Skocz do zawartości

Minnesota Timberwolves 2023/2024 - nadzieja umiera ostatnia...


dannygd

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, NieMy napisał(a):

Pozwolisz, że się nie zgodzę. Świadomość że ojciec cię nie chce ale płaci bo musi, to nie jest dobry start w życiu. 

No, ale zakładamy scenariusz emocjonalnego nie - 18-latka (Edwards w tym momencie), tj. typ płaci na wychowanie dziecka proporcjonalnie do zarobków, raz na jakiś czas się z nim spotka, połączy na WhatsAppie etc: biorąc pod uwagę ogólną populację (rozwody, samotne matki, złe relacje z rodzicami w 'normalnym' domu, słaba sytuacja finansowa, brak możliwości pójścia na wymarzony college etc.) posiadanie starego-gwiazdy NBA to jest mocno above average życiowy start.

Jak masz starego-gwiazdę NBA w szczęśliwym domu (nie wiem, LeBron) to jesteś w 99 percentylu szczęściarzy w społeczeństwie, a jak masz starego-gwiazdę NBA ruchającego dziwne kobiety z Insta, która okazuje się Twoją matką, to może w ~80 percentylu. ;]

To, że w realnym świecie typ zapłacił 100k za usunięcie dziecka, to wiadomo, inna sprawa: w scenariuszu 'Edwards traktuje swoje dziecko jak kompletny trash' to rzeczywiście może/mogłoby być różnie (but still). ;]]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, julekstep napisał(a):

odstaw tego red pilla i nie traktuj dorosłych kobiet jak ubezwłasnowolnione dzieci z podstawówki, które nic nie wiedzą, nie mają na nic wpływu i o niczym nie mogą decydować

PRzestań tworzyć własne interepretacje tego co napisałem bo nic takiego nie było.. Raczej polecam czytać ze zrozuemieniem. Po powiedz jak ci wyszło ,że mója teza ,że nie istnieje coś takiego jak złapała go na dziecko to czegoś takiego? Gdzie ja coś takiego napisałem ?

 

1 godzinę temu, airmax napisał(a):

Czy Ty ely3 sugerujesz, że kobieta nie ma prawa preferować seksu bez gumy, nie martwiąc się ryzykiem zajścia w ciążę?

Przecież nie to jest clue tej dyskusji ale to ,że @NieMy stworzył hasło ,że wyrachowana kobieta złapała biednego koszykarza na dziecko... Bo on biedny pewnie nie wiedział z czym wiązą taki seks. Ja cały czas pisze ,że kobieta może oczywiście chcieć dziecko ale finalnie to jak Edwards nie chciałby być ojcem to by nim nie był . Czy tak pisał @ignazz że to w ogóle jest biznes...

Tak więc mi cały czas chodzi o to ,że jakby Edwards nie chciał zostać ojcem to by nim nie został. Wyjaśnij mi jak niby można złapać na dziecko? Bo Edwards nie miał świadomości ,że jak robi wytrysk w kobiecie to nie ma to konsekwencji. Że w tym przypadku matka natura się nie odezwie?

2 godziny temu, lorak napisał(a):

jeśli panna Paige powiedziała mu, ze jest na tabletkach, to nic dziwnego, ze nie użył prezerwatyw.

I zaufałbyś osobie która znasz ledwo co? Bądźmy poważni .... Zrobiłbyś tak jakbyś usłyszał to od panny z którą nie jesteś w dłuższym związku?

2 godziny temu, airmax napisał(a):

Ciężko o bardziej 50-50 podział odpowiedzialności niż sytuacja, gdy dwoje dorosłych ludz

Cały czas nie o tym jest mowa. Tylko o sytuacji ,ze ona go złapała na dzieck oco było wyjściowa teżą @NieMy czyli 100% winy kobiety ,że jest w ciązy... Jakby była mowa o 50/50 to nie ma tematu. Tak oboje raczej mają świadomośc jakie są konsekwencje takiego seksu.. Ale tu teza pierwotna była inna. Że to on go złapała na dziecko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, ely3 napisał(a):

PRzestań tworzyć własne interepretacje tego co napisałem bo nic takiego nie było.. Raczej polecam czytać ze zrozuemieniem. Po powiedz jak ci wyszło ,że mója teza ,że nie istnieje coś takiego jak złapała go na dziecko to czegoś takiego? Gdzie ja coś takiego napisałem ?

ale ja nie piję do tezy o łapaniu na dziecko tylko do tego co wypisujesz w kontrze do niej (gdzie klasycznie jedna głupia skrajność urodziła drugą głupią skrajność 🙃).co ciekawsze fragmenty:

8 godzin temu, ely3 napisał(a):

Ty na poowaznie? Czyli to kobieta ma się zabezpieczyć a nie facet?

 

7 godzin temu, ely3 napisał(a):

Nie wiem czy zły ale dzieworództwa nie mamy. To nie seksmisja więc wciąz to facet zapładnia kobietę. 

I nie wiem co sobie oboje myśleli i zakladali. Albo co chcieli założyć. Ale na pewno wiemy ,że Edwards prezerwatyw nie zakładał . No to ma co zasiał

W takich sytuacjach wina leży po stronie faceta bo mu się nie chcialo a pisanie ,że to kobieta go łapała na dziecko jest śmieszne. JAk nie chcesz mieć dzieci to bez problemu jako facet to ogarniesz. Ale jak masz w dupie konsekwencje to potem ci zostaje zdziwko i zrzucanie winy na kobietę

 

4 godziny temu, ely3 napisał(a):

Oczywiście ,że mają ale ponieważ to facet zapładnia to nie istnieje coś takiego jak laska złapała go na dziecko. Po prostu facet musi się postarać by doszło do zapłodnienia albo po prostu nie myśleć. Jak facet chce to w życiu nie zrobi dziecka dziewczynie. 

U Was to chyba wiedza jest na poziomie 3 klasy podstawówki jeśli zakladacie ,że kązdy seks prowadzi do ciązy.  

A możesz opisać na czym polega ten biznes? Ona przeszukała kosz na śmnieci. Zabrała prezerwatywe i wstyknała sobie. Czy może po prostu Edwards uznał ,że wytryski w kobiecte nie prowadzą do ciąży

Kobieta może sobie chcieć ale jak facet uzna ,że ona nie zajdzie to nie zajdzie. 

 

nie wiem czy jest na świecie rzecz o której bardziej można powiedzieć że jest 50/50 między płciami niż 'zrobienie dzieciaka' a Ty tutaj tworzysz narrację że to wszystko jest w gestii typów xD

 

26 minut temu, ely3 napisał(a):

I zaufałbyś osobie która znasz ledwo co? Bądźmy poważni .... Zrobiłbyś tak jakbyś usłyszał to od panny z którą nie jesteś w dłuższym związku?

czyli kobiety nie dość że głupiutkie i w pełni zależne od woli typa to jeszcze z defaultu kłamią

 

TO CHYBA BLACK PILL JEDNAK! xD

27 minut temu, ely3 napisał(a):

Cały czas nie o tym jest mowa. Tylko o sytuacji ,ze ona go złapała na dzieck oco było wyjściowa teżą @NieMy czyli 100% winy kobiety ,że jest w ciązy... Jakby była mowa o 50/50 to nie ma tematu. Tak oboje raczej mają świadomośc jakie są konsekwencje takiego seksu.. Ale tu teza pierwotna była inna. Że to on go złapała na dziecko.

ale Ty z pierwotną tezą walczysz tworząc równie durną kontr-tezę 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, ely3 napisał(a):

PRzestań tworzyć własne interepretacje tego co napisałem bo nic takiego nie było.. Raczej polecam czytać ze zrozuemieniem. Po powiedz jak ci wyszło ,że mója teza ,że nie istnieje coś takiego jak złapała go na dziecko to czegoś takiego? Gdzie ja coś takiego napisałem ?

lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, ely3 napisał(a):

Wyjaśnij mi jak niby można złapać na dziecko?

Najpierw piszesz, abym Ci wyjaśnił jak można złapać na dziecko, a linijkę niżej piszesz

43 minuty temu, ely3 napisał(a):

I zaufałbyś osobie która znasz ledwo co? Bądźmy poważni .... Zrobiłbyś tak jakbyś usłyszał to od panny z którą nie jesteś w dłuższym związku?

że nie zaufałbyś kobiecie, która mówi Ci że bierze tabletki antykoncepcyjne.

To jak nazwałbyś sytuację, w której kobieta mówi Ci że bierze tabsy (w rzeczywistości ich nie biorąc)? Nieporozumieniem? :) 

Edytowane przez airmax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, airmax napisał(a):

że nie zaufałbyś kobiecie, która mówi Ci że bierze tabletki antykoncepcyjne.

I cały czas to jest clue. Przecież to jest decyzja faceta. Skoro uznał ,że nie ma ryzyka to są takie konsekwencje. Więc albo zakładasz ,że Edwards ma zamiast mózgu 3 piłeczki pingopongowe albo ,że po prostu uznał ,że nie ma konsekwencji. Nie wiem czy się kiedyś starałes o dziecko ale uwierz to rzadko działa tak ,że od razu za pierwszym razem.

Up to you która wersja ci pasuje

2 godziny temu, airmax napisał(a):

o jak nazwałbyś sytuację, w której kobieta mówi Ci że bierze tabsy (w rzeczywistości ich nie biorąc)? Nieporozumieniem?

I tak bym nie kończył w niej w takiej sytuacji.. Więc taka sytuacja jest oszustwem ale skończenie w niej jest skrajnym kretynizmem i brakiem mózgu... Jak lubisz hazard to mi nic do tego

 

@julekstep

A ty w przygodnym seksie stawiasz na to ,ze to ona brała tabletki czy jednak na wszelki wypadek samemu się zabezpieczasz? Bo do tego piłem

JA nei mówię cały czas o trwałym związku ale o fakcie ,ze kobieta oszukała ,ze bierze tabletki a nie bierze co tuż 3 osoba podkreśla.

TO jakbyś nazwał kogoś kto nie znając kompeltnie takiej osoby uznaje ,ze nie musi się zabezzpieczyć bo na pewno ona to zrobiła?

2 godziny temu, julekstep napisał(a):

w pełni zależne od woli typa to jeszcze z defaultu kłamią

A czemu do mnei to ? Skoro nie ja postawiłem taką tezę ,że kobieta oszukuje mówiąc ,że bierze tabletki. Pomyiłeś chyba adresata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ely3 napisał(a):

Więc taka sytuacja jest oszustwem ale skończenie w niej jest skrajnym kretynizmem i brakiem mózgu...

czyli generalnie potwierdzasz że istnieje instytucja 'łapania na dziecko' (której istnienie negowałeś na poprzedniej stronie, 'bo wszystko zależy od faceta') - która po prostu musi trafić na odpowiedni target (22-letni sportowiec multimilioner wydaje się być niezłym targetem)?

Godzinę temu, ely3 napisał(a):

TO jakbyś nazwał kogoś kto nie znając kompeltnie takiej osoby uznaje ,ze nie musi się zabezzpieczyć bo na pewno ona to zrobiła?

to co ja myślę o typie, który dał się złapać na dziecko nie ma chyba większego znaczenia, tak jak nie ma znaczenia to co myślę o emerytach dających się łapać na garnki

 

uważam jednak że w takich sytuacjach (czy w tym konkretnym przypadku mamy z tym do czynienia? nie wiem) moralna wina leży po stronie oszukującego (a nie typa, który 'jakby nie chciał to by nie włożył' albo emeryta, który 'jakby nie chciał to by nie kupił' lol)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, troszkę wszyscy myślicie jak typowi faceci z kompleksami, laska z tego co patrzyłem ma 1,4mln followersow, jakby chciała go „złapać na dziecko” i wyłudzić pieniądze to by się nie zgodziła na aborcje za marne 100k, co to jest 100k dla niej? Pewnie jedne większe zakupy na ciuchy znając ceny w USA i zwyczaje takich osób. Zakładacie z góry ze mu powiedziała ze bierze tabletkę, żeby bronić Edwardsa. Chyba nie znamy sytuacji, wiec nie ma co oceniać. można jedynie oceniać samą ich konwersacje gdzie np. facet pisze sobie beztrosko „get an abortion lol” 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Hmm, troszkę wszyscy myślicie jak typowi faceci z kompleksami, laska z tego co patrzyłem ma 1,4mln followersow, jakby chciała go „złapać na dziecko” i wyłudzić pieniądze to by się nie zgodziła na aborcje za marne 100k, co to jest 100k dla niej?

Ja sobie myślę, że to była typowa akcja dla takich panien, których pobocznym zajęciem jest dawanie dupy w realu za pieniądze, vide dziewczyny z Dubaju. Edwards kupił usługę i traktuje sprawę jako błąd w sztuce usługodawczyni, dlatego te esemesy tak wyglądają. Można się oczywiście oburzać jak tak można, itd, itp, ale jak idziesz do ekskluzywnej pani k**** na ruchanie a po miesiącu ona ci oświadcza, że zaciążyła to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, NieMy napisał(a):

Ja sobie myślę, że to była typowa akcja dla takich panien, których pobocznym zajęciem jest dawanie dupy w realu za pieniądze, vide dziewczyny z Dubaju. Edwards kupił usługę i traktuje sprawę jako błąd w sztuce usługodawczyni, dlatego te esemesy tak wyglądają. Można się oczywiście oburzać jak tak można, itd, itp, ale jak idziesz do ekskluzywnej pani k**** na ruchanie a po miesiącu ona ci oświadcza, że zaciążyła to...

Myśleć sobie możesz co chcesz i pisać tez ale trochę to pochopne jak nie wiesz jak było, proponuje wszystkim jedynie dać trochę na wstrzymanie. Jakby chodziło jej o te 100k to by nie zrobila dramy publicznie tylko szukala kolejnej ofiary. Ja mysle tak na logikę ze poczuła się zazdrosna gdy się dowiedziała Ze tamta druga świętuje ciąże z edwardsem i dlatego to wyszło. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Myśleć sobie możesz co chcesz i pisać tez ale trochę to pochopne jak nie wiesz jak było

pewnie że nie wiem ale się domyślam i sobie o tym piszę xD

13 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

proponuje wszystkim jedynie dać trochę na wstrzymanie

a w kolejnym zdaniu

14 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Ja mysle tak na logikę ze poczuła się zazdrosna

kolego, nie wiem co tam miałeś z logiki na studiach xD

 

W sumie to nie wiem, po jaką cholerę komentuję życie seksualne młodego milionera i pani kurtyzany, chyba mnie coś mocno potentegesowało. Przepraszam wszystkich za moje uczestnictwo w tej żałosnej dyskusji. Obiecuję poprawę! xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, NieMy napisał(a):

pewnie że nie wiem ale się domyślam i sobie o tym piszę xD

a w kolejnym zdaniu

kolego, nie wiem co tam miałeś z logiki na studiach xD

 

W sumie to nie wiem, po jaką cholerę komentuję życie seksualne młodego milionera i pani kurtyzany, chyba mnie coś mocno potentegesowało. Przepraszam wszystkich za moje uczestnictwo w tej żałosnej dyskusji. Obiecuję poprawę! xD

No tak, na logikę to:

Z danych które mamy :

1. zapłodnił jedna „kurtyzanę” jak piszesz o niej choć jej nie znasz

2. namawiał ja do aborcji i zapłacił 100k

3. pozwolił drugiej pani zachować dziecko 

4. Ta pierwsza się o tym dowiedziała wiec ujawniła swoja sprawę wkurwiona.

Czy była super zakochana w nim i rzeczywiście nie chciała tej aborcji, czy tylko udawała by wyłudzić kasę i później poczuła ze wzięła za mało i tym się tak wkurwiła tez tak jak tobie mi się już nie chce rozstrzygać xDD nie znam tej  pani wiec nie będę zakładał z góry czegos tak jak Ty.

Ale taka była chronologia tej dramy z tego co mi sie wydaje :) 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.