Skocz do zawartości

Jazz 23/24 - future is bright


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, ely3 napisał(a):

Ty może się cofnij do szkoły bo widze u Ciebie elementarne braki z czytaniem ze zrozumieniem. To nie pierwszy raz w ciagu tygodnia. Ciezko dyskutować z Twoimi obsesjami. A widać ,że masz chora obsesję bo swego czasu podważałem twoje teksty o Brandimie przyszłym ALL Starze i  w sumie to kopii Luki Doncica.

Jak mam dyskutować z tym co sobie uroiłeś.. Piszę ,że to nie jest zespół na przejście pierwsej rundy a Ty i tak twierdzisz ,ze ja widze na to szansę

1. Elementarne braki to masz w napisaniu prostego zdania tak, aby zrozumieć sens twojej wypowiedzi.
Gościu Ty, napisałeś słowo w słowo „nie gwarantuje ze przejdą pierwsza rundę” w kontekście jazz , a wmawiasz sobie teraz „przecież piszę że to nie jest team na przejście pierwszej rundy”. Jak dla mnie zwrot  „nie gwarantuje, że” znaczy, że mają szansę, a nie że nie mają szansy, ale może zmienił się język polski aż tak bardzo przez te moje kilka lat na obczyźnie, że jestem już do tyłu…

 

Kilka dni wcześniej napisałeś coś w stylu

„ pokaż mi kiedy tak mocny faworyt do mistrzostwa grał tak słabo w IV kwartach, co Suns”, a gdy wyśmiałem to, że robisz z nich faworyta spytałeś „gdzie ja niby robie z nich faworyta” 

Jak mówiłem, zanim kliknie się wyślij czasem warto przeczytać co się napisało. 
 

Wskaż jeszcze gdzie napisałem, że Podziemski to kopia Doncica, albo mi nie imputuj czegoś takiego, bo to serio się robi żałosne już. 
Jesli dla Ciebie zdanie „Podziemski, w tankerze, z piłką na wyłączność, MÓGŁBY wykręcić staty podobne do Rookie Doncica, No może mniej pts by robił, bo nie jest pazerny na rzucanie”, jest równoznaczne z „Podziemski to kopia Doncica” to zastanów się sam -  kto ma tu elementarne braki w czytaniu ze zrozumieniem xd 

46 minut temu, ely3 napisał(a):

WOW.. Naprawdę WOW.. Próbuj dalej udowadniać ,że Holmgren ma taką samą przyszłosć i sufit jak Victor. Czy Brandin to przyszły all star .

Ja nic nie muszę udowadniać, to jest po prostu moja opinia, i nic nie jest wykluczone, ale nic tez nie biorę za pewnik, w odróżnieniu od Ciebie.
 Może Ty próbuj nam dalej udowadniać, że Brandin osiąga swoje sukcesy tylko i wyłącznie ze względu na obecność Curry na boisku, że Brandin tak naprawdę nie zdobył zaufania Kerra. Jak będziesz to chciał udowadniać to mała Wskazówka: zobacz sobie mecz z wczoraj, gdzie bez Curry na boisku zrobił 23-10-3-2stl na 10/14fg, zobacz też ile zrobili Warriors bez niego na boisku w 12,5minuty (-10). 
 

46 minut temu, ely3 napisał(a):

Biorąc pod uwagę Twoją twórzczość z tego sezonu typu Halibrutron lepszy od Jokica i Giannisa w ich wieku . Brandin na luzie robi staty Luki a Holmgren nie ma gorszego sufitu od Victora i nic ale to nic wg ciebie nie wskazuje by Victor mial być lepszy ... To naprawdę skup się na opowiadaniu swoich bajeczek a nie pouczał innych

 


 


O właśnie, różnica miedzy nami dwoma polega na tym, że jak ja palnę jakąś głupotę, a ktoś mi wyjaśni że jestem w błędzie to potrafię się do tego przyznać. Zajrzyj do tamtego tematu i sprawdz co odpisałem BMF-owi gdy mnie wyjaśnił. Sam przyznałem mu od razu, że jednak przesadziłem z tym ze Hali był lepszy od Jokica i Giannisa w ich wieku. 
 

Natomiast Ty, poruszasz się sam często w kompletnych oprach absurdu ( to Twój zwrot, polubiłem go więc zapożyczam sobie teraz ) a gdy ktoś już Cię wyjaśni to tylko przekręcasz kota ogonem, oraz wypierasz się, wierzgasz nogami, jak małe dziecko. 
 

LBS w dyskusji o Brandinie wytknął Ci, gdy pompowałeś Exuma na przyszłego wyższego Westbrooka i Derricka Rose. No to się zapierales ze to przecież była opinia sprzed draftu. No to znalazłem ci post, w którym piszesz, że to future gwiazda ligi i że Utah siedzą na żyle złota ( xDD) już po sezonie, w którym zrobił 5ppg i 2apg na 35% z gry.

No to zacząłeś się tłumaczyć, że jemu zabrakło kondycji (xD) aby zostać allstarem. 

Czyli ja nie mogę pisać o jednym z najlepszych rookie tego sezonu ( a to najmocniejszy rocznik od klasy lebrona) że ma potencjał by zostać allstarem, ale za to ty po sezonie 5ppg 2apg 35%fg mogles tak pisać o kimś i nic śmiesznego w tym nie było, po prostu zabrakło mu kondycji i się pomyliłeś…. 

Teraz ponad miesiąc temu napisałeś, że OKC to team na około 40W i wylot w pierwszej rundzie. Swoja droga, napisałeś tez że w czasach przebudowy też byli, tylko bezczelnie przytankowal. Czyli: generalnie w sumie zrównałeś sobie team : Horford, podstarzały George Hill, drugoroczniak SGA, drugoroczniak Dort + banda kolesi, którzy trzy lata później są wszyscy jak jeden mąż poza NBA, do tego tegorocznego zespołu. 

W tym samym poscie napisałeś też, że nie są „super lepsi od Rockets”. Po miesiącu wychodzi na to, że Oklahoma ma 27-11 a Rockets 19-19. Oklahoma robi od tego czasu chyba najlepszy netrtg w lidze, a Rockets idą mocno w dół, zaraz pewnie wypadną poza play in. 



I oczywiście że każdy ma prawo się pomylić, ale gdy team który oceniasz na 40 zwyciestw robi 27-11 i najlepszy bilans na zachodzie, to może warto by było czasem najzwyczajniej w świecie przyznać się do błędu ? Duma Ci nie pozwala, że wpierdalasz tu znowu holmgrena czy podziemskiego, czy co? 
 

 

 


 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał(a):

Ja nic nie muszę udowadniać, to jest po prostu moja opinia, i nic nie jest wykluczone, ale nic tez nie biorę za pewnik, w odróżnieniu od Ciebie.

Aha czy to jest Twoja opinia - Czyli najpierw w listopadzie tworzysz teorię ,ze Holmgren ma lepszego skilla od Victora i nawet twierdzisz ,że moze go kiedyś Victor dogoni a może nie... To już mamy ALL timerskie łapu capu...

Chyba jesteś jedyny na tej planecie który twierdzi ,że Victor ma gorszego koszykarskiego skilla od Holmgrena..

Ba Ty twierdziłeś ,że on w niczym poza wzrostem nie jest lepszym od Holmgrena . Brnij dlaje w swoje historie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ely3 napisał(a):

Aha czy to jest Twoja opinia - Czyli najpierw w listopadzie tworzysz teorię ,ze Holmgren ma lepszego skilla od Victora i nawet twierdzisz ,że moze go kiedyś Victor dogoni a może nie... To już mamy ALL timerskie łapu capu...

Chyba jesteś jedyny na tej planecie który twierdzi ,że Victor ma gorszego koszykarskiego skilla od Holmgrena..

Ba Ty twierdziłeś ,że on w niczym poza wzrostem nie jest lepszym od Holmgrena . Brnij dlaje w swoje historie

nawet jeśli, to wciąż dużo bardziej wyważona opinia niż „Dante Exum to przyszła gwiazda ligi , Utah Jazz siedzą na żyle złota „ po sezonie na 5ppg 2apg i 35% z gry. 

lub, że OKC to team na 40W i wylot w pierwszej rundzie. Że rockets to porównywalny zespół. Że w czasach tankowania tez w sumie byli teamem na 40W tylko bezczelnie usadzili SGA. 

natomiast ja w odróżnieniu od ciebie potrafię przyznać się do błędu i napisać, że nie doceniłem trochę skilla Wembanyamy.

Ty za to będziesz zawsze się próbować wybielać, gdy ktoś ci zwróci uwagę na błędną tezę. 
 

wiec może nie zwracaj na około innym jak mi, czy Reikai uwagi jak się starzeją nasze posty, gdy sam bardzo często lubisz sobie napisać kompletną bzdurę i poruszasz się w oparach absurdu w swoich opiniach. 

 


 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie mamy tu sporo dyskusji i sami staramy się pozgadywac przyszłość. A jak to się potoczy przecież nie wiemy na 100%. Dziwne jakbyśmy tu wszyscy trafiali 100% naszych też. Z jednej strony nieładnie naśmiewać się z tych nietrafionych ale z drugiej strony wyciągnięcie cytatu i napisanie w tonie bardzo dalekim od obraźliwego że coś się brzydko zestarzało niczym złym nie jest. Warto do jednego i drugiego podchodzić z dystansem i nie polować armata na komara. Fajnie że mamy takie miejsce u nas gdzie do poduszki można poczytać. Nie róbmy z tego polityki bo za wysoka jakość produktu aby iść w tamtą stronę. Nie polujmy na cytaty bo jedyne co może się wydarzyć to że będzie mniej userow i wpisów. Pax między chrzescijany 

A Victor vs Chet to nie koniec opowieści tylko początek oby wielkiej drogi obu. 

A jazz w sumie szokuje i może ta wygrana z nocy odstawi lakers z gier wiosennych. Byłoby miło ;) 

Rzucę tezą że wtedy by wzrosła jakość sędziowania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ely3 napisał(a):

No cóż -- Pacers nie potrafi bronić. Bez Haliburtona mają zerowy margines błędu a na dodatek nie mają nikogo kto by pobronił takiego Lauriego

Easy win dla Jazz.. Koniec historii.

Lauri do All Star

Pacers byli w b2b, bez Haliburtona, Nesmitha i Browna, czyli trzech graczy z obecnej pierwszej piątki. Jazz od tygodnia są u siebie. Koniec historii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Taka ciekawostka przyrodnicza.

Jeśli weźmiemy graczy którzy bronili minimum 250 rzutów to Dunn jest nie do pobicia bo ma -8,6 . A drugi w kolejności jest po dzisiejszym meczu Aaron Wiggins z Thunder a trzeci Watson z Nuggets

Dunn w sumie zawsze miał opinię świetnego obrońcy ale nie mógł sie zakotwiczyć w żadnej rotacj i i nawet w Jazz wyleciał bo kaleczy okrutnie atak. Po utracie miejsca w rotacji podobno nic innego nie robił tylko ćwiczył rzuty. Insiderzy pisali ,że Dunn cięzko haruje. Wrócił i to od razu jako starter. Za 3 trafia z 39% skutecznością. Ogólnie TS i efg ma ok 8% wyższe niż w karierze. Ostatnio znowu jednak miewa mecze gdzie trafia mało.

Lubię takie powroty. Z niego pewnie już nigdy nie będzie wybitnego gracza. Raczej taki maly trybik ale w obronie jest niesamowity. O dziwo w DEPM jest dopiero 76 jednak dopóki będzie trafiał za 3 na poziomie tych 35-36% to powinien być w rotacji.. Może nie jako starter ale jest rewelacyjnym obrońcą  . Bardzo dobrze kreuje. To raczej systemowy gracz no ale bez rzutu w dzisiejszej NBA nie ma szans. Każdy rozgrywający może nawet wybitnym obrońcą jak choćby Davion Mitchell ale bez dobrego rzutu wylatujesz z rotacji 

 

No ale te -8,5% w DFGA robi jednak wrażenie  tylko ogólna ilość bronionych rzutów na mecz tj 7,7 niekoniecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No @ely3 od początku kariery problemem Dunna były dwie rzeczy: zdrowie i trójki. Ale ze zdrowiem w Chicago każdy miał problem. 

On z tego co pamiętam w swoim 3 sezonie pukał do drugiej drużyny obrońców. Zdrowy Dunn to topka obrońców obwodowych no i topka przechwytujących. Także mnie nie dziwi, że radzi sobie świetnie po dodaniu rzutu. Wystarczy też spojrzeć jak dobrze dogadywali się z Markkanenem jeszcze za czasów Bulls.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, karl napisał(a):

Jazz znowu wpadli w jakiś marazm

Jazz mają overall 23. SRS, po prostu kibice uwielbiają przeceniać średnio-samplowe fragmenty sezonu żeby narobić sobie trochę nadziei. :) 

Ale to faktycznie fajny moment na spieniężenie tych starterów, pewnie nawet statystycznie do obrony będzie, że bardziej Jazz się opłacił wyskok Markkanena czy innego Sextona vs dwa lata tankowania z 14% szans na Wembanyamę at best + słabym draftem 2024 w stanie oczekiwanym (Markkanen roles etc.), jeśli uda ich się dobrze sprzedać

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

28 minut temu, BMF napisał(a):

Jazz mają overall 23. SRS, po prostu kibice uwielbiają przeceniać średnio-samplowe fragmenty sezonu żeby narobić sobie trochę nadziei. :) 

Nie no, mówię stricte o stylu. Porażki +15, sloppy w ataku i obronie.

I to nie jest kwestia tego, że jest w brut przeciętniaków. Tylko ich gra wygląda jakby najważniejsze było sprawdzić Twittera czy ich gdzieś nie wymieniono. Zero jakiegokolwiek zacięcia. Wygrane z Hornets i Wizards czyli jakby nic nie wygrali.
No ale to może kwestia road tripa. Jazz zostało chyba najwięcej meczów u siebie w lidze więc może we własnej hali będą mieć więcej energii. 

Ale trejdy i tak by się przydały :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej cicho. 

Z niskich, którzy byli gdzieś tam wymieniani (Clarkson, Sexton, Dunn), ostali się wszyscy. THT też został...

Agbaji out. Płakać nie będę. Przebłyski były, ale jednak sufit ma dosyć nisko. Oczywiście, to nadal project (dopiero 2 sezon w lidze, 14. pick), ale nie było tego błysku. Niby jest potencjał na niezłe 3&D, ale to jeszcze nie ten czas i może długo jeszcze ten czas nie nadejść. Ainge najwyraźniej wyżej wycenił potencjał late first round picka niż Agbajiego. I'm cool with that. 

Olynyk out. No myślałem, ze jakiś contender się pokusi o rozgrywającego 2nd unitu, a tu klops.

Fontecchio out. Szkoda, polubiłem Włocha. Niedoceniany obrońca, 39% za 3. Niech mu się powiedzie. Italian Pistons razem z Danilo

---

~25-30 pick 2024 in

~31-33 pick 2024 in

Ciekawe, czy Ainge będzie chciał zamienić te dwa picki na jeden lepszy. Ciekawe, czy Jazz na tyle zejdą z poziomem, żeby wejść do TOP10 (inaczej pick Jazz 2024 idzie do OKC). Imo nie uda się, ale kto go tam wie.

No i na koniec - Hendricks w końcu sobie pogra! Miło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko będzie wymieniać 2 za 1 w drafcie 24. Podobno nie ma chętnych nawet na pick lepszy a co dopiero jeszcze to bez sensu rozmienić. Tak się potoczyło że niewielu posiada dużo i ta wartość spadła. 

W normalnej sytuacji to oczywisty ruch. Ale 24 może być trudno spieniężyć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

największy plus tego trade deadline to, że zwycięstwo Suns dzisiejszej nocy różnica +6,5 daje 2krotne pomnożenie majątku i jest to easy hajs, więc zachęcam do obstawiania na Phoenix dzisiaj z co najmniej takim handicapem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Qcin_69 napisał(a):

 

największy plus tego trade deadline to, że zwycięstwo Suns dzisiejszej nocy różnica +6,5 daje 2krotne pomnożenie majątku i jest to easy hajs, więc zachęcam do obstawiania na Phoenix dzisiaj z co najmniej takim handicapem

 

Mam nadzieję że to nie był klasyczny zakład za 2 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.