Skocz do zawartości

Dallas Mavericks 2023/24


Luca

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Raven2156 napisał(a):

Luka 4'tym w historii zawodnikiem NBA z trzema Triple-Double zdobytych w trzech meczach pod rząd. Wow!

Co prawda do aż 11'tu Triple-Double Westbrooka za czasów świetności (2019 w OKC) jeszcze sporo brakuje ale i tak mega szacun. :)

Tylko jeśli jednym z tych 4 graczy jest chyba Elfrid Peyton to akurat niekoniecznie jest wielkie osiągnięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mavs są 5-4 od trade deadline, właśnie przegrali ze słabiutkimi Sixers (nie oglądałem), Kidd gra małe minuty Gaffordem i czasami woli wrzucić smallball lineup gdy nie ma Lively'a - a PJ Washington na razie robi 12ppg na 52TS% i 28% za 3. 

Pasjonujący eksperyment do śledzenia.

Zwykle te narzekania na ballhogów to jest meme-content (LeBron np. XD), ale Luka idzie na pięciosezonowe sample pod różnymi trenerami i z różnymi rosterami:

Zrzut-ekranu-2024-03-3-o-22-04-05.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Raven2156 napisał(a):

Luka 4'tym w historii zawodnikiem NBA z trzema Triple-Double zdobytych w trzech meczach pod rząd. Wow!

Co prawda do aż 11'tu Triple-Double Westbrooka za czasów świetności (2019 w OKC) jeszcze sporo brakuje ale i tak mega szacun. :)

Gorzej, że podobna kariera się przed nim szykuje jak nie zacznie bronić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wogóle ten Luka tak z buta wszedł do ligi i dość szybko zdobył powszechną opinię przyszłego dominatora ligi a nawet materiał na przyszłego GOAT'a a tutaj aktualnie się bardziej zapowiada, że on może nie być uznawany za najlepszego gracza w swoich czasach, choćby przez krótką chwilę, bo mu się trafiło combo Jokic-Wembanyama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, the_secret napisał(a):

@vero1897 a pamiętasz jaki był hajp na Ziona? a teraz gość nawet zdrowy jest i nikogo nie obchodzi bo jest wielu ciekwszych grajkow od niego

Zawsze jak słyszę hajp na ziona to mi się przypomina ten filmik z losowania i płacz kibiców Knicks 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@the_secret

Pewnie, że pamiętam, atletyczny LeBron 2.0. Różnica między nimi jest jednak taka, że Luka indywidualnie regularnie bryluje, tylko ciągle jakoś nie potrafią tego za bardzo w Dallas przekuć w sukces drużynowy. W przypadku Zion'a w porównaniu do początkowego hajpu już mocno zajechaliśmy z oczekiwaniami i aktualnie cieszymy się jak wogóle jest zdrowy, kręci cyferki all-stara, będąc przy tym dość elitarnym w kończeniu pod obręczą i niczym więcej. Nie wiem więc czemu wrzuciłeś tutaj jego nazwisko. Bardziej chciałem podkreślić jak potencjał Luki rok w rok się marnuje, co nie jest oczywiście tylko winą managementu Mavs ale i samego zawodnika, chociaż trudno do końca stwierdzić gdzie leży ten problem. Tymczasem taki Jok dokłada corocznie jakieś sukcesy i bardzo mocno odjeżdża Słoweńcowi w kontekście all-time, gdzie dodatkowo za rogiem czai się już kolejny potencjalny wieloletni dominator i ten Luka mimo ścisłego top talentu w skali historii ligi może nigdy nie zostać jej centralną twarzą.

Edytowane przez vero1897
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, BMF napisał(a):

Mavs są 5-4 od trade deadline, właśnie przegrali ze słabiutkimi Sixers (nie oglądałem)

Dokładnie. A Jeszcze przed chwila mieli 5-2 wiec siedziałeś cicho ;) 

porażki z Bostonem, Cavs, Pacers i Sixers, wygrali z leszczami, ale też z Suns i OKC. 
chyba trochę mała próbka żeby już hejtować. 
Gdyby nie rzut życia Strusia byłoby 6:3 z całkiem zacnymi przeciwnikami. Tak mała to jest próbka. 

 

8 godzin temu, Raven2156 napisał(a):

Z tego co wiem to chyba Westbrook, Chemberlain i Jordan.

Tak? Ale Jokic ledwie tydzień temu miał cztery triple double z rzędu. ;]

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajmy że Bob Sura był dosłownie o włos od zrobienia tego magicznego 4x TD ;)

I to w mojej ocenie znaczy więcej niż te aktualnie kręcone, bo jest o nie zdecydowanie łatwiej niż kiedyś, gdzie tempo gry było dużo wolniejsze a Sura to nie jakiś freak półbóg tylko w najlepszych chwilach kariery b dobry roles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, RonnieArtestics napisał(a):

chyba trochę mała próbka żeby już hejtować. 
Gdyby nie rzut życia Strusia byłoby 6:3 z całkiem zacnymi przeciwnikami. Tak mała to jest próbka. 

'Gdyby nie rzut życia Strusia', to w dalszym ciągu PJ Washington rzucałby ~30% za 3, a Gafford grał minuty ostatniego gracza w rotacji.

Ale ja nie wyraziłem nawet opinii w poprzednim poście [Mavs są 5-4 od trade deadline, właśnie przegrali ze słabiutkimi Sixers (nie oglądałem), Kidd gra małe minuty Gaffordem i czasami woli wrzucić smallball lineup gdy nie ma Lively'a - a PJ Washington na razie robi 12ppg na 52TS% i 28% za 3.]

Gdybym ją chciał wyrazić, to bym pewnie napisał, że śmiesznie się oglądało do porannej herbaty, jak Sixers (ile oni mieli, 8-16 bez Embiiada?) bezkarnie grali power lineupami Lowry-Maxey-Hield w obronie, bo ktoś z duetu Lowry-Hield stał trzy metry od stojącego w rogu PJ Washingtona i nara; jak przez 35 minut Washington dwa razy wykorzystał bycie bronionym przez undersized guarda (ale też rzucił dwa airballe i jednego prawie airballa za 3); jak Gafford wyglądał jak dziecko we mgle, więc Kidd się poddał i grał smallballem z Kleiberem jako centrem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, josephnba napisał(a):

Nie zapominajmy że Bob Sura był dosłownie o włos od zrobienia tego magicznego 4x TD ;)

I to w mojej ocenie znaczy więcej niż te aktualnie kręcone, bo jest o nie zdecydowanie łatwiej niż kiedyś, gdzie tempo gry było dużo wolniejsze a Sura to nie jakiś freak półbóg tylko w najlepszych chwilach kariery b dobry roles

nie wiem czy ogarniasz że Luka zrobił 4 3 TD z rzędu z min 30 punktami, a to trochę różnica (a pierwszy raz mu brakło 1 zbiórki)

Edytowane przez Me Myself and I
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Me Myself and I napisał(a):

nie wiem czy ogarniasz że Luka zrobił 4 3 TD z rzędu z min 30 punktami, a to trochę różnica (a pierwszy raz mu brakło 1 zbiórki)

Ja tego nie neguję

Zwyczajnie Luka to superstar i ma papiery na takie linijki 

Sura wzniósł się na wyżyny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.