Skocz do zawartości

Nuggets 2023/24 - back to back?


Lucas

Denver obroni tytuł?  

43 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Nuggets b2b mistrzem?



Rekomendowane odpowiedzi

ESPN story on Denver Nuggets star Jamal Murray likely out three-to-four weeks with hamstring strain

no to rezerwowi przejdą ostry test, to chyba dla nich dobrze, oby to był jedyny większy uraz

e: właśnie sobie uświadomiłem, że to grzebie szanse Jamal na pierwsze ASG, co za c***nia

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mógłby powiedzieć Majkowi, że nie ma póki co najszerszej rotacji w lidze i granie Braunem po 11 a Wotsonem po 7 minut nie zbuduje ich na kolejne tygodnie sezonu. Nie wiem czemu Portier nie może grać więcej z 2nd unitem żeby poraz enty nie trzeba było ogladać koszmarną ofensywę po zejściu Joka

no i ta ostatnia akcja - kto myślący daje KCP wyrzucać auty skoro masz kilkanaście sekund na rzut? 

coś mi się wydaje, że dobrze to już było, a zaraz  podrażnieni Warriors

e: tzn Clippers

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jok jest na drodze do regularnego trzepania 30/14/10 ciekawe ile by kręcił gdyby tylko mu się chciało ;]

jednak widać w czwartych kwartach momenty zmęczenia Serba, Porter jak zaczynał wyglądać legitnie na drugą opcje, to znowu wpadł w trójkowy slump

kłopoty z jumperem ma też Gordon, ale do niego nie można mieć za to większych pretensji, bo jest chyba najlepszym ultimate rolsem w lidze, dziś praktycznie w pojedynkę zmuszał Pels do ceglenia przez dobre kilka minut

w zasadzie to nie wiem do końca jak oni to robią, że już po raz kolejny wracają z kilkunastopunktowej straty, dziś naprawdę niewiele zabrakło by to wygrać, mieliśmy bodaj 3 czyste trójki na remis, a przecież Pels prowadzili już +19 w 3 kwarcie

świetny mecz Brauna, nie przypominam sobie tak dynamicznego i wyskakanego białasa o takich parametrach, żywe srebro, oby nabrał pewności siebie bo bez jego punktów będzie bardzo ciężko momentami

z optymistycznych wieści kontuzja Jamala może potrwać krócej niż zakładano, podobno on sam już pali się do gry, ale sztab woli dmuchać na zimne

na koniec jeszcze taka refleksja, że ten cały Turniej, to może i wygląda niezbyt ciekawie, ale generuje świetne mecze, przynajmniej wszystkie te Nuggets były na świetnym, emocjonującym poziomie

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kubbas napisał(a):

jak nastroje w obozie Denver? jak w razie ewuntalnego braku HCA sie czujecie?

jak dla mnie w tym sezonie to moze byc klucz do mistrzostwa

nie wiem jak nastroje w obozie Denver, ale od siebie to mogę ci opowiedzieć żart:

https://www.nba.com/news/michael-malone-contract-extension-nuggets

koniec żartu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, julekstep napisał(a):

nie wiem jak nastroje w obozie Denver, ale od siebie to mogę ci opowiedzieć żart:

https://www.nba.com/news/michael-malone-contract-extension-nuggets

koniec żartu

niezbyt kumam

chyba poczatek sezonu bada nowa lawke bedzie duzo kombinowal

ale nie pasuje wam to extension? przeciez outcoachowal kazdego w zeszlych po

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kubbas napisał(a):

niezbyt kumam

chyba poczatek sezonu bada nowa lawke bedzie duzo kombinowal

ale nie pasuje wam to extension? przeciez outcoachowal kazdego w zeszlych po

Jesli outcoachowanie = posiadanie najlepszego gracza to sie zgodze :)

typ nie radzi sobiebz rotacjami/adjustments tak jak zawsze 😕

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jok zrobił Sengunowi staropolskie "elo i poćwicz" 12 asyst i 2 zbiórki zabrakło do TD już w pierwszej połowie

Cytat

Jokic already has three career 30-point triple-doubles with 0 turnovers. Nobody else has done that more than once over the last 40 seasons.

jakby nie było Rockets Udoki ogląda się świetnie w 3 kwarcie kręcili się wokół 80%fg i tylko ciut gorsza ofensywa Nuggets nie pozwoliła im dogonić wyniku

dobrze, że Jamal już wrócił, wygląda całkiem ok, ale już wiem, że oglądanie każdego jednego meczu z jego udziałem będzie bardzo stresogenne w obawie przed kolejnymi urazami

💔

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.