Skocz do zawartości

Minnesota Timberwolves 2023/2024 - nadzieja umiera ostatnia...


dannygd

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, ely3 napisał(a):

Czyli facet był napalony chciał sobie poruchać ale to kobieta go złapała na dziecko? No chyba jednak mylisz przyczyny.. 

Oczywiście masz rację. Zły koszykarz, chciał tylko poruchać ładną panią a ona, nomen omen, biedna myślała, że chce z nią założyć rodzinę, mieć gromadkę dzieci i żyć długo i szczęśliwie... 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, NieMy napisał(a):

Zły koszykarz, chciał tylko poruchać ładną panią a ona, nomen omen, biedna myślała, że chce z nią założyć rodzinę, mieć gromadkę dzieci i żyć długo i szczęśliwie..

Nie wiem czy zły ale dzieworództwa nie mamy. To nie seksmisja więc wciąz to facet zapładnia kobietę. 

I nie wiem co sobie oboje myśleli i zakladali. Albo co chcieli założyć. Ale na pewno wiemy ,że Edwards prezerwatyw nie zakładał . No to ma co zasiał

W takich sytuacjach wina leży po stronie faceta bo mu się nie chcialo a pisanie ,że to kobieta go łapała na dziecko jest śmieszne. JAk nie chcesz mieć dzieci to bez problemu jako facet to ogarniesz. Ale jak masz w dupie konsekwencje to potem ci zostaje zdziwko i zrzucanie winy na kobietę

Bo odpowiedz sobie sam. Ona się sama zapłodniła czy to jednak on ją? To Edwards myślał ,że odkrył św. Graal seksu, Że może bez zabezpieczeń uprawiać do woli  idziecko się z tego nie urodzi?

Jak łamiesz przepisy ruchu drogowego to pewnie też masz pretensje do policji ,ze Ciebie złapała bo się zaczaili a nie powinni. Bo wiadomo ,ze to wina policji ,że wystawia mandaty a nie tych co łamią przepisy 

Wybielać się można do woli 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ely3 napisał(a):

Jak łamiesz przepisy ruchu drogowego to pewnie też masz pretensje do policji ,ze Ciebie złapała bo się zaczaili a nie powinni. Bo wiadomo ,ze to wina policji ,że wystawia mandaty a nie tych co łamią przepisy 

poniosło cię lekko kolego, nie zrozumiemy się, eot

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ely istnieje dość pokaźny biznes gdzie kobiety maja plan jak opisany wyżej. Rozumiem ze oceniamy złe intencje tylko koszykarza ale odrzucamy druga skrajna ze kobiety wręcz profesjonalnie idą po swoje. Znasz historie Borysa Beckera? Nie wybielam Edwardsa tylko nie udaje ze nie ma tez zła po drugiej stronie. 

Same wiadomości podle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ely3 napisał(a):

 

I nie wiem co sobie oboje myśleli i zakladali

No ciekawe co sobie myślał Edwards widząc laskę która mu się podoba i co sobie myślała laska widząc popularnego sportowca z kontraktem na 200 baniek. No nie idzie się domyślić 

2 godziny temu, ely3 napisał(a):

na pewno wiemy ,że Edwards prezerwatyw nie zakładał . No to ma co zasiał

W takich sytuacjach wina leży po stronie faceta bo mu się nie chcialo

Jak powszechnie wiadomo, kobiety nie mają świadomości o potencjalnych skutkach seksu bez zabezpieczenia👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, airmax napisał(a):

Jak powszechnie wiadomo, kobiety nie mają świadomości o potencjalnych skutkach seksu bez zabezpieczenia

Oczywiście ,że mają ale ponieważ to facet zapładnia to nie istnieje coś takiego jak laska złapała go na dziecko. Po prostu facet musi się postarać by doszło do zapłodnienia albo po prostu nie myśleć. Jak facet chce to w życiu nie zrobi dziecka dziewczynie. 

U Was to chyba wiedza jest na poziomie 3 klasy podstawówki jeśli zakladacie ,że kązdy seks prowadzi do ciązy.  

2 godziny temu, ignazz napisał(a):

Ely istnieje dość pokaźny biznes gdzie kobiety maja plan jak opisany wyżej

A możesz opisać na czym polega ten biznes? Ona przeszukała kosz na śmnieci. Zabrała prezerwatywe i wstyknała sobie. Czy może po prostu Edwards uznał ,że wytryski w kobiecte nie prowadzą do ciąży

Kobieta może sobie chcieć ale jak facet uzna ,że ona nie zajdzie to nie zajdzie. 

Powatrzam przykłąd z mandatem. Policja może chcieć mnie złapać i wystawić mandat ale jak nie złamie przepisów to tego nie zrobi. I tak samo tłumaczą się piraci. Bo tu się czaicie za krzakiem albo 10 innych tez jechało szybko a zatrzymaliscie tylko mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ely3 napisał(a):

Oczywiście ,że mają ale ponieważ to facet zapładnia to nie istnieje coś takiego jak laska złapała go na dziecko. Po prostu facet musi się postarać by doszło do zapłodnienia albo po prostu nie myśleć. Jak facet chce to w życiu nie zrobi dziecka dziewczynie. 

Cały problem z Twoją "logiką" w tym konkretnym przypadku polega na tym, że Twoim zdaniem, to tylko mężczyzna decyduje o tym, czy dochodzi do zapłodnienia czy nie. Przecież to są jakieś Himalaje absurdu xd Piszesz o wiedzy z podstawówki, a Twoja narracja to "mężczyzna zapładnia, czyli to mężczyzny wina wszystko" To ja nie wiem w której klasie o tym uczą

Ciężko o bardziej 50-50 podział odpowiedzialności niż sytuacja, gdy dwoje dorosłych ludzi z pełną świadomością możliwych konsekwencji decyduje się na seks bez gumy. No chyba, że Edwards jej nagadał o swojej bezpłodności (albo odwrotnie, no ale tutaj to musiałbyś dopuścić do siebie myśl o 'złapaniu na dziecko' a z tym chyba ciężko czytając ostatnie wpisy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ely3 napisał(a):

owatrzam przykłąd z mandatem. Policja może chcieć mnie złapać i wystawić mandat ale jak nie złamie przepisów to tego nie zrobi. I tak samo tłumaczą się piraci. Bo tu się czaicie za krzakiem albo 10 innych tez jechało szybko a zatrzymaliscie tylko mnie. 

XD

jeśli panna Paige powiedziała mu, ze jest na tabletkach, to nic dziwnego, ze nie użył prezerwatyw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko, bo to chyba nie temat do wątku o Wilkach ( może jakiś nowy w stylu "jak zostałem tatą") 🤧

 

Po 1 może te jego esy takie są, bo wie, że ona tego samego dnia "pukneła" jeszcze kilku innych? 

Po 2 najlepszym sposobem (100%) na brak dzieci jest brak sexu, wszystkie inne mają jakieś szanse niezadzialania.

Po 3 co ci murzyni mają za predyspozycje do wybierania takich lasek (wielka, tłusta dupa i cycki).

Przecież ona wydaje więcej u kosmetyczki w miesiącu, niż ja na szampon i dezodorant przez całe życie 😁

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, airmax napisał(a):

Ciężko o bardziej 50-50 podział odpowiedzialności niż sytuacja, gdy dwoje dorosłych ludzi z pełną świadomością możliwych konsekwencji decyduje się na seks bez gumy. No chyba, że Edwards jej nagadał o swojej bezpłodności (albo odwrotnie, no ale tutaj to musiałbyś dopuścić do siebie myśl o 'złapaniu na dziecko' a z tym chyba ciężko czytając ostatnie wpisy)

Odpowiedzialność to rzeczywiście 50/50 (chyba, że gwałt/oszustwo), konsekwencje, well, są niejednoznaczne w ocenie (aczkolwiek w tym case'ie wiadomo, że Edwards obiektywnie ponosi nieporównywalnie mniejsze przy urodzeniu dziecka) - ely3 chyba pisze o tych drugich, tylko słabo ubiera to w słowa. ;]] 

Edwards z pozycji uprzywilejowanego multimilionera nie chciał ponieść tych konsekwencji, więc wstępnie wyszedł na infantylnego przemocowca vs jego status społeczny. 

Ta kobieta musiałaby być głupią gold-diggerką (słabe ratio to jednorazowe 100k za dziecko z multimilionerem tak na oko), więc pewnie nie ma co jej oskarżać na bazie generalizacji (chyba, że są jakieś nowe informacje). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Tomek napisał(a):

Po 1 może te jego esy takie są, bo wie, że ona tego samego dnia "pukneła" jeszcze kilku innych? 

Jak możesz sugerować takie rzeczy? Przecież widać, że bezpośrednio po pukanku poszła na spotkanie scholi w kościele!

3 minuty temu, BMF napisał(a):

Edwards z pozycji uprzywilejowanego multimilionera nie chciał ponieść tych konsekwencji

Edwards nie chce tego dziecka. 

Patrząc z punktu widzenia tego dziecka, to będzie miało słabe dzieciństwo, bez ojca i z matką świecącą dupskiem na insta. 

Może kasę z alimentów wyda na dobrego terapeutę ale myślę,  że wątpię. Szkoda dzieciaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, NieMy napisał(a):

Patrząc z punktu widzenia tego dziecka, to będzie miało słabe dzieciństwo, bez ojca i z matką świecącą dupskiem na insta. 

Naah, bycie dzieckiem multimilionera dającego minimalny effort to mocno above average 'start'. Oczywiście nie gwarantuje to udanego dzieciństwa, ale nie ma co dorabiać teorii. 

W normalnej sytuacji (typ pracujący za średnią krajową + dużo większy impakt na życie randoma vs celebryty) pewnie można by było się zastanawiać gdzie jest granica presji na usunięcie dziecka (abstrahując od poglądów co do samej aborcji) - tutaj nie za bardzo jest pole do dyskusji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BMF napisał(a):

Naah, bycie dzieckiem multimilionera dającego minimalny effort to mocno above average 'start'. Oczywiście nie gwarantuje to udanego dzieciństwa, ale nie ma co dorabiać teorii. 

W normalnej sytuacji (typ pracujący za średnią krajową + dużo większy impakt na życie randoma vs celebryty) pewnie można by było się zastanawiać gdzie jest granica presji na usunięcie dziecka (abstrahując od poglądów co do samej aborcji) - tutaj nie za bardzo jest pole do dyskusji. 

Pozwolisz, że się nie zgodzę. Świadomość że ojciec cię nie chce ale płaci bo musi, to nie jest dobry start w życiu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, BMF napisał(a):

Odpowiedzialność to rzeczywiście 50/50 (chyba, że gwałt/oszustwo), konsekwencje, well, są niejednoznaczne w ocenie (aczkolwiek w tym case'ie wiadomo, że Edwards obiektywnie ponosi nieporównywalnie mniejsze przy urodzeniu dziecka) - ely3 chyba pisze o tych drugich, tylko słabo ubiera to w słowa. ;]] 

Sugerujesz, że ely3 ma problemy z przelewaniem myśli na papier? uuu grubo :P  chociaż to by tłumaczyło ten przykład z policjantem i mandatem lol

Swoją drogą, to nie wiem jak z tych słów:

4 godziny temu, ely3 napisał(a):

to facet zapładnia kobietę. 

Godzinę temu, ely3 napisał(a):

to facet zapładnia to nie istnieje coś takiego jak laska złapała go na dziecko

Godzinę temu, ely3 napisał(a):

facet musi się postarać by doszło do zapłodnienia

Godzinę temu, ely3 napisał(a):

Jak facet chce to w życiu nie zrobi dziecka dziewczynie.

Wyszło Ci, że tutaj chodzi o konsekwencje i co się będzie działo po urodzeniu :)

btw, jeszcze o tym zapomniałem

5 godzin temu, ely3 napisał(a):

Ty na poowaznie? Czyli to kobieta ma się zabezpieczyć a nie facet?

Czy Ty ely3 sugerujesz, że kobieta nie ma prawa preferować seksu bez gumy, nie martwiąc się ryzykiem zajścia w ciążę? :D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, airmax napisał(a):

Czy Ty ely3 sugerujesz, że kobieta nie ma prawa preferować seksu bez gumy, nie martwiąc się ryzykiem zajścia w ciążę? :D  

no @ely3 dobry ciemnogród i szowinizm pokazuje

odstaw tego red pilla i nie traktuj dorosłych kobiet jak ubezwłasnowolnione dzieci z podstawówki, które nic nie wiedzą, nie mają na nic wpływu i o niczym nie mogą decydować -> serio! mamy 2023 i kobiety też się już edukują i ogarniają takie kwestie! nie zostawiajmy typowo 50/50 rzeczy wyłącznie w gestii typów!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lorak napisał(a):

XD

jeśli panna Paige powiedziała mu, ze jest na tabletkach, to nic dziwnego, ze nie użył prezerwatyw.

No tylko że ely3 (oczywiście przesadza z tym ze wina tylko faceta) ma rację chyba z tym, że Mógł użyć sam mózgu, lub tej wiedzy którą podobno im przekazują na tych wszystkich szkoleniach. Ja bym raczej nie zaufał pierwszej lepszej dupodajce, jakby mi powiedziała że bierze tabletki, jakbym był multimilionerem. Zachował się jak rookie i tyle. A myślę, że jak chodzi o panny to nie jest rookasem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Koelner napisał(a):

A kto lubi z gumą?

Koszykarze tym bardziej mogą nie lubić bo całe życie pracują z gumowa piłka wiec mogą chcieć od gumy odpocząć po nadgodzinach w pracy. 

4 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):

No tylko że ely3 (oczywiście przesadza z tym ze wina tylko faceta) ma rację chyba z tym, że Mógł użyć sam mózgu, lub tej wiedzy którą podobno im przekazują na tych wszystkich szkoleniach. Ja bym raczej nie zaufał pierwszej lepszej dupodajce, jakby mi powiedziała że bierze tabletki, jakbym był multimilionerem. Zachował się jak rookie i tyle. A myślę, że jak chodzi o panny to nie jest rookasem :) 

To zagadnienie jest absolutnie nie do rozstrzygnięcia. Co przypadek to może być inny wypadek. 
Ale nie mogę się tez zgodzić z jednostronnym ocenieniem faceta bo to trochę tak jakby wybielić „przestępców” metody na wnuczka pisząc ze to wina dziadków bo mogli użyć głowy. Tak jak są mega wyspecjalizowani na wnuczka to są i mega profesjonalne kobiety z metoda na ciąże a im bogatszy cel tym bardziej warto być profesjonalnym. 
 

Wykluczenie scenariusza ze to kobieta od początku do końca prowadzi w tańcu z planem z góry założonym jest naiwne.
 

no ale każdy przecież może mieć inne poczucie romantyzmu ;) 

Myśle ze jest cały biznes wspomagający łącznie z barmanami i ochroniarzami którzy nagrywają spotkania lub dają cynk co kto gdxie robi lubi bywa to temat na niezły film. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.