Skocz do zawartości

WorldBasket 2023, Far East, kto gra a kto nie & ogólna dyskusja dot mistrzostw


rw30

kto wygra?  

31 użytkowników zagłosowało

  1. 1. kto wygra?



Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Reikai napisał(a):

No jako head coach odpowiada za gre zespolu, ja tam nie wiem jakie im przydzielil obowiazki.

No ale chyba dobrze wiesz o co mi chodzi, on sam wszystkiego nie układa tam jak się domyślam tylko raczej jest sztab gdzie wszystko jest omawiane wspolnie, przynajmniej ja sobie tak wyobrażam pracę trenera w druzynie narodowej w profesjonalnym baskecie. No a w tym sztabie jest gość co uważany jest za najlepszego trenera w NBA obecnie, czyli Spo. Wiec jak wbijasz szpileczki Kerrowi, to wbijaj też jemu imo. 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Reikai napisał(a):

jesli chodzi o przecenianie Kerra

To co najwyżej argument za ogólnym przecenianiem NBA-trenerów (i ogólnie trenerów w NBA), bo Amerykanie przegrywali w 2002 (Karl), 2004 (Brown), 2006 (Krzyzewski), 2019 (Popovich) i teraz 2023 (Kerr), niekiedy w jeszcze gorszym stylu - czyli trzech trenerów z top15 ever + top3 najlepszych coachów w historii NCAA.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dziś mam okazje obejrzeć grę USA od deski do deski i to są dzbany i tyle. Tam nie ma jakichkolwiek pomysłów zespołowych, jedyne na co można liczyć to drive dowolnego z nich i kick na obwód jeśli chodzi o zespołowa koszykówkę. 95% czasu to któryś z nich jedzie sam na sam i czeka na collapse obrońcy, jak jest collapse to oddaje rzut, a jak nie to jest kick na zewnątrz.. nuuda. Dołóż do tego edwardsa i jego selekcje rzutową, brak formy bridgesa w tym meczu i konpletny brak angażowania wysokich w cokolwiek = skończy się czwartym miejscem i bardzo dobrze. Nie wierzę, że w tyle spotkań towarzyskich, oraz na tym turnieju nie udało się wypracować paru zagrywek. Wiec sam już nie wiem kogo to wina, ego tych wszystkich Jordan-wannabes, czy wina trenerów którzy się z nimi cackają. 

Edit No i se zrobili run 10:0 żeby mnie ośmieszyć, nice ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Dopiero dziś mam okazje obejrzeć grę USA od deski do deski i to są dzbany i tyle. Tam nie ma jakichkolwiek pomysłów zespołowych, jedyne na co można liczyć to drive dowolnego z nich i kick na obwód jeśli chodzi o zespołowa koszykówkę. 95% czasu to któryś z nich jedzie sam na sam i czeka na collapse obrońcy, jak jest collapse to oddaje rzut, a jak nie to jest kick na zewnątrz.. nuuda. Dołóż do tego edwardsa i jego selekcje rzutową, brak formy bridgesa w tym meczu i konpletny brak angażowania wysokich w cokolwiek = skończy się czwartym miejscem i bardzo dobrze. Nie wierzę, że w tyle spotkań towarzyskich, oraz na tym turnieju nie udało się wypracować paru zagrywek. Wiec sam już nie wiem kogo to wina, ego tych wszystkich Jordan-wannabes, czy wina trenerów którzy się z nimi cackają. 

Edit No i se zrobili run 10:0 żeby mnie ośmieszyć, nice ;]

Dokladnie o tym mowie. Nic ten zespol nie jest ustawiony, a obrona to jest jakis skandal.

Haliburton, Bridges, JJJ, Edwards Johnson itd kazdy z nich umie w obrone, a tu k**** sito

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał(a):

Ray Allen shot. Tylko tam ktoś inny zebrał piłkę i mu podał, ale tez był rzut na dogrywkę ratujący Heat przed utrata mistrzostwa. 

Tez o tym pomyślałem w 1 chwili i chcialem to odpisac, ale tam jednak bylo - 3. Akcja od własnego kosza, rebound nie po ft ale 3pts. Wiecej czasu itd. Troche cos innego. Trzeba szukac dalej bo na pewno podobna akcja juz sie zdarzyla :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał(a):

Btw Barrett -> Jezu, przeraza mnie ten chlop, trafil cos tam w koncowce, ale jest tak strasznym boiskowym dziadem jesli chodzi o decyzje, ze olaboga.

I tak lepszy niż edwards, który prawie przegrał im mecz, a w pierwszej akcji dogrywki robi znowu to samo ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Stratosfear napisał(a):

Tez o tym pomyślałem w 1 chwili i chcialem to odpisac, ale tam jednak bylo - 3. Akcja od własnego kosza, rebound nie po ft ale 3pts. Wiecej czasu itd. Troche cos innego. Trzeba szukac dalej bo na pewno podobna akcja juz sie zdarzyla :)

Luka tak zrobił vs Knicks ze zebrał swoj własny rzut tylko ze za dwa trafił i tez chyba była dogrywka albo win nawet. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.