Skocz do zawartości

ATF - kinematografia


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Jak macie fajne pirackie stronki gdzie można oglądać online to dajcie plz na priv bo na chwile obecna nie place za zadne serwisy filmowe, zrezygnowałem ze wszystkiego bo mało czasu było w ostatnim roku. Mam netflixa od rodziców xD ale tam to chyba nie znajdę nic od erniego xD 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, lorak napisał(a):

wczoraj zacząłem oglądać tą animację od BMF, dziś skończę, ale już mogę powiedzieć, że jest mega i z miejsca przebija wszystkie inne z tej kategorii, które widziałem.

Spirited Away to ponoć klasa, ja też sobie ostrzę na nią zęby jak przyjdzie czas, wybitne studio Ghibli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał(a):

Jak macie fajne pirackie stronki, to dajcie na priv bo na chwile obecna nie place za zadne serwisy filmowe, zrezygnowałem ze wszystkiego bo mało czasu było w ostatnim roku. Mam netflixa od rodziców xD ale tam to chyba nie znajdę nic od erniego xD 

Stary pirat. 

Ja w sumie opłacam HBO i Amazona już tylko, sam nie wiem po co, bo i tak oglądam torrenty. Przez rok miałem subskrypcję netflixa i w jej trakcie obejrzałem na nim 1(słownie: jeden) film. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Kily napisał(a):

Widzieliście nowego spider-mana? Ja patrząc po mega recenzjach rozważałem obejrzenie go przed wyborem, ale ostatecznie nie chciałem wstrzymywać draftu 

Ja myślałem nad Powrót Mrocznego Rycerza, chociaż dużo gorsze od komiksu(niestety snowflaki nie pozwolili najlepszych fragmentów), ale wziąłem Shreka, bo jest po prostu rewelka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Kily napisał(a):

Widzieliście nowego spider-mana? Ja patrząc po mega recenzjach rozważałem obejrzenie go przed wyborem, ale ostatecznie nie chciałem wstrzymywać draftu 

Nie widzieli, ale słyszeli równie pochlebne opinie :)

5 godzin temu, RappaR napisał(a):

Ponawiam:

Taka kolejność pasuje?

To zaczynamy od jutra, 12 dni na kategorię i założę odpowiedni temat

 

Moja propozycja taka kolejność:

1. sport - najgorsza kategoria, to od niej zacznijmy

2. dramat - zdecydowanie najmocniejsza kategoria, niech ona przynajmniej pójdzie w całości

3. animacja - mocna kategoria, powinna pójść

4. epos - najdłuższa, jeśli dojdziemy aż do 4, to warto ją zrobić siłą rozpędu

5. wojenne - kolejna bardzo mocna kategoria

6. film polski - bo kiedyś musi pójść, a tutaj sporo alternatywnych

7 - science ficiton - pójdzie w try miga, bo większość zna

8 - western - kolejna kategoria, która może być problematyczna(ja lubię,  filmy są tutaj bardzo dobre, ale...)

9 - akcji - to prawie każdy zna, a jak nie, to się to akurat bardzo przyjemnie ogląda

10 - nieeuropejskie - chyba najtrudniejsza kategoria, najwięcej mocnych alternatywnych wyborów

11 - polskie komedie - znowu lekko i przyjemnie

12 - europejskie - druga trudna kategoria z mocnymi alternatywami, jeśli dojdziemy do niej

13 - komedie - szybko pójdzie

14 - thriller/horror - prawie same klasyki co się zna

15 - kryminał - na sam koniec 

to jaka w koncu bedzie kolejnosc, bo epos, był 4 a od niego zaczynamy, pytam dlatego bo w dramacie mam tylko 1 film do obejrzenia, a wiem ze przy wojennych i westernie prawie wszystko, wiec będę chciał nadrabiać, ale jakoś to sobie rozłożyć, maratonu z tymi dwoma kategoriami nie chcę mieć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, P_M napisał(a):

to jaka w koncu bedzie kolejnosc, bo epos, był 4 a od niego zaczynamy, pytam dlatego bo w dramacie mam tylko 1 film do obejrzenia, a wiem ze przy wojennych i westernie prawie wszystko, wiec będę chciał nadrabiać, ale jakoś to sobie rozłożyć, maratonu z tymi dwoma kategoriami nie chcę mieć :D

Jak w temacie draftowym z góry na dół 

Dramat kolejny, potem komedia i kryminał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):

Jak macie fajne pirackie stronki gdzie można oglądać online to dajcie plz na priv bo na chwile obecna nie place za zadne serwisy filmowe, zrezygnowałem ze wszystkiego bo mało czasu było w ostatnim roku. Mam netflixa od rodziców xD ale tam to chyba nie znajdę nic od erniego xD 

https://yts.mx/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.08.2023 o 23:52, BMF napisał(a):

Kluczowe pytanie brzmi czy @mac wie o tym do czego Qcin się zadeklarował. ;]]]

 

9 godzin temu, BMF napisał(a):

O, @człowiek...morzapolajkował Wong Kar Waia. :)

cenne info, warto pamietac by pojawilo sie rowniez w topicu z glosowaniem.

Dodatkowo bym wprowadzil zasade, ze film polajkowany przez @człowiek...morza jest zwolniony z obowiazku ogladania.

Mozna w ciemno zakladac, ze mamy do czynienia z wybitnym dzielem.

  

12 godzin temu, ignazz napisał(a):

wybór filmu którego się nie widziało epickie.

+1, rozwaliło mnie to :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

Nie poszedl film ktory jako pierwszy wywarl na mnie niesamowite wrazenie a jako że jestesmy wszyscy +- w podobnym wieku to ja się zapytam dlaczego nie poszedl

Trainspotting 

:(

 

Nie dałem rady obejrzeć do końca. Estetyka tego filmu mocno mnie odrzuciła :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, karl napisał(a):

Szkoda ze nie gram. Nie widziałem matrixa i pewnie tak z 50-70% pozostałych filmów. 
ale je****** stalkera widziałem lata temu :)


guy ritchie poszedł w ogóle? 

Poszedł snatch :)

ale możesz z nami oglądać i oceniać :)

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, RappaR napisał(a):

Z automatu ostatnie miejsce w eposie?

akurat w tej kategorii brać ponad 60cio letni film to trochę jak brać jakiegoś Boba Pettita w atfie koszykarskim

więc imho nawet przy uczciwym podejściu to on tam będzie z Troją walczył o przedostatnie miejsce :)

i tak byłoby lepiej -> żeby potem znów qcin nie pisał miesiącami o tym że jest moralnym zwycięzcą xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mamy go ratować i bronić się przed pisaniem o moralnym zwycięzcy, to można zrobić tak żeby zamienił na coś, co oglądał i nie zostało wymienione w tym temacie, tylko trochę późno na takie zmiany. Ewentualnie wyjebać tę niepotrzebną kategorię i przejść do dramatu. :D

BTW z tego co RappaR pisał po rozpoczęciu oglądania Ben Hura to niekoniecznie będzie się bił o przedostatnie miejsce. Sam nie widziałem jeszcze, więc nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał(a):

akurat w tej kategorii brać ponad 60cio letni film to trochę jak brać jakiegoś Boba Pettita w atfie koszykarskim

więc imho nawet przy uczciwym podejściu to on tam będzie z Troją walczył o przedostatnie miejsce :)

i tak byłoby lepiej -> żeby potem znów qcin nie pisał miesiącami o tym że jest moralnym zwycięzcą xD

Obejrzałem z 2 godziny Ben Hura i to tej dłuższej, prawie 4 godzinnej wersji i powiem Ci, że dla mnie powalczy o Lotrem o drugie miejsce po Gladiatorze

1 minutę temu, Kily napisał(a):

Jak mamy go ratować i bronić się przed pisaniem o moralnym zwycięzcy, to można zrobić tak żeby zamienił na coś, co oglądał i nie zostało wymienione w tym temacie, tylko trochę późno na takie zmiany. Ewentualnie wyjebać tę niepotrzebną kategorię i przejść do dramatu. :D

 

Sam jesteś niepotrzebny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.