Skocz do zawartości

ATF - kinematografia


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, RappaR napisał(a):

Obejrzałem z 2 godziny Ben Hura i to tej dłuższej, prawie 4 godzinnej wersji i powiem Ci, że dla mnie powalczy o Lotrem o drugie miejsce po Gladiatorze

A wiesz co pisał szefo tego ATFa o głosowaniu? Że filmy można szeregować dopiero...

18 godzin temu, RappaR napisał(a):

Jak się wszystkie obejrzy co do sztuki

  

A do połowy filmu to nawet Django mogłoby się bronić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał(a):

Starczy, że będą dawać Tarantino na ostatnim miejscu, bo tak wypada

no akurat Django to chyba najmniej tarantinowy film tarantino

1 minutę temu, Kily napisał(a):

Totalnie niezjadliwe niczym Ojciec chrzestny!

dokładnie

i to (nie licząc Dobry Zły i Brzydki) bez fajnej muzyczki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał(a):

zobaczymy czy - w ramach konformizmu - będziesz udawał że polubiłeś nudne westerny!

Udawać nie będę, bo pewnie powiem, że nie polubiłem. Obejrzany przeze mnie mój pick myślę, że już mi dał odpowiedź, choć spodziewam się, że i tak był lepszy niż sporo drewnianej klasyki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, lorak napisał(a):

niby tak, ale patrzę na filmweb i 11 lat temu "ben hura" oceniłem na 10 ; ]

Ja w sumie nie oceniam filmów w ogóle, ale na pewno Ben Hur wyląduje do mojej kategorii godne polecenia

Plus ze starszych filmów Pan Smith jedzie do Waszyngtonu, Kane, 12 Gniewnych Ludzi, Mężczyzna, który zastrzelił Liberty Valence'a to dalej ponadczasowe klasyki, które trzeba znać(i Ben Hur wejdzie w tą listę) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RappaR napisał(a):

Ja w sumie nie oceniam filmów w ogóle,

Ja mam taki system, że z reguły oceniam, ale filmów typu lotr, HP star wars, powrót do przyszłości, które bardzo lubię overall i widziałem zbyt wiele razy, to nie oceniam, bo nie jestem w stanie tego obiektywnie zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, lorak napisał(a):

niby tak, ale patrzę na filmweb i 11 lat temu "ben hura" oceniłem na 10 ; ]

i prawidłowo, Ben Hur mimo ze ma 60 lat to rozmachem i efektami przewyższa sporo filmów z lat 70,80, a nawet 90’ :) 

 

15 minut temu, RappaR napisał(a):

Ja w sumie nie oceniam filmów w ogóle, ale na pewno Ben Hur wyląduje do mojej kategorii godne polecenia

 

Brawo Rappar, cieszę się ze mogłeś trochę dobrej kinematografii liznąć dzięki temu, a nie jakieś Bravehearty które jak widać próby czasu nie przetrwały tak dobrze jak wspaniały Ben Hur 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

Brawo Rappar, cieszę się ze mogłeś trochę dobrej kinematografii liznąć dzięki temu, a nie jakieś Bravehearty które jak widać próby czasu nie przetrwały tak dobrze jak wspaniały Ben Hur 

I tak lądujesz z ostatnim miejscem za psucie zabawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jednak skupmy się na ocenie samych filmów i nie patrzmy na to kto jaki film wybrał. Stawianie Ben Hura na ostatnim miejscu tylko dlatego, że @Qcin_69 go jeszcze nie widział bardziej psuje grę niż to, że on wybrał film, którego jeszcze nie widział. Przecież chodzi ogólnie o zabawe i próbę obiektywnej oceny jakości tych filmów bez ogladania się na to czyje to wybory (?). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ernie9005 napisał(a):

Może jednak skupmy się na ocenie samych filmów i nie patrzmy na to kto jaki film wybrał. Stawianie Ben Hura na ostatnim miejscu tylko dlatego, że @Qcin_69 go jeszcze nie widział bardziej psuje grę niż to, że on wybrał film, którego jeszcze nie widział. Przecież chodzi ogólnie o zabawe i próbę obiektywnej oceny jakości tych filmów bez ogladania się na to czyje to wybory (?). 

Chodzi o zabawę, polecić filmy, które się samemu obejrzało i się je polubiło, nie czytać imdb(a jak już lecieć wedle rankingu, to się nie przyznawać jak @BMF )

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, RappaR napisał(a):

Chodzi o zabawę

chodzi o zabawe dla Ciebie czy ogolu?

Zadales fair pytanie do reszty czy go za to nie zbanowac i moze poczekaj na odpowiedzi.

Jesli jednak zostanie zostanie dopuszczony, to czemu chcesz filmowi dawac z automatu najnizsza pozycje?

Cos co podczas ostatniego ATF zarzucales innym userom i chyba piętnowałeś.

Np ktos mogl odebrac Twoj wybor Brada Pitta za psucie zabawy i ma tej podstawie ocenic caly Twoj atf na najnizsze noty..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mac napisał(a):

 

Jesli jednak zostanie zostanie dopuszczony, to czemu chcesz filmowi dawac z automatu najnizsza pozycje?

Bo złamał zasady?

 

6 minut temu, mac napisał(a):

 

Cos co podczas ostatniego ATF zarzucales innym userom i chyba piętnowałeś.

Np ktos mogl odebrac Twoj wybor Brada Pitta za psucie zabawy i ma tej podstawie ocenic caly Twoj atf na najnizsze noty..

Tutaj nie kwestia jak kto ocenia, tylko z góry w tej kategorii będzie miał 9 pkt niezależnie od głosów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RappaR napisał(a):

Bo złamał zasady?

 

Tutaj nie kwestia jak kto ocenia, tylko z góry w tej kategorii będzie miał 9 pkt niezależnie od głosów. 

a gdzie było w regulaminie (o ile taki powstał) ze nie można wybierać filmów których się nie widziało? i jaka masz pewność ze inne wybrane produkcje zostały obejrzane? już pomijając to ze nie wiesz czy trollowalem czy pisałem prawdę? 

Cóż za piękny przejaw hipokryzji j kogoś kto w ATfie sportowym wybrał bejzblisty którego nigdy w życiu na oczy nie widział i jeszcze się wykłócał o to, ze powinien wygrać w swojej kategorii :) 

To jest ATf filmowy a nie ATF MoJ ULUBIoNY FILM bo jakby tak było, to poza Leonem, Coco i Chłopakami wybierałby zgoła inne produkcje.

Jak widać po opiniach osób które w międzyczasie tego Ben Hura obejrzały byl to wybór trafny ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.