Skocz do zawartości

Jazz 23/24 - future is bright


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, ely3 napisał:

Clarskon może dostać od Jazz przedłuzenie gdzie wcisną cap space by teraz dopchnać salary a potem mieć CLakrsona tanio

Jazz jeśli zwolni Careya i Samanica to będzie mieć jak pisałem ok  15 mln do wydania.

Do tego nowe CBA pozwala dać teraz 140% w ramach przedłuzenia a nie 120 % jak było ostatnio.

Tylko ,że jeśli Jazz odpada z rnku wolnych agentów to Draymondy czy  inne Kuzmy będą mieć cięzko

Draymond zostanie w GSW, tu chyba nawet nie ma co rozwazac innego scenariusza.

A na Kuzme napaleni moga byc Kings - ci akurat maja cap space.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Reikai napisał:

A na Kuzme napaleni moga byc Kings - ci akurat maja cap space

Tylko ,że im Kuzma nie pasuje a Draymond już tak..

A co do Jazz to maja teraz 13 kontraktów . 10 gwarantowanych plus 3 pierwsze rundy. Do tego 3 niegwarantowane z czego Dunnowi pewnie przedłużą

Podobno Brice i Henrdiks mogą nie zagrać w pierwszym meczu ligi letniej bo mają jakieś kontuzje. Szkoda bo liczyłem

Za kilka lat z Kesslerem powinni stworzyć ścianę pod koszem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.06.2023 o 15:00, ely3 napisał:

A to w jakim sensie? Skoro mogą dziś wywalić Beasleya i Bmambe i uwalnia im to 26 mln..

Wywalili, mają 94 mln na 4 graczy + Schifino za niecałe 4 mln. Abstrahując już od cap holdów moga bodajże za 28 mln podpisać w ramach capa (DLO/Irving/...) jak podpisze Reaves i Hachimura to mają deadline i jak w tym czasie nie dograją wolnych agentów/przedłużeń to po wyrównaniu zostanie im 6 (7) osobowy skład + BIA, TE i minima - popraw mnie jeśłi sie mylę, bo za eksperta CBA nie chce tu robić. To daje Ci bardzo ograniczone możliwości budowania contendera... i uzupełnienia 8-9 slotów.

Jazz to powinni handlować wygasającymi kontraktami, a nie przedłużać. Clarkson jest wg mnie spoko jako 6th, ale to nie jest zawodnik do budowania S5 poważnej PO ekipy. Niech spakuja Sextona i/lub Clarksona + 1 rundę 2024 lub 2025  +Olynyka do Toronto za snt FVV i może Trenta jeśli dorzucą Olynyka i wtedy zagrają o coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, karl napisał:

@ely3 z tego co widze to ten George zbiera same dobre oceny. Na filmikach tez wyglada niezle. Niezła szybkość, pierwszy krok, drybling, smooth rzut i trochę widzi na parkiecie. No, No trochę się przyhajpowalem. 

A ja na razie mam olewkę na Lige Letnią. Powiedzmy sobie to nie jest wejście ala Mitchell. Ot pokazuje pozytywy ale też za tło mu robią kolesie którzy nigdy nie będą grali w NBA więc fajnie ,że jest od nich szybszy ,że trochę wiećej widzi niż  było to w NCAA. Pokazuje pozytywy ale to wciąz liga letnia. Tu nie ma się co jarać dobrą grą. Co najwyżej martwić jak ktoś na takim tle wygląda blado

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

George strasznie jest ambitny. I zagrał rewelacyjny mecz w Las Vegas i jednak pokazuje ,że potrafi kreować.

Z ciekawostek

Jazz wrzuciło niezły klin 76ers z umową Reeda. Bo jednak dla Jazz to tylko jeden rok gwarantowany. Za to dla 76ers to będzie duży problem..Bo dla nich ta umowa wpycha w podatek do luksusu i na dodatek 76ers może łatwo uzyskać gwaranacje pozostałych lat. 76ers do tego podpisali Bambe i Harella wiec chyba już się pogodzili z oddaniem Reeda

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ely3 napisał:

George strasznie jest ambitny. I zagrał rewelacyjny mecz w Las Vegas i jednak pokazuje ,że potrafi kreować.

Z ciekawostek

Jazz wrzuciło niezły klin 76ers z umową Reeda. Bo jednak dla Jazz to tylko jeden rok gwarantowany. Za to dla 76ers to będzie duży problem..Bo dla nich ta umowa wpycha w podatek do luksusu i na dodatek 76ers może łatwo uzyskać gwaranacje pozostałych lat. 76ers do tego podpisali Bambe i Harella wiec chyba już się pogodzili z oddaniem Reeda

 

Mega robota z tą umową 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, elwariato napisał:

ten sreyonte George moj człowiek, już chlopaka lubie, moze to tylko przymiarki do poważnego grania ale widać ze potencjał pierwsza klasa, George >>>Miczel 😋

Wiem, że w nienawiści do Mitchella tak wychowano Cie, ale Mitchell miał lepsze mecze w summer league :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

George wygląda na dobry pick, DM to inny gracz, ale jak sie patrzy na Agbaji - to mimo sezonu w NBA wcale nie widać żeby była duża różnica w jakości między nimi. Oczywiście to tylko SL i nie ma co przereagowywać (szczególnie jego skuteczności, bo w NBA zejdzie na ziemię), ale co mnie zaskoczyło na plus, to potencjał w rozegraniu, bo wcześniej go tak nie postrzegałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.07.2023 o 13:31, dannygd napisał:

bo wcześniej go tak nie postrzegałem...

Czyli już nie wysmiewasz tak mocno pomysłu Jazz ,że oni chcą z niego robić rozgrywającego

Jedna rzecza-- niesamowita ambicja. To podkreśla każdy z insiderów Jazzowych. Chłop siedzi w siłowni. Z treningów schodzi ostatni i tu akurat można go porównać do Mitchella. Mitchell też niesamowicie dużo czasu spędzał na uczeniu sie i poprawianiu swoich błędów. George podobno cały czas z trenereami pracuje nad tym co wszyscy uwaali za jego słabośc. NAd wyborem rzutów . Nad rozegraniem. 

Obroną. Itp

Wprawdzie dziś to skręcenie wyglądało paskudnie to podobno nie jest tak źle. Może chodzić bez pomocy kolegów tylko ,ze jednak utyka. Zobaczymy czy jeszcze zagra w lidze Letniej

W dniu 11.07.2023 o 13:31, dannygd napisał:

Agbaji - to mimo sezonu w NBA

Agbaji jednak rozczarowuje. On jest mega niestabilny. Ma momenty super potencjału na dobre 3&D a potem  ma dzień kiedy pudłuje wszystko. Odpala głupie rzuty i niewiele wnosi.

Myślałem ,że będzie jednak lepszy . On musi ustabilizowac swoją trójkę tak jak kiedyś Royce. Dla mnie to tego typu gracz. Tu nie ma potencjału na coś więcej moim zdaniem. Co innego George 

Szkoda ,że Taylor cały czas kontuzjowany bo jego akurat chciałbym zobaczyć już w akcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ely3 napisał:

Czyli już nie wysmiewasz tak mocno pomysłu Jazz ,że oni chcą z niego robić rozgrywającego

No przynaję, że jest zaskoczenie dla mnie, nawet teraz jak patrzę na scouting reporty to aż ciężko uwierzyć w to co widzę. Oczywiście dalej patrzymy przez różowe okulary SL i pryzmat skuteczności znacznie ponad jego poziom, ale potencjał jest.

Pisząc jednak o drafcie i ruchach - bardziej patrzyłem wtedy na pryzmat rozgrywania na dziś w S5 Utah. George tak czy inaczej to prospekt na za 2-3 lata, pytanie więc dalej aktualne co na dziś? Kogo wystawiasz na rozegraniu w S5? 

3 godziny temu, ely3 napisał:

Agbaji jednak rozczarowuje. On jest mega niestabilny. Ma momenty super potencjału na dobre 3&D a potem  ma dzień kiedy pudłuje wszystko. Odpala głupie rzuty i niewiele wnosi.

Myślałem ,że będzie jednak lepszy . On musi ustabilizowac swoją trójkę tak jak kiedyś Royce. Dla mnie to tego typu gracz. Tu nie ma potencjału na coś więcej moim zdaniem. Co innego George

Gdzieś czytałem jak trener się wypowiadał o nim, ze gra dużo lepiej jak nie ma obowiązków w ataku zbyt wielu i dlatego SL i rola trochę go przytłacza. On chce być rolsem skupiającym się na D niczym Danny Green - kierunek Artest, OG to chyba za dużo dla niego na dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.