Skocz do zawartości

łapu-capu


tangiers

Rekomendowane odpowiedzi

Za co? Russell lepszy pick od Porzingisa, 2 lata temu pierwszy to pisałem i obecnie chyba już nie jestem sam w tej opinii^

no tak :grin:

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem jakiegoś starego postu i przypadkiem znalazłem inny post (o COTY dla Karla za sezon 2012/13 z Denver Nuggets), który został  ,,sprecyzowany" po latach:

 

 

Spodziewałem sie raczej Spo, ale zasłużona w pełni nagroda, za całokształt jak i za najlepszy bilans Ever zespołu bez żadnego all-stara. Troche zjebal PO, no ale to nagroda za RS i w sumie jakby popatrzeć ze taki Pop miał tylko 1 win wiecej, to faktycznie wynik robi wrażenie.

 

 

 

5 graczy, którzy wtedy zagrali najwięcej minut w Denver?

Iguodala

Ty Lawson

Danilo Gallinari

Kenneth Faried 

Andre Miller

 
Obrona Denver? 11 miejsce.
Iguodala nie był wtedy allstarem - on wtedy był superstarem.

 

2vogy1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

statystyka +/- nie jest szczegolnie szczesliwa. podobnie,jak per [i pare innych by sie znalazlo,po prawdzie]. przeca w przypadku plus/minus najwiekszym sprzymierzencem grajka jest sila teamu,w ktorym ow grajek wystepuje,ergo,taka korelacja [grajek/bilans druzyny grajka] praktycznie uniemozliwia ocene jakosci modulu/podzespolu [ze tak to,'technicznie',ujme]. najlepsze sa proste statystyki. trudniej takowe przeklamac [nie ma watpliowsci wynikajacych z uzytej metodologii (sposobu liczenia czego oraz kwestii 'kto liczy')]. jak mamy 'procent celnosci rzutow z gry za 2',to jest to,ni mniej ni wiecej,tylko 'procent celnosci rzutow z gry za 2',i juz. a nie jakies idiotyzmy typu 'true shooting' bazujace na jakims 'algorytmie' wzietym,za przeproszeniem,z dupy [czyli ktos sobie wymyslil wzor,ktory cos nam 'usredni']...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

algorytm nie musi byc skomplikowany. kluczowe jest calkiem inne pytanie - kto zdecydowal,i czemu,by mnoznik wynosil akurat 0.44?! potrafisz uzasadnic te wartosc? nie sadze. po prostu przyjmujesz ten wzor jakim jest,i bierzesz za dobra monete jego 'accuracy' [ktore jest umowne]. ja wiem,ze adv stats sa 'kuszace' - mozna sie dzieki nim w nieskonczonosc przekomarzac o grajkow [zawsze znajdziesz jakas statystyke pod teze,ktora ci pasuje],ale prawda jest taka,ze to sa 'zabawki'. nie twierdze,ze calkiem nie-uzyteczne. poddaje jeno w watpliwosc sposob ich uzywania [a zazwyczaj uzywacie ich,koledzy,jako 'ex catedra narzedzi',aksjomatow]. osobiscie nie widze podstaw,by adv stats uzywac w formie 'koronnych argumentow'...

 

tak,lorak,tylko wiesz,no...to jest oczywisty truzim,gdy piszesz,ze nawet na skutecznosc rzutow za 2 wplywa druzyna. jak by nie patrzecx,koszykowka to sport zespolowy :tongue: idzie o to,ze im statystyka jest w mniej 'zawoalowany' sposob liczona,tym jest mniej podatna na manipulacje/bledy statystyczne. i to powinno byc dla kazdego oczywiste. czy myle sie,i moze wcale nie jest?!... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi taki sam kwiatek był jak Markieff gonił Klaya. Ten kozłował lewą ręką i uciekał od środka do linii bocznej, stracił piłkę a Morris chwilę wcześniej musnął przedramienie ręki prawej. Ani go nie złapał, ani nie spowolnił, normalnie się otarł. Oczywiście faul. Gdyby w Biedrze były pasiaki i za takie coś gwizdali faule to zanim bym doszedł do nabiału już bym musiał opuścić halę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogury, szynka konserwowa, jaja z majonezem kieleckim, nie wiedziałem, że żywię się dietą milionerów.   :cool:

 

 

kolejny dziwny (pierwszą osoba jest moja żona) - jajka w majonezie powinny byc odwrocone do gory nogami.

 

nie wiedzialem tez, ze Gortat w Cola grywa.

 

 

 

 

mówisz o tym: 

 https://www.google.com/search?biw=1280&bih=697&tbm=isch&sa=1&ei=zbuPXKjJOIzqrgT3wZWwBw&q=jajka+w+majonezie&oq=jajka+w+majonezie&gs_l=img.3..0l10.66898.68368..68768...0.0..0.113.1030.10j1......1....1..gws-wiz-img.RQovB-NrXy0#imgrc=UOP0BIgP2db0PM:

 

https://www.google.com/search?q=jajka+z+majonezem&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwj2y53tgozhAhWRpIsKHdCTAooQ_AUIDigB&biw=1366&bih=657#imgrc=z4SOqpwjNyjrJM:

 

https://www.google.com/search?q=jajka+z+majonezem&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwj2y53tgozhAhWRpIsKHdCTAooQ_AUIDigB&biw=1366&bih=657#imgrc=9yktoGhy66RYXM:

 

czy o tych?

https://www.google.com/search?q=jajka+z+majonezem&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwj2y53tgozhAhWRpIsKHdCTAooQ_AUIDigB&biw=1366&bih=657#imgrc=HE5l233yIvYnkM:

 

 

przykladow moglbym wymieniac i wymieniac ;]

 

 

ps. estetycznie lepiej wygladaja jednak z zoltkiem u gory, a zdjecia robimy ladnym jajkom, wiec argument jest invalid niestety  ;)

 

 

no na jedną fotę dziwaków do dołu przypadka 5+ normalnych do góry  :tongue:

 

dodaj do tego eye-test (może z raz w życiu widziałem takie jajka żółtkiem w dół - a tak zawsze do góry)

 

generalnie robić tak jajka to jak smarować piętkę chleba masłem od strony skóry  :tongue:

 

 

Serio będziemy gadać o jajkach w majonezie w dziale NBA ? Skoro tak to ... przecież są specjalne półmiski do takich jajek z wgłębieniach żeby je ułożyć tak żeby się nie kołysały karl ;]

 

Polecam zrobić zieloną pastę majonez-awokado do tego  ;) ładnie wyglada a i zdrowszy taki majonez.

 

 

Odwrotnie jak Ty. Żółtka nie wypadają, majonez nie złazi, no i jak dodam se szczypiorku, to też nie spada. A ze szczypiorkiem to jest dopiero petarda, nie to co Marcin, widać, że chłop bez pracy.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podsumowanie sezonu i 400 stron tematu w Jezioranach:

 

Ale bardziej się ma ochotę tę żałosną gitarę włożyć w tyłki tym memedzbanom, kiedy cały sezon dawali d, a obecnie sobie chyba przypomnieli o swoich CY i produkują bezsensowne W dla Lakers od czasu do czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mało kto pamięta, że w czasach Jailblazers Kemp podobno walił kokę w szatni ;) a tak na prawdę zrujnował sobie karierę tym, że naprodukował sobie bachorów jak jakiś średniowieczny możnowładca i chyba to go musiało wykończyć psychicznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy PTB zasługujo na szacunek & drugo runde  czy też nie ? Rappar kontra ultrasi Blazersów:

 

http://www.e-nba.pl/topic/6126-denver-nuggets-201819/page-86

 

warto też sprawdzić kilka wcześniejszych postów żeby dobrze znać kontekst

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy PTB zasługujo na szacunek & drugo runde  czy też nie ? Rappar kontra ultrasi Blazersów:

 

http://www.e-nba.pl/topic/6126-denver-nuggets-201819/page-86

 

warto też sprawdzić kilka wcześniejszych postów żeby dobrze znać kontekst

 

"Bo w nienawiści do tej drużyny (Denver Nuggets)...." vs "Portland to stara ...."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW. Jasiu młody jesteś i jeszcze niewiele wiesz o tym jak funkcjonuje podejmowanie decyzji w biznesie, a tym bardziej tak dużym biznesie. Dlatego powinieneś się wstrzymać z tymi jednowymiarowym tezami, graniczącymi z faktem/pewnością (której nie masz i najprawdopodobniej nigdy nie będziesz miał). Inaczej równie dobrze możesz pisać "pomidor"...

Skisłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.