Skocz do zawartości

Nuggets 2023/24 - back to back?


Lucas

Denver obroni tytuł?  

43 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Nuggets b2b mistrzem?



Rekomendowane odpowiedzi

Trochę się dzieje. Bruce odrzucił opcje i może podpisać o 125% wartości, ale pewnie na FA dostanie więcej, więc Nuggets przygotowują się na draft i Booth szykuje COS. Na ten moment ma trzy picki #29, #32 i #37.

Liczę na Andre Jacksona przede wszystkim w jednym z nich. Stawiam że tu się jeszcze coś podzieje, bo czy aż tylu rookies nagle doda to wątpię. No ale draft będzie istotnym elementem budowy Nuggets na ten sezon, mądre ruchu z szukaniem tanich rolesow przed nowym CBA.

 

Wierzę w Bootha, zeszłoroczny draft trafił znakomicie.

 

 

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lucas napisał:

Na ten moment ma trzy picki #29, #32 i #37.

Trayce Jackson-Davis imho mógłby tu pasować, a bardzo prawdopodobne, że właśnie w tych okolicach będzie rozpatrywany. Gotowy grajek, backup dla Joka to raz, a i nawet jako rezerwowa opcja obok niego mógłby zadziałać, bo choć żadnego shootingu nie daje to defensywą i atletyzmem powinien nieźle go uzupełnić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wy, ale mnie wybory DEN zaskoczyły odwrotnie proporcjonalnie do samych ruchów ich pozyskania... Zakładając, że Brown odejdzie, a z ławki scoring na jutro sie przyda, to rozumiem sam wybór Strawthera - tylko czemu z 29 pickiem??? Do tego później ten Pickett? Ok, rozumiem, że koleś jest wiekowo NBA ready jako backup combo G, ale dziwi mnie brak jakiegokolwiek dobrego obrońcy (Bailey/Clarke) na obwód lub Sanogo pod kosz. 

Zaintrygowały mnie te wybory na tyle, że aż czekam na ruch z FA ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, dannygd napisał:

Nie wiem jak Wy, ale mnie wybory DEN zaskoczyły odwrotnie proporcjonalnie do samych ruchów ich pozyskania... Zakładając, że Brown odejdzie, a z ławki scoring na jutro sie przyda, to rozumiem sam wybór Strawthera - tylko czemu z 29 pickiem??? Do tego później ten Pickett? Ok, rozumiem, że koleś jest wiekowo NBA ready jako backup combo G, ale dziwi mnie brak jakiegokolwiek dobrego obrońcy (Bailey/Clarke) na obwód lub Sanogo pod kosz. 

Zaintrygowały mnie te wybory na tyle, że aż czekam na ruch z FA ;)

Tez zdziwko z tymi ich wyborami, nie czaje ale to oni się znają jak już udowodnili

Jak komuś ufać to scautingowi Nuggets i Lakers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dannygd napisał:

ale dziwi mnie brak jakiegokolwiek dobrego obrońcy (Bailey/Clarke) na obwód

Clarke w marcu zerwał achillesa. Sporo czasu może minąć zanim go doprowadzą do pełnej sprawności. Nuggets w tym momencie raczej nie są w miejscu, gdy będą w takiego gościa inwestować i czekać (nie ta skala talentu), bo wiedzą, że otworzyło się fajne okienko na sukcesy i raczej szukali opcji, która z marszu może coś dać. 

I tu pewnie przede wszystkim liczą na tego Strawthera, skoro skoczyli po niego aż do 1 rundy. Pickett pewnie wejdzie w rolę Isha. Hunter Tyson, jeśli się w ogóle przebije to będę zaskoczony (ale to tak mówię typowo na czuja, bo gostka jakoś dobrze nie znam). 

2 godziny temu, Reikai napisał:

Tez zdziwko z tymi ich wyborami, nie czaje ale to oni się znają jak już udowodnili

A to już różnie było z tymi ich wyborami całościowo patrząc tak szczerze, ale tam już kilka razy zmiany były w FO, więc też nie ma co większych wniosków wyciągać. Ale też mnie zaskoczyli szczerze mówiąc. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Booth po prostu widocznie patrzy na draft inaczej niż większość obserwujących i idzie po swoich graczy, których wybiera wyżej niż są w mockach i BB. Rok temu było to samo, trafił świetnie, więc ja mu ufam, oby jeden z tych graczy odpalił jako solidny roles i będzie git.

Sam miałem inne typy, które były do wzięcia, gdy Denver wybierało, ale rok temu szukali w drafcie defensywy, teraz poszli po innych graczy. Może to też oznacza, że mają upatrzone D na FA, wiedzą też więcej z Brucem niż my wszyscy. Trzeba czekać, ciekawe ruchy w drafcie, nawet jak mało typowe i sam wolałbym Walsha czy Jacksona, po prostu Booth pierwszym rokiem zapracował na zaufanie, nawet jak w deadline Reggie z Thomasem wypadli średnio, tak może warto oczyścić się z Bonesa przed PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten cały Pickett, to taka mieszanka Lawsona z Bledsoe, generalnie widać, że szukamy czegoś na wzór Browna, podoba mi się 

Tyson też wygląda dość smooth, ale to z takimi białasami, to nigdy nie wiadomo, generalnie na koźle chyba za dużo nie gra, też ciężko z hlsów ocenić czy może coś bronić na dłużśzą metę

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to już koniec ruchów Barył? Bo z draftem mają 15, ale jak 2 runda pójdzie 2-way, to mogą cos jeszcze dorzucić. Na razie powrócili DAJ i Reggie i dołączył Justin Holiday - chłopak z 3&D na zmianę Popa luz, ale na PF to jest dramatycznie poza Gordonem. Czyżby, aż tak wierzyli w Cancara? DAJ jako 3 C też spoko, ale jak jakaś kontuzja dopadnie Jokera, to....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, dannygd napisał:

Czy to już koniec ruchów Barył? Bo z draftem mają 15, ale jak 2 runda pójdzie 2-way, to mogą cos jeszcze dorzucić. Na razie powrócili DAJ i Reggie i dołączył Justin Holiday - chłopak z 3&D na zmianę Popa luz, ale na PF to jest dramatycznie poza Gordonem. Czyżby, aż tak wierzyli w Cancara? DAJ jako 3 C też spoko, ale jak jakaś kontuzja dopadnie Jokera, to....

Bieda straszna ten offseason Nuggets, nie wierze ze nie mogli wykorzystac lepiej pieniedzy niz na Reggiego. Na pewno licza na draft i rozwoj Brauna, ale ogolnie kiepsko a kto sie nie wzmacnia ten sie oslabia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Reikai napisał:

Bieda straszna ten offseason Nuggets, nie wierze ze nie mogli wykorzystac lepiej pieniedzy niz na Reggiego. Na pewno licza na draft i rozwoj Brauna, ale ogolnie kiepsko a kto sie nie wzmacnia ten sie oslabia.

Nikt nie chce mieszkać w Denver :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Jokic sobie po wakacjach przypomni o czymś takim jak koszykówka i NBA to może się upomni o jakieś wzmocnienie jeśli uzna, że to co aktualnie mają to za mało. Narazie bym nie dramatyzował, to wciąż dość młoda ekipa z wciąż rozwijającymi się kluczowymi graczami rotacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.