Skocz do zawartości

Nuggets 2023/24 - back to back?


Lucas

Denver obroni tytuł?  

43 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Nuggets b2b mistrzem?



Rekomendowane odpowiedzi

mało się interesuję tym, jacy są zawodnicy NBA poza parkietem, ale po tym, jak Aaron Gordon wrócił  po zdobyciu misia z buta na chatę wydaje mi się że może być spoko ziomkiem. Kontynuując dobro serię pojechał sobie teraz do Serbii oglądać jak koń Joka wygrywa jakiś wyścig i nawet odebrał nagrodę. Jakby mi ktoś zadał pytanie z kim z NBA chciałbym wypić piwo, to Gordon jest zdecydowanie top2, tuż za GOATem

james-harden-cowboy-hat_crop_north.jpg

 

P.S. chciałem oddać głos w ankiecie, ale już zamknięta. Także, jeśli to nie problem, proszę o ponowne je otwarcie i dodanie opcji nie ma kur*a szans, bo właśnie na taką chciałbym oddać głos.

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, rw30 napisał(a):

P.S. chciałem oddać głos w ankiecie, ale już zamknięta. Także, jeśli to nie problem, proszę o ponowne je otwarcie i dodanie opcji nie ma kur*a szans, bo właśnie na taką chciałbym oddać głos

oddałeś już na "nie" więc tego...

AG też jest fanem koni, tak tylko chciałem nadmienić żeby było Ci milej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
7 godzin temu, RonnieArtestics napisał(a):

Czemu on zawsze na stoły i krzesła wskakuje :D chyba jest wystarczająco wysoki, żeby go widzieli :D 

przygotowania do Mundialu wkraczajo w decydująco fazę, więc chce dodatkowo zwrócić uwagę na to, jak ciężko pracuje dla całego kraju!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

mam wrażenie, że tutaj panuje większy ból o to niż w całej Serbii, że on taki uśmiechnięty tańczy, jak mu przecież jakich fanatyczny kibic może kose sprzedać czy coś, to są Bałkany, to jest piekło

Tu idealnie pasuje tekst 

Widzisz Wąski, urwałeś kurze złote jaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem w jakiej Jok będzie formie na starcie sezonu po takim intensywnym lecie i jak taki wypoczynek ostatecznie na niego wpłynie. Swoją drogą mało jest zawodników, których ciągle wrzutki z imprez są raczej tylko propsowane, taki Harden za krótki filmik z burgerami już tutaj trochę oberwał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.