Skocz do zawartości

ATF - kinematografia


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.08.2023 o 21:34, RappaR napisał(a):

Wśród kategorii chcę zamieścić filmy, więc zależy mi, by każdy z głosujących te filmy obejrzał.

Ale za co chcecie karać? Co najwyżej że juz po wybraniu nie chce go oglądać. Rappar pozostaje Rapparem i ma problem z tym że ktoś przeczytał to co napisał a nie to co sobie później ubzdurał.

Edytowane przez Gregorius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, RappaR napisał(a):

Za wybór Django to ja chetnie bym go wjebał na 11 miejsce w westernie

Ciiii Panie Karira Nikosia Dyzmy xD dalbym Cie na 15 miejsce ale chyba nie ma tylu uczestnikow xD

Co do Django gdzies czytalem że razem z Bekartami plus cos jeszcze, to miala być "trylogia" (niewolnictwo, holocaust +jeszcze coś co ludzie ludziom zgotowali) ale nigdy nie widziałem oficjalnego potwierdzenia.

Lvl 10 osiągne jak ogarne wężyka ABBA xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, agresywnychomik napisał(a):

@mac broni tego Ben Hura @Qcin_69 jakby to on wybierał xD

Dostałem od jednego z userów taką prośbę:

W dniu 30.08.2023 o 15:23, RappaR napisał(a):

A możesz się nie odzywać jak nie bierzesz udziału w zabawie? 

Chciałbym móc ją uszanować, ale to wtedy do takich wypowiedzi na mój temat jak taka Twoja nie mogę się odnieść.

W związku z czym mam prośbę do Ciebie jak i reszty, która to czyta. 

Proszę mnie nie oznaczać i najlepiej w żaden sposób nie wiązać/angażować z tym ATF (a więc i odpowiadać na ten post).

z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, agresywnychomik napisał(a):

Ciiii Panie Karira Nikosia Dyzmy xD dalbym Cie na 15 miejsce ale chyba nie ma tylu uczestnikow xD

Co do Django gdzies czytalem że razem z Bekartami plus cos jeszcze, to miala być "trylogia" (niewolnictwo, holocaust +jeszcze coś co ludzie ludziom zgotowali) ale nigdy nie widziałem oficjalnego potwierdzenia.

Lvl 10 osiągne jak ogarne wężyka ABBA xD

Dałoby się obronić wybór Nikosia jakby grała tam Dereszowska. Ale tam Ania i jakieś tanie dzifki obok niej. To jest to co najbardziej bije po oczach w tym „filmie”. I trudno mi znaleźć kultowe cytaty które są udziałem Killera Chłopaków czy Misia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.