Skocz do zawartości

WorldBasket 2023, Far East, kto gra a kto nie & ogólna dyskusja dot mistrzostw


rw30

kto wygra?  

31 użytkowników zagłosowało

  1. 1. kto wygra?



Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, BMF napisał(a):

Tbh jeśli Curry nie pojedzie (a będzie miał 36 lat, więc zobaczymy + nie wiem czy Durant i LeBron w ogóle to będą rozważać) to ten roster USA tak czy siak będzie so-so.

Steph ma na koncie 2xMŚ ale jeszcze nigdy nie był na IO, więc Paryż to właściwie jego ostatnia szansa aby na nie pojechać, tak że jeśli będzie zdrowy to sądzę, iż może być zainteresowany. Durant jak na razie stawia się na każde IO na które dostaję powołania, choć swoje już dla USA zrobił stąd cholera go wie. LeBron za to już raczej zakończył karierę w kadrze, nie ma co prawda złota MŚ a brąz ale ostatnim razem grał dla USA w 2012 czyli dawno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BMF napisał(a):

Najlepsze były te reakcje Durantów, Lillardów i Gordonów, którym pewnie się nie chciało jechać na MŚ, że pierdoli głupoty, gdy typo miał rację. 

Wiem, do tego tez trochę piłem właśnie. :D
 

kilka quick takeów co mam w głowie


1. fajnie ze euraski znowu górą a hamburgerki w dupe, kilka turniejów z rzędu to już nie przypadek. W ogóle ta Euroliga musi być serio dość mocna, skoro jakieś tam Facundo Campazzo ostatnio, czy Obsty robią sobie mvp turnieju (facu) czy mvp meczu polfinalowego vs USA ( obst)

2. ignazz i niektórzy jakieś podśmiec***ki z polski probuja uskuteczniać a fakt faktem dwa ostatnie nasze starcia z nimi to jakiś fartowny game winner Schroedera w clutch gdzie miał w drugiej połowie naprawdę zacny duel vs Slaughter w jakichś tam eliminacjach ( nie wiem czy nawet nie do tego turnieju? ), no i porażka na ich terenie w meczu o 3 miejsce na mistrzostwach Europy. Przegraliśmy tam  chyba 10 pktami? A te same helmuty rok później pokonują usa i wchodzą do finału. Dla mnie to taki kolejny sygnał że ten nasz team jest naprawdę na dobrym poziomie ostatnimi laty. Mysle ze gdyby awansowali na te mistrzostwa to spokojnie ćwierćfinał byłby realnym celem w pełnym składzie z sochanem, bo balcerowski tez zrobił mega postęp od poprzedniego roku. No ale może wychodzę tu na dickridera Milicica i Ponitki, nie wiem ;) jednak mysle ze na poziomie Łotwy czy Włoszech jesteśmy obecnie spokojnie. 
3. Ciekawe czy Jokic przyjmie dużo szpilek jak wygra mistrzostwo Serbia. 
4. Schroeder wyrasta na Hall of famera w rozgrywkach miedzynarodowych? Świetna historia.  Tymbardziej, ze jeszcze tam przed turniejem jakieś tam kłótnie były i nie chcieli z nim grać jakieś Theisy. 
5. Jaralem się że na Filipinach ale jednak jebać takie rozgrywki w Azji jak mieszkasz w Europie, bo na zywo to se obejrzałem z dwa mecze a z odtworzenia to mi się jednak FIBA nie chce oglądać jak już znam wyniki ;] 
 

cos jeszcze zapomniałem powiedzieć? No wynik finału bedzie mi obojętny, oby po prostu był zacięty, bo to niedziela i w końcu obejrzę, patrz punkt 5.

No a co do meczu o 3 miejsce to wiadomo chyba za kim jesteśmy :D 

PS. Dajcie znać jak będą jakieś highlighty z niemieckim komentarzem, chętnie se posłucham co tam się działo na wizji przy tych rzutach Obsta i Schroedera xDD

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero czytam temat, ale nie wybrzmiało tutaj jedno głośno: BOGUŚ BOGDANOVIC MVP! 😀

Przec***, przekozak, czysty talent rzutowy i świetna osobowość. Jaram się w c*** gościem na warunkach FIBA. Pisałem, że siedzi przy jednym stole z Doncicem i spółką, ale nie chciałem wychodzić na buca (teraz już można), bo jeśli Serbia wygra finał dla mnie on ich bije i jest najlepszym zawodnikiem na warunkach koszykówki FIBA. Jak pisałem przed meczem - czysta gra bez narzekania i marudzenia do sędziów, a zarazem czysty talent rzutowy (top nie ma lepszego na MŚ 2023 od niego - jak jest, to piszcie kto) i dzielenie się piłką zarazem przy takim rzucie. Myślę, że Doncic czy Anthony Edwards to napięte bucowniki, a Boguś jest normalną osobą, z którą zrobienie butelki wódki to przyjemność. Nikola Jokić niech dalej żuluje, a Boguś Bogdanovic swoje (MVP MŚ 2023).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam wchodzic w team @MarcusCamby jesli chodzi o przecenianie Kerra. Ok, stworzyl podwaliny pod dynastie GSW, wykonali wyrazny krok do przodu z nim.

Ale jego upartosc na niskich zawodnikow, brak adjustments, to jak kompletnie nie umie w wykorzystywanie wysokich, to jak wiele zlych decyzji podjal tego lata i jak zle to ulozyl, ilu grajkow totalnie nie potrafil wkomponowac w zespol, brak wpuszczenia tego Kesslera z Niemcami chociazby, gdy dostawali na desce w pizdeczke, to JAK ZLA OBRONE USTWIL majac do tego na prawde bardzo dobry personel jak na warunki FIBA, sklania do myslenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Reikai napisał(a):

Zaczynam wchodzic w team @MarcusCamby jesli chodzi o przecenianie Kerra. Ok, stworzyl podwaliny pod dynastie GSW, wykonali wyrazny krok do przodu z nim.

Ale jego upartosc na niskich zawodnikow, brak adjustments, to jak kompletnie nie umie w wykorzystywanie wysokich, to jak wiele zlych decyzji podjal tego lata i jak zle to ulozyl, ilu grajkow totalnie nie potrafil wkomponowac w zespol, brak wpuszczenia tego Kesslera z Niemcami chociazby, gdy dostawali na desce w pizdeczke, to JAK ZLA OBRONE USTWIL majac do tego na prawde bardzo dobry personel jak na warunki FIBA, sklania do myslenia.

Tej ale tam asystentami są tez Spoelstra i Lue, to oni tam tylko obserwują i przybijają piąteczki, że zrzucamy wszystko na Kerra ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.