Skocz do zawartości

Nuggets 2023/24 - back to back?


Lucas

Denver obroni tytuł?  

43 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Nuggets b2b mistrzem?



Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, lorak napisał(a):

gdyby to był Morant, to zaraz afera i wyzywanie od alkoholików, bo nie potrafi się w sezonie powstrzymać od picia.

Jok robi co chce nie tylko na boisku ale poza nim bo zapracował sobie przez długi czas na taką pozycję, pozytywny odbiór własnej osoby i ogólne zaufanie ludu.

A Morant to w porównaniu do obecnej pozycji w lidze Joka jest jak te jego pistolety na kapiszony. x D No i z tego co powszechnie wiadomo i opowiadali nawet ludzie z jego otoczenia, to on naprawdę miał spory problem z alkoholem. Przecież nawet w komunikacie Ligi czy tam Grizz było coś o jego odwyku. Do tego wyrobił sobie świadomie opinię pseudo-gangusa, więc nic dziwnego, że ludzie będą patrzeć bardziej podejrzliwie i krytycznie na zachowanie poza boiskiem Moranta czy jemu podobnych ananasów. 

Nie wiem więc nad czym tak tutaj ubolewasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denver tak gra że powinni zrobić HCA i unikanie przeciwników powinni zostawić innym. Na tym etapie rozgrywek jako obrońcy tytułu jedyne czego unikają to urazów. 

Zawsze jest ekipa która może nie pasowac innej i ja bym mimo wszystko unikał lakers ale trudno walcząc o seed 1 z niego zrezygnować dla drabinki. 

Tak można kombinować będąc 4 czy 3 ekipa lub 5 lub 6. 

Tam ktoś może sobie grać w bierki. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, LAF napisał(a):

Kogo chcieliby uniknąć a z kim mogliby się mierzyć ? 

Nie kogo, a raczej czego - kontuzji. Stawka jest tak wyrównana, że nie można nikogo lekceważyć, ale też nie wypada się nikogo obawiać. Patrząc na rs najmniej leżą nam Kings i Thunder( z Sotą jest 0-1 i jeszcze 3 mecze z nimi zagramy)no, ale ostatecznie trafienie na nich na jakimś etapie nie może być odbierane jako coś, co może takiej drużynie zaszkodzić. Na tą chwilę brak WCF będzie porażka bez znaczenia na kogo się trafi, co jest pewną nowością, bo w analogicznym okresie roku temu nastroje były zgoła odmienne.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Bronisz 1 seeda przed dwoma rywalami naraz

Masz +17 na 10 min do końca meczu z tankerem

L

 

Ta porażka o tyle wyjdzie wam na dobre w kontekście Playoffs, że zapewne już każdy mecz do końca rozgrywek zagracie w pełni skoncentrowani aż do ostatniej sekundy a rozkład seedow jakiejś większej różnicy wam pewnie nie robi. Teraz to w sumie Dallas i Warriors wydają się być w największym sztosie i dobrze by było dla was uniknąć ich jak najdłużej.  Chociaż ogranie teraz tych Wolves bez przewagi  parkietu może być dość kłopotliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj spokój, nawet nie miałem za bardzo dzisiaj jak obejrzeć, to tylko sprawdziłem wynik 

kiedyś takie porażki były codziennością, a teraz nie jestem sobie nawet w stanie przypomnieć podobnej w tym rs 

jedna z największych wtop w erze Joka, boli tym bardziej, że była szansa na poprawienie zeszłorocznego  bilansu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.