Skocz do zawartości

NBA Finals Nuggets vs. Heat


rw30

kto wygra?  

62 użytkowników zagłosowało

  1. 1. kto wygra?



Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, julekstep napisał:

close call bo Giannis ma troche wiecej 'accolades' ale jednak wybierajac miedzy swietnym two-way playerem a historycznie przejebanym graczem ofensywnym (ktory - w kluczowym momencie - dolozyl calkiem solidna obrone) trzeba wybrac tego drugiego 

to nie było pytanie do nas

fajnie, że Żunior trochę odkupił winy

2 minuty temu, vero1897 napisał:

Zrób ankietę to się zdziwisz jak jednostronne wyniki będą i może przestaniesz zadawać takie niemądre pytania i to minuty po tym jak jeden z nich rozegrał właśnie jedne z najbardziej dominujących PO runów, wstydu nie masz

widzę, to lekkie prowo, jednak ciężko zapomnieć w jakim stylu Giannis wrócił do gry po tym jak mu kolano wyjabało do Walmartu i spowrotem

świętowania nie będzie, bo po prostu nie mam z kim, dziś kupiłem sobie Bushmillsa, a że już nie pije jak kiedyś to po dwóch drinach zjadłem kanapkę i usnąłem

nawet specjalnie się nie wzruszyłem po obejrzeniu powtórki, to jakoś tak było z tyłu głowy i tylko trzeba było czekać, najbardziej cieszę się widząc łzy Jamala, niesamowita historia, pierwsze one-two punch duet bez obywatela USA i to z 4 porażkami jedynie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zabierałem się za oglądanie powtórki. Obejrzałem 1 kwartę i już zabierałem się za dalszą część meczu, gdy ktoś w robocie słuchał radia i akurat podawali wiadomości sportowe... No i dupa z fajnej bezspojlerowej uczty koszykarskiej. Odpuściłem sobie oglądanie meczu i przewinąłem na ostatnie 3 minuty spotkania...
 

W dniu 9.05.2022 o 14:45, mikrofalowka napisał:

Jokić idzie w ślady Giannisa. Następny krok - wygrać nagrodę drużynową w następnym sezonie.


Gratulacje @LeweBiodroSmoka @julekstep @Lucas i wszyscy inni niewymienieni fani Baryłek. Jokić jest wielki i w zasadzie przypomina mi się mój wpis po finałach 2021. Mimo, że to cały zespół wygrał misia, to jednak tak jak Giannis wtedy, tak i teraz Joker jest symbolem tego sukcesu. Szczere gratulacje i udanego świętowania tytułu!

Dla fanów Miami Heat również szczere gratulacje. Wiadomo, że teraz nikt o nich nie będzie pisać przy takim wyniku serii, jednak to był kozacki historyczny run i mają prawo być podobnie dumni z swojej drużyny. Jimmy mimo słabych finałów, to szacun za całe playoffy.

PS: Embiid patrzący na Giannisa i Jokica wygrywający mistrzostwo
image.png.69211b82f8dcb1b58a106bf390c0a865.png

PS2: Spojlery to ku**y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Koelner napisał:

w ogóle patrząc na support joka to w skali all time nie jest jakiś fajowy a nuggets przetoczyli się po drabince PO 

nom, w ogóle dobra beka jak teraz wszyscy nagle doceniają gracy jak KCP i Gordon a przed PO nikt nie brał ich na poważnie

trochę też trzeba pamiętać, że Nuggets trafili na słabo rzucające za trzy zespoły co trochę im ułatwiło zadanie, ale styl nie pozostawia wątpliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku sezonu byłem przekonany, że Nuggets zrobią 2nd round exit, nabijając wcześniej świetny bilans w RS. Z jednym udało się trafić, ale w PO Denver pokazało, że w tym sezonie było po prostu najmocniejszą ekipą w stawce. Chapeu bas dla Jokica, propsy za świetną grę dla Murraya i gratki dla fanów Nuggets. W pełni zasłużony tytuł i tak po ludzku fajna historia dla samej organizacji, której przez lata wiele osób nie traktowało jednak poważnie (w tym i ja).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k****aaaa zaraz stanę się hejterem joka. te pseudeksperty z  koszykarskiego polskiego Twittera wrzucają co 5 sek jakieś newsy nowinki co to jok nie wpierdala i wysrywa że aż mdli na samą myśl. nie obrzydzajcie tego momentu że białas wyruchał czarnuchów z USA i nie tylko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile było śmiechów jakie to picki Nuggets oddawali Jazz.

Gobert, Mitchell...

Gdzie są oni teraz, a gdzie Nuggets? Niestety/stety tego najważniejszego Nuggets nie oddali, a szkoda :] 

W roku, którym zabrano MVP RS Jokicowi, ten zdobywa MVP Finals - najs. 

No ładne mistrzostwo, bardzo ładne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pepis21 napisał:

Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale w tym sezonie (+playoffy) Nuggets chyba ani razu nie przegrali meczu gdy Jokić robił triple-double?

przegrali

długo była taka narracja w RS bo faktycznie miał ze 30 TD i same winy w takich meczach, ale pod koniec wpadło kilka TD w przegranym meczu (ogólnie Nuggets mocno odpuścili końcówkę RS)

w PO miał dość potężne TD w przegranej z Suns (w drugiej przegranej miał 53 pts xD)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Nuggets. Budowali pod ten moment latami, w końcu trafili ze zdrowiem i przeszli przez playoffy jak burza.

Osobne słowa uznania dla Stana Kroenke - gość robi dokładnie to, co powinien robić dobry właściciel klubu, czyli identyfikuje talent na managera (Ujiri, Connelly, Booth) i daje mu pracować, samemu trzymając się w cieniu.

Dużo fajnych obrazków dziś, ale póki co mój faworyt:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.