Skocz do zawartości

Nuggets 2023/24 - back to back?


Lucas

Denver obroni tytuł?  

43 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Nuggets b2b mistrzem?



Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Koelner napisał(a):

w Serbii mocno są wkurwieni, że Jokić olał kadrę. porównują go do Divaca który mając 34 lata grał -Nikola jest określany jako dzieciak nowej egoistycznej generacji

oni co chwilę są wkurwieni, potem zaczyna się sezon w lidze i już nie są, tacy dresiarze-sezonowcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

może najpierw powinieneś się dowiedzieć co oznacza ten termin, a nie tworzyć własną definicję? 

 

Powiem tak: z taką opinią się kiedyś spotkałem, że wymaga to choćby obrony tytułu i tego się poprostu trzymam do dzisiaj, sam jej sobie nie wymyśliłem, widocznie nie była to opinia typowo mainstreamowa choć padła w jakimś programie NBA w National tv. Zresztą sam termin z założenia wymagałby ciągłości rządów a co to za ciągłość wygrywania jak nie potrafisz ani razu zrobić tego rok w rok tylko tak na wyrywki, nabity bilans w RS w tym czasie średnio mnie jara bo to jednak jest mocno zależne od średniego poziomu talentu w lidze na daną chwilę a poza tym to wciąż tylko RS.

Zresztą clue tego cytowanego tweeta było czy Nuggets mogą takim dominatorem zostać, imho mają spore szansę, co już sugerowałem podczas ostatnich PO porównując ich sytuację wiekowo/rosterową właśnie do wymienionych też tutaj Warriors. Przed startem najbliższego sezonu są u mnie jako #1 faworyt a największe zagrożenie upatruje raczej na Wschodzie. Zachód to będzie raczej typowa wydmuszka a jeżeli już nawet z miękkich mentalnie Wolves się tutaj robi poważną drużynę mającą Nuggets realnie zagrozić to wogóle jestem spokojny o taką predykcję. W Denver się świetnie wstrzelili wiekowo z prime swoich gwiazd trafiając na przeoranych już mocno Warriors i dziadka LeBrona, gdzie w międzyczasie nie powstał też nigdzie żaden poważny superteam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, vero1897 napisał(a):

Zresztą sam termin z założenia wymagałby ciągłości rządów a co to za ciągłość wygrywania jak nie potrafisz ani razu zrobić tego rok w rok tylko tak na wyrywki, nabity bilans w RS w tym czasie średnio mnie jara bo to jednak jest mocno zależne od średniego poziomu talentu w lidze na daną chwilę a poza tym to wciąż tylko RS.

Spurs w latach swojej świetności byli najbardziej wygrywającą ekipą ze wszystkich major lig w Stanach, masa tytułów mistrza rs, konferencji zachodniej i 5 tytułów, oni nawet wygrali 67 spotkań z 40letnim Duncanem, co jest o tyle ewenementem, że dynastie zwykle sygnuje jedno nazwisko i kończą się one wraz ze schyłkiem jego kariery, także nie wiem z jaką opinią się spotkałeś, ale lepiej zawsze mieć swoją, bo później może Tobie wyjść coś takiego właśnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Koelner napisał(a):

IMG-6626.jpg

w czasach gdy intensywność, ilość spotkań a przez to liczba kontuzji z tym związanych jest tak duża to jednak mogliby sobie dać siana po takim sezonie skoro i tak mają c*** a nie pokolenie w tej Serbii, pojechał na EuroBasket i po co to komu było?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

w czasach gdy intensywność, ilość spotkań a przez to liczba kontuzji z tym związanych jest tak duża to jednak mogliby sobie dać siana po takim sezonie skoro i tak mają c*** a nie pokolenie w tej Serbii, pojechał na EuroBasket i po co to komu było?

spoko, miałem dyskusje z Serbami i mnie spytali: czy tłumaczyłbyś Lewego że nie jedzie na kadrę bo jest zmęczony po tym jak bił rekordy i był najlepszym piłkarzem świata? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Koelner napisał(a):

spoko, miałem dyskusje z Serbami i mnie spytali: czy tłumaczyłbyś Lewego że nie jedzie na kadrę bo jest zmęczony po tym jak bił rekordy i był najlepszym piłkarzem świata? 

u nas Janusz nie jechał, bo nie dostał ubezpieczenia, nie znamy szczegółów może są jakieś tarcia itd. z perspektywy Serbów pewnie ciężko to wytłumaczyć, natomiast mogliby mu trochę odpuścić i tak c***a tam ugrają, a Jok to nie jest ktoś kto się od swoich korzeni odcina, po prostu widocznie ma swoje powody

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

u nas Janusz nie jechał, bo nie dostał ubezpieczenia, nie znamy szczegółów może są jakieś tarcia itd. 

dlatego Janusz jest Januszem i Jokic u Serbów też się nim robi. tym bardziej że po jego rezygnacji zaczynają rezygnować jak Bogdanovic Micic czy Kalinic więc jakby Lewy zacząłby taką modę to nie miałby po co do Polski wracać 🤣🤣🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Koelner napisał(a):

dlatego Janusz jest Januszem i Jokic u Serbów też się nim robi. tym bardziej że po jego rezygnacji zaczynają rezygnować jak Bogdanovic Micic czy Kalinic więc jakby Lewy zacząłby taką modę to nie miałby po co do Polski wracać 🤣🤣🤣

Hamulcowy jakby karierę reprezentacyjną zakończył, to bym butelkę dobrego szampana kupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że jak ci naprawdę zależy na reprezentowaniu swojego kraju to ostatecznie na takim turnieju zagrasz i kropka a jak odpuszczasz bez podania przyczyny to tylko dajesz kibicom pole do dyskusji w temacie faktycznych chęci czy ambicji. Nie mam zamiaru oceniać czy Jokic robi dobrze czy nie bo to jego życie i jego kariera. To, że fani Nuggets w tym przypadku, czy fani Spurs w przypadku Sochana się z takich decyzji cieszą mnie wogóle dziwi bo oni też na to patrzą samolubnie, przez pryzmat sympatii klubowych i minimalizacji ryzyka potencjalnej kontuzji ich graczy. Chociaż LBS wypominający Jokowi ostatni wyjazd na EuroBasket gdzie o ile kojarzę on sam i też kilka osób z tego forum miało dzięki temu okazję zobaczyć jak gra na żywo a i sama Serbia przecież była jednym z faworytów do złota to już niezły hit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, vero1897 napisał(a):

Ja uważam, że jak ci naprawdę zależy na reprezentowaniu swojego kraju to ostatecznie na takim turnieju zagrasz i kropka a jak odpuszczasz bez podania przyczyny to tylko dajesz kibicom pole do dyskusji w temacie faktycznych chęci czy ambicji. Nie mam zamiaru oceniać czy Jokic robi dobrze czy nie bo to jego życie i jego kariera. To, że fani Nuggets w tym przypadku, czy fani Spurs w przypadku Sochana się z takich decyzji cieszą mnie wogóle dziwi bo oni też na to patrzą samolubnie, przez pryzmat sympatii klubowych i minimalizacji ryzyka potencjalnej kontuzji ich graczy. Chociaż LBS wypominający Jokowi ostatni wyjazd na EuroBasket gdzie o ile kojarzę on sam i też kilka osób z tego forum miało dzięki temu okazję zobaczyć jak gra na żywo a i sama Serbia przecież była jednym z faworytów do złota to już niezły hit.

A czy on jest niewolnikiem w tej Serbii żeby musiał się komuś tłumaczyć? 

Miał mega trudny i mega długi sezon, zwyczajnie chce się zregenerować i ma powody do tego 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiąc Mistrza grasz 100 spotkań. Nawet jak nie wyjdziesz na parkiet to masz lot transfer zmianę strefy czasowej oraz tułaczka po hotelach. Straszne ze chce 2 miesiące ciszy. 

Kadra brzmi świetnie dla kibiców. Duma i honor. A najczęściej to jest syf brud działacze i interesiki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, ignazz napisał(a):

Robiąc Mistrza grasz 100 spotkań. Nawet jak nie wyjdziesz na parkiet to masz lot transfer zmianę strefy czasowej oraz tułaczka po hotelach. Straszne ze chce 2 miesiące ciszy. 

Kadra brzmi świetnie dla kibiców. Duma i honor. A najczęściej to jest syf brud działacze i interesiki. 

TO nie PZPN!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ignazz napisał(a):

Robiąc Mistrza grasz 100 spotkań. Nawet jak nie wyjdziesz na parkiet to masz lot transfer zmianę strefy czasowej oraz tułaczka po hotelach. Straszne ze chce 2 miesiące ciszy. 

Straszne jest to, że kibice Serbii mając aktualnie najlepszego koszykarza świata są zawiedzeni tym, że nie zagra dla ich kadry i że od zawodowego koszykarza oczekuje się by wogóle chciał wystąpić w takich meczach. Przestań na chwilę patrzeć na to z perspektywy fana NBA a spójrz jak to widzą zwyczajni Serbowie gdzie ich gwiazdor, którego dopiero tak fetowali zwyczajnie wykłada sobie teraz na nich lache - bo tak to z boku poprostu wygląda. A przecież  w koszu posiadanie takiego talentu na parkiecie z góry cię stawia w pozycji do osiągnięcia jakiegoś sukcesu nawet jak reszta to nie są jakieś orły i rodacy zwyczajnie mogą się czuć zawiedzeni utratą potencjalnej szansy na jakiś niezły wynik. My bez żadnej wybitnej postaci coś daliśmy radę powalczyć to czemu Serbia miała by nie mieć na to szansy z Jokiem w składzie?

8 godzin temu, josephnba napisał(a):

A czy on jest niewolnikiem w tej Serbii żeby musiał się komuś tłumaczyć? 

Tutaj akurat bardziej chodziło o Sochana, który na socialach niejednokrotnie utożsamia się z Polską w różnych sytuacjach ale na kadrę już nie jedzie i właściwie nikt nie wie dlaczego a to mu napewno nowych sympatyków w kraju nie zapewni. No ale tak to chcą rozegrać to ich sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, vero1897 napisał(a):

Straszne jest to, że kibice Serbii mając aktualnie najlepszego koszykarza świata są zawiedzeni tym, że nie zagra dla ich kadry i że od zawodowego koszykarza oczekuje się by wogóle chciał wystąpić w takich meczach. Przestań na chwilę patrzeć na to z perspektywy fana NBA a spójrz jak to widzą zwyczajni Serbowie gdzie ich gwiazdor, którego dopiero tak fetowali zwyczajnie wykłada sobie teraz na nich lache - bo tak to z boku poprostu wygląda. A przecież  w koszu posiadanie takiego talentu na parkiecie z góry cię stawia w pozycji do osiągnięcia jakiegoś sukcesu nawet jak reszta to nie są jakieś orły i rodacy zwyczajnie mogą się czuć zawiedzeni utratą potencjalnej szansy na jakiś niezły wynik. My bez żadnej wybitnej postaci coś daliśmy radę powalczyć to czemu Serbia miała by nie mieć na to szansy z Jokiem w składzie?

Tutaj akurat bardziej chodziło o Sochana, który na socialach niejednokrotnie utożsamia się z Polską w różnych sytuacjach ale na kadrę już nie jedzie i właściwie nikt nie wie dlaczego a to mu napewno nowych sympatyków w kraju nie zapewni. No ale tak to chcą rozegrać to ich sprawa.

Ten najlepszy gracz był ostatnio i jaka to zrobiło różnicę skoro pozostały toster ssie pałki? 

 

A patrząc z boku to ryzyko kontuzji spowodowane narażaniem organizmu na dodatkowe obciazenia bez choćby chwili wytchnienia jest bardzo wysokie 

 

Jeśli tępy Serb jeden z drugim tego nie kuma to już nie jest problem Jokica 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.