Skocz do zawartości

Dallas Mavericks 2023/24


Luca

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

No na pewno wkurwiony Luka przyjdzie do najgorszego rosteru w lidze (po ubytkach) i jednego Jednorożca

 

Ja na pewno nie pisze że Luka ma przyjść teraz gdy spurs nic nie mają. To ma być koncept nożyczek. 
 

im gorzej będzie Luce a im lepiej będzie spurs to kurs przecięcia karier może być coraz bliżej a że Luka jest młody a spurs jeszcze młodsi to poczekam. Niech się facet wyszaleje tymi TD 50 P i odkryję co ważne w koszykówce ;)

nikt o zdrowych zmysłach nie myśli że on w Dallas eksploduje w lato. Może to być powolny etap. I to miałem na myśli.  
 

więc z moich bardzo ograniczonych dywagacji należy wykreślić zdanie „do najgorszego klubu” 

A że nie oglądasz spurs to i nie znasz wartości niektórych prospektów. Nie ganie bo spurs poza VW nie powinno się dużo oglądać.  Dla zdrowia.  

I to nie jest najgorszy roster ligi tylko celowo źle skonstruowany brakiem PG.  Tak najłatwiej tankować bo zgubisz 2 piłki w 4Q i win ( znaczy L)

Od dłuższego czasu to są close Games porażki. 

Ubytki: Rozan McBuckets czy zaraz Collins to mogę żyć bez nich 

Jak bez ósemki w zębach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luka w tym wieku ma tak dużą wartość  że raczej nikogo na tą wykianę nie stać (chyba tylko OKC było by stać w to lato). W 2026 to już będzie inna rozmowa. Po pierwsze Słoweniec nie będzie chciał stracić olbrzymiej kasy, a Dallas otrzyma coś w zamian, więc może jakieś sign and trade.

To jednak melodia przyszłości.

Obecnie : szóste 30 pkt TD z rzędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Kucharius1 napisał(a):

Luka w tym wieku ma tak dużą wartość  że raczej nikogo na tą wykianę nie stać (chyba tylko OKC było by stać w to lato). W 2026 to już będzie inna rozmowa. Po pierwsze Słoweniec nie będzie chciał stracić olbrzymiej kasy, a Dallas otrzyma coś w zamian, więc może jakieś sign and trade.

To jednak melodia przyszłości.

Obecnie : szóste 30 pkt TD z rzędu.

Fantastyczna seria i jeszcze lepsza gra samego Luki. Z nowymi nabytkami też tak jest że oni dalej wchodzą w system Mavs więc oby w zdrowiu bo może być lepiej. 
 

Oststni raz nawracając do planów sąsiada zza między właśnie na rok 2026 powinien ( i wygląda na to że jest ) plan spurs 

1. polityka finansowa nie wykraczająca poza pewne ramy gdzie nawet fatalny kontrakt Zacha kończy się na 26 roku 

2. pozyskane obce Picki pomagające w rozmowach 

3. mimo krytyki staranne korzystanie ze słabości składu celem dwóch tanków 24&5( oby ) 

4. wypowiedzi sztabu z Manu że to 5 letni projekt 23-28 bez próby przyspieszenia 

5. co może sugerować Lukę to też brak próby jak na razie zasypania dziury jakim jest PG nominalna pozycja LD. 
 

Wracając do Dallas oni na przeciwnym biegunie idą już latami gdzie potrzebne. Są sukcesy zespołowe i każdy sezon musi być PO oraz coraz lepsza gra w nich. KI 2 gra bardzo dobry sezon i wielokrotnie powtarza się że Dallas mają obecnie możliwość ofensywy dwóch prędkości ( PRL - Luka lub Pendolino - Kyrie) co ważne trener nad tym panuje i to może w PO wytrącić przeciwnika z rytmu. Ja czekam na te Po w wykonaniu Mavs bo lubię graczy których tu mamy. I kibicuje wbrew interesowi spurs aby nic się nie udało. Niech się uda jak chłopaki zadłużą ciężką pracą a spurs niech wtedy znajdą inną drogę.  Własną.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Luka poświęcił cała dotychczasową karierę na czekanie, Spurs od zawsze też nie są żadnym magnesem dla FA, więc raczej trudno oczekiwać, że w rok od tak stworzą mu wymarzone warunki

przy okazji stając się wrogiem no1 swoich niedawnych fanów

Właściwie nie wiem co chcesz przekazać nowego i w ogóle w tej wypowiedzi. Porównujesz nieudane budowanie Dallas gdzie od początku chciano Luce ściągnąć druga gwiazdę (nieudane przyjście Perzingisa i Irvinga) do budowania SA przez draft ala SA wcześniej lub OKC. SA wcale nie muszą w rok zrobić mistrzowskiej ekipy. Niby kto oczekuje ze w rok stworzą Wembemu wymarzone warunki? Wemby najwcześniej za 2 lata będzie miał masę mięśniową wystarczającą na pełne obciążenie spotkaniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, DRK napisał(a):

Dziś 9/9 przeciw Bulls. Widać, że się rozkręca. Wcześniej w osiągnięciu tego wyniku dopomogli Pistons, Pacers,Heat.

Do rekordu all time Chamberlaina brakuje jeszcze 7/7 :)

 

Spoko, Kidd I tak go posadzi w imie Powella I Klebera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Reikai napisał(a):

Spoko, Kidd I tak go posadzi w imie Powella I Klebera.

Z Powella już sie chyba wyleczył. Za to z Klebera nie. Chłop jest czarną dziurą w ataku pod koszem. Nie ma znaczenia w defensywie. Po co on i na co 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gafford dziś znów 5/5. Do wyrównania najlepszej passy Wilta brakuje mu dwóch celnych rzutów.

Daniel chyba nie będzie narzekał w mediach na grę z Luką?

https://twitter.com/Mavs_FFL/status/1767314023765229599/mediaViewer?currentTweet=1767314023765229599&currentTweetUser=Mavs_FFL

Piękna historia na temat Granta W.

Edytowane przez Kucharius1
Dodałem link. Nie chciałem dublować posta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowita sprawa. 

W otoczeniu Luki i Irvinga działają centrzy którzy po prostu łapią loby i czasem coś wybronią. Lively też gra coraz lepiej, oddaje znacznie więcej rzutów niż na początku sezonu. 

Kto by się tego spodziewał, może jednak trzeba szukać centra który rzuca za 3 ze skutecznością 32%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo Sympatyczni są ci Mavs. PJ Washington rzeczywiście cegli na potęgę ale widać było bardzo dobrze w tym spotkaniu, po co ściągnęli tych dwóch dużych do drużyny. Po to, żeby na zbiórce siać terror, mieć zawsze na boisku lob threat, no i to wyszło w tym spotkaniu. Jokic, który super się ustawia do zbiórek nie odrywa się jednak od parkietu i Lively oraz Gafford zrobili mu troszkę gangbang na deskach. 

Co włączę Mavs mam wrażenie, że ich ofensywa to super poziom. Widać też, że Kyrie świetnie się czuje w Dallas i jest zadowolony. No i ma się wrażenie, że idealnie wie co ma robić w tej roli przy Doncicu. 
 

Sam Luka jak i Kyrie bardzo się ostatnio starają w obronie. Widać, że tu są aspiracje i motywacja by powalczyć w tym sezonie. 
 
Nie wiadomo na kogo tam trafią ale jakiś wylot w I rundzie to będzie dla mnie duża niespodzianka, bo ten zespół wygląda bardzo dobrze i myślę że stać ich na fajny run w PO. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, RonnieArtestics napisał(a):

Nie wiadomo na kogo tam trafią ale jakiś wylot w I rundzie to będzie dla mnie duża niespodzianka

Sugerujesz, że jeśli Mavs przegrają serię z Thunder, Nuggets lub Wolves, to będzie duża niespodzianka? Nie zrozum mnie źle - uważam, że każda z takich serii będzie zajebista do oglądania i absolutnie nie odbieram tutaj szans Dallas na powalczenie, ale rozum mi podpowiada, że z Thunder i Nuggets to Mavs będą underdogiem, a z Wolves to takie 50/50, może z lekkim wskazaniem na Mavs. Innych potencjalnych rywali nie widzę, pod warunkiem oczywiście, że Mavs w ogóle wejdą do PO, bo dostanie 2 razy w palnik w play-in od Suns i np Dubs to też jest bardzo realny scenariusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, RonnieArtestics napisał(a):

Jokic, który super się ustawia do zbiórek nie odrywa się jednak od parkietu i Lively oraz Gafford zrobili mu troszkę gangbang na deskach. 

Te dwie akcje, gdzie Mavs zbierali swoje pudla do skutku byly bez Jokica wlasnie. Mavs mieli 22 OREB w meczu, polowe w 38.5 minut z Jokicem i polowe w 9.5 minuty bez Jokica.

Aaron Gordon to low key slaby zbierajacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Chytruz napisał(a):

Te dwie akcje, gdzie Mavs zbierali swoje pudla do skutku byly bez Jokica wlasnie. Mavs mieli 22 OREB w meczu, polowe w 38.5 minut z Jokicem i polowe w 9.5 minuty bez Jokica.

Aaron Gordon to low key slaby zbierajacy.

Ta ale były tez ze dwa momenty gdzie nawet GoAT bezradnie patrzył jak mu zbierajo i jakos mi to utkwiło mocno w pamieci. W ogóle Jokic był trochę wczorajszy jakiś. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.