacał i masz ból dupy 

 

Nikt nie twierdzi że jest super ale że ułatwia życie 

Nie kazdy też lubi gotować, nie każdy ma do tego talent a taki lidlomix pomaga ogarnąć wiele rzeczy 

No i dla mnie najważniejsze

Oszczędza mi masę czasu bo nie muszę stać przy kuchni i pilnować trzech garnków tylko mogę w tym czasie np wyprasować albo pisać nienawistne posty na forum 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, josephnba napisał(a):

Czyli sprzedałeś bo kredyt się nie spłacał i masz ból dupy 

 

Nikt nie twierdzi że jest super ale że ułatwia życie 

Nie kazdy też lubi gotować, nie każdy ma do tego talent a taki lidlomix pomaga ogarnąć wiele rzeczy 

No i dla mnie najważniejsze

Oszczędza mi masę czasu bo nie muszę stać przy kuchni i pilnować trzech garnków tylko mogę w tym czasie np wyprasować albo pisać nienawistne posty na forum 

No nie, zarobiłem na sprzedaży tego szajsu 

Ale jeśli obniżysz nienawiść co do LBJ dzięki temu, to sobie lep pizze ile wleziesz !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, RappaR napisał(a):

Byłem niedawno w Holandii po raz pierwszy i właśnie zobaczyłem różnice w elektrykach między Polską, a częścią zachodu. 

W Polsce elektryki nie schodzą i przyjecie ich jest błędem, bo nie mamy takich warunków. 

Mimo to przeciętnie samochody w Polsce były zauważalnie lepszej jakości, więc to nie kwestia zamoznosci, a wyboru. 

Przez dwa dni chodzenia po Holandii najdroższym samochodem jaki zobaczyłem był Mustang 67 i Skoda 

Bo Holendrzy oszczędzają na wszystkim jak się da, a że maja wkurwę duże podatki drogowe za duże silniki to kupują malutkie auta, lub te elektryczne. Nie znaczy to ze nie maja kasy albo ich nie stać, po prostu są bardziej pragmatyczni, wiec strasznie z dupy porównanie dałeś. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Sebastian napisał(a):

I ona zrobi to samo  ? 2,2 litra to jest malutko, co to są dwa litry zupy. 

Nie wiem, nie korzystałem z wersji z dostawką 

Thermomix to jest po prostu droga maszyna do ugniatania ciasta za Ciebie. W pozostałych kwestiach nie widzę za bardzo jej przewagi nad tradycyjnym gotowaniem 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał(a):

Nie wiem, nie korzystałem z wersji z dostawką 

Thermomix to jest po prostu droga maszyna do ugniatania ciasta za Ciebie. W pozostałych kwestiach nie widzę za bardzo jej przewagi nad tradycyjnym gotowaniem 

Nie no, chyba robi ciut więcej. Miałem już kiedyś fajną maszynę do robienia chleba ale jednak na dłuższą metę ciężko mi było zaakceptować fakt, że jak chciałem mieć chleb bez dziur to musiałem wyjmować ciasto z maszyny i piec w piekarniku. Jak się robiło w maszynie to mieszadła zostawały w chlebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tu są sami mistrzowie patelni ale zaleta TMX jest nie tylko jego prostota zastosowania i kompletność ale przede wszystkim świetny samouczek. 
Maszynka krok po kroku wrzuca tobie czynności do zrobienia, przypomina proporcje pilnując wagi i objętości a co ważne robi to z każdym wybranym daniem nawet takim którego nie znasz. 
 

Ta multi przejawia się ze równocześnie możesz robić 2-3 rzeczy a samooczyszczenie pomaga podjąć decyzje - dobra tobie pieczywo bo nie będę musiał potem czyścić tego co się napaskudzilo. 
 

wazne ze to pilnowanie proporcji sprawia ze danie zawsze wyjdzie i nie trzeba wywalać zmarnowanych składników. 
 

Moze wasza perspektywa czy ocena nie jest pozytywna bo z łatwością gotujecie swoje potrawy na oko robiąc wszystko automatycznie lub i tak nie interesuje was gotowanie bo macie obiad postawiony pod nos lub lubicie restauracje a dan macie w zakresie własnym niewiele ale lubianych i prostych jak kurczaczki z piekarnika.

Dla wszystkich osób pośrednich ciekawych świata i smaków a gotowych na szybka prosta naukę to jest świetny kombajn. 
 

Gotuje mixuje ugniata uciska wyciska kroi sieka bez brudu w kuchni.  
W sumie zastępuje tez spory blat kuchenny wiec dla kawalera to tez strzał w  10. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał(a):


 

wazne ze to pilnowanie proporcji sprawia ze danie zawsze wyjdzie i nie trzeba wywalać zmarnowanych składników. 
 

Moze wasza perspektywa czy ocena nie jest pozytywna bo z łatwością gotujecie swoje potrawy na oko robiąc wszystko automatycznie lub i tak nie interesuje was gotowanie bo macie obiad postawiony pod nos lub lubicie restauracje a dan macie w zakresie własnym niewiele ale lubianych i prostych jak kurczaczki z piekarnika.

Dla wszystkich osób pośrednich ciekawych świata i smaków a gotowych na szybka prosta naukę to jest świetny kombajn. 
 

Gotuje mixuje ugniata uciska wyciska kroi sieka bez brudu w kuchni.  
W sumie zastępuje tez spory blat kuchenny wiec dla kawalera to tez strzał w  10. 

Może mam jakąś dziwną perspektywę, ale jak często zdarzyło Ci się wyrzucać obiady które przygotowales i musiałeś robić nowy obiad zanim kupiłeś thermomixa?

No o drugą sprawa, jak często przygotowujesz zupełnie nowy posiłek, bo dla mnie ta kwestia braku znajomości przepisu jako zalety to nie jest argument bo ta maszyna nie zrobi za Ciebie zakupów. Musisz znać przepis wcześniej żeby wiedzieć co kupić do tego przepisu. A w większości dan to czy odmierzysz składnik z dokładnością do 1 grama nie ma żadnego znaczenia 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, RonnieArtestics napisał(a):

Bo Holendrzy oszczędzają na wszystkim jak się da, a że maja wkurwę duże podatki drogowe za duże silniki to kupują malutkie auta, lub te elektryczne. Nie znaczy to ze nie maja kasy albo ich nie stać, po prostu są bardziej pragmatyczni, wiec strasznie z dupy porównanie dałeś. 

Ale czy ja napisałem, że nie mają kasy czy ich nie stać? 

Napisałem, że to kwestia właśnie wyboru, a nie zamoznosci 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.