Skocz do zawartości

Dallas Mavericks 2023/24


Luca

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, josephnba napisał(a):

Napisał "od kiedy pamiętam" ;)

Ludzie mają krótką pamięć, ja np. już prawie zapomniałem o Kristapsie.😉

Zresztą pewnie chodzi o młodego, zdolnego centra wybranego z draftu a takiego to rzeczywiście nie było tu od dawna(bo spadów z innych ekip jak KP czy Wood nie liczę).

Niech ich im się tam wreszcie wiedzie bo Mavs są pewnie jeden kolejny kiepski sezon od nakręcanej przez media trade dramy Luki a tak to może uprzedzi ich w tym jeszcze Philadelphia z Embiidem i zyskają trochę czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.11.2023 o 07:38, iglo13 napisał(a):

Za chwilę prawdziwa weryfikacja w meczu z Denver

No to weryfikacja pokazała że Denver znacznie lepsze. Przy okazji jest gorsza rzecz niż obrona Mavs z pierwszej połowy. To malowanie parkietu na ten turniej w Denver. Nie wiem kto wpadł na pomysł tak ciemnego niebieskiego, nie wiem też kto to zatwierdził. Oglądało sie ten mecz fatalnie. Dobrze że w Dallas nie ma też niebieskiego tylko jasny szary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Luka nie tracił co chwilę piłki to może nawet byście dali radę powalczyć. Nie żeby ta porażka była jego winą bo zrobił najwięcej dobrego ale do ogrania Nuggets przy tej dysproporcji talentu potrzeba zagrać dużo uważniej. Jok grający po drugiej stronie zaliczył wczoraj efektywniejszy występ, pełna kontrola tego co się dzieje na boisku. Szkoda, że Nuggets trzymali ciągle dystans od początku bo zabrakło większych emocji w końcówce, no i ten parkiet faktycznie trochę uwierał w oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja myslałem ,że Jazz czy Spurs grają najgorszą obronę w lidze ale Dallas nie jest w stanie zatrzymać nikogo. dosłownie nikogo. Im by chyba grupa sprzątaczek wrzucila 100 pkt. 

Lively to niby fajna historia tylko ,ze kolo nie ma pojęcia jak na razie jak bronić pomalowane.  Co z tego ,że oni ofensywnie sa w rewelacyjnej formie. Grant. Irving Luka skoro w obronie są praktycznie najgorsi w lidze. Nie wróżę im powodzenia bo Grant , Luka czy Hardaway nie będą wiecznie rzucać za 3 z ponad 40% skutecznością

 

dziś im Sabonis robił taką rzeżnie pod koszem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale ofensywnie ciężko zatrzymać Saba. Czasem sie to udaje, ale to moim zdaniem trzeba mieć porządne kilogramy pod koszem. 

Przeczytałem, że dzisiejszy mecz to też kwestia kalendarza bo Mavs wylądowali bodajże w nocy po powrocie z Bucks, zagrali  z KIngs i lecą do LA.

Ale i Lawka Mavs jest nieszczególna tam jedynie taką dość duża wartość dodana daje Tim Hardaway. Poza nim nie ma nikogo kto by wziął na swoje barki grę. Dużo było zapowiedzi, że rookie Prosper bedzie dawał rade od razu ,ale Kidd chyba nie jest póki co jego fanem.

Nie wiem co oni tam planują, ale faktem jest, że jak Irving z Luką dają radę to ciągnąc to Mavs wygrywają, ale poza tym nie tam nie ma przekonujących graczy na tę chwile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ely3 napisał(a):

Ja myslałem ,że Jazz czy Spurs grają najgorszą obronę w lidze ale Dallas nie jest w stanie zatrzymać nikogo. dosłownie nikogo. Im by chyba grupa sprzątaczek wrzucila 100 pkt. 

 

leadership. Doncic wali w c***a w obronie to ciężko aby inni brali przykład 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Robaq napisał(a):

że jak Irving z Luką dają radę to ciągnąc to Mavs wygrywają, ale poza tym nie tam nie ma przekonujących graczy na tę chwile

Wiesz jeśli rywale ci rzucają ok 120 pkt .. Jeśli masz 3 najgorsza obrone w lidze tylko dwa razy udało ci się kogoś zatrzymać poniżej 110 pkt

Jeśli 7 razy na 14 meczów rywale ci rzucaja ponad 124 pkt to nie masz marginesu błędu.  Może Luka z Irvingiem grać super. A potem i tak takie Raptors zbierają sobie co chcą pod Twoim koszem. Każdy wjazd się kończy punktami i przegrywasz z rywalem ,który za 3 trafia z 30% choć sam masz 42%

I to jest historia tego sezonu w Dallas ,że rywal pod Twoim koszem robi co chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.