Skocz do zawartości

NBA Finals Nuggets vs. Heat


rw30

kto wygra?  

62 użytkowników zagłosowało

  1. 1. kto wygra?



Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Lucas napisał:

Moim zdaniem Davis nawet jak statystyki tego nie pokazują, nad nim musiał Jokic najtrudniejsze rzuty trafiać + Lakers ciekawie kombinowali w team D.

tak ciekawie, że nuggets mieli najlepszą ofensywę przeciw lakers:

vs LAL 122.3
vs PHO 120.0
vs MIN 117.2
vs MIA 113.7
 

1 godzinę temu, Reikai napisał:

Z Lakers Jokic miał najgorsze procenty że wszystkich serii.

ciut gorszą efektywność miał vs MIN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Lucas napisał:

Ale to że uważałem innych zawodników za dobre fity do Jokicia, nie zmienia tego że zarówno przed tradem Gordona, jak i po wymianie go chwaliłem i z Julkiem wspólnie walczyliśmy z LBSem xd

Dla mnie to trochę absurdalna dyskusja w ogóle, że wyciągnąłeś X cytatów, w których nie ma z mojej strony krytyki Aarona jako dowód na coś.

Przeciez cytaty tylko pokazują, że to ja byłem od początku orędownikiem Gordona w Denver (a nie Wy, bo woleliście Granta), a wy dołączyliście do tego grona później - choć nie przeszkodziło to Wam w ironizowaniu z mojej wypowiedzi. 

Więc sorry, jeśli pokazanie, że jednak to ja napisałem prawdę... jest "absurdalne", a idąc w drugą stronę "absurdalne" nie jest ironizowanie z mojej wypowiedzi, która "o ironio" była prawdziwa. ;)

Miłego dnia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, dannygd napisał:

Przeciez cytaty tylko pokazują, że to ja byłem od początku orędownikiem Gordona w Denver (a nie Wy, bo woleliście Granta), a wy dołączyliście do tego grona później - choć nie przeszkodziło to Wam w ironizowaniu z mojej wypowiedzi. 

Więc sorry, jeśli pokazanie, że jednak to ja napisałem prawdę... jest "absurdalne", a idąc w drugą stronę "absurdalne" nie jest ironizowanie z mojej wypowiedzi, która "o ironio" była prawdziwa. ;)

Miłego dnia!

ale Ty masz świadomość tego co piszesz w ogóle?

W dniu 13.06.2023 o 01:08, dannygd napisał:

Grubo z tym Gordonem pojechał @microlab, ale bardziej mnie bawi to jak teraz wyskakuja jak z kapelusza sami znawcy jego talentu, co to go chcieli w Denver.

Tylko ja pamiętam, że głównym orędownikiem AG byłem głównie ja na tym forum (abstrahuję od wielbicieli jego talentu w konkursie wsadów, bo takich tu wielu) i nie raz musiałem pisać, że wcale się nie skończył w Orlando, tylko ma tam c***owe otoczenie.

Owszem najbardziej go chciałem do Soty żeby grał z KATem, gdzie fit byłby równie dobry jak z Jokicem, ale chciałem go też do Denver i pisalem.wielokrotnie, że nie ma drugiego.takiego gracza w lidze, który mógłby lepiej zastąpić Millsapa.

I co wtedy czytałem??? Że Grant będzie lepszy...! LOL Może 1 max. 2 osoby popierały wtedy to co piszę, a teraz liczyć mi się nie chce bo tylu okazuje się ekspertów za nim było - tylko chyba bali sie o tym napisać :)

Grubo z tym Gordonem pojechał @microlab, ale bardziej mnie bawi to jak teraz wyskakuja jak z kapelusza sami znawcy jego talentu, co to go chcieli w Denver. - sugestia że ludzie (w sensie ja i Lucas) doceniliśmy Gordona dopiero w 2023, 'po fakcie' (szczególnie patrząc na to jaka była wcześniej dyskusja)

Tylko ja pamiętam, że głównym orędownikiem AG byłem głównie ja na tym forum (abstrahuję od wielbicieli jego talentu w konkursie wsadów, bo takich tu wielu) i nie raz musiałem pisać, że wcale się nie skończył w Orlando, tylko ma tam c***owe otoczenie. - to ci już wklejałem że ja propsowałem Gordona dużo dużo wcześniej (sporo postów starszych niż te z Twojego 'dowodu z dupy') - a tam sugerujesz że np. ja Gordona w ogóle tyrałem bo w 2019 śmiałem napisać że przy Joku wolę od niego duet Grant + Harris xD

Owszem najbardziej go chciałem do Soty żeby grał z KATem, gdzie fit byłby równie dobry jak z Jokicem, ale chciałem go też do Denver i pisalem.wielokrotnie, że nie ma drugiego.takiego gracza w lidze, który mógłby lepiej zastąpić Millsapa. - Najbardziej czy najszybciej? I jaki był finalnie efekt? (19-20 było świetnym rokiem dla Nuggets)

I co wtedy czytałem??? Że Grant będzie lepszy...! LOL Może 1 max. 2 osoby popierały wtedy to co piszę, a teraz liczyć mi się nie chce bo tylu okazuje się ekspertów za nim było - tylko chyba bali sie o tym napisać :) - tu oczekujesz że będę pamiętał że w 2019 napisałem że Gordon mi średnio pasuje do Joka (cały czas chwaląc go jako gracza btw) w odpowiedzi na jakiś Twój post jak wiem że na długo przed faktycznym trejdem (od momentu powstania zapotrzebowania na jego osobę w Magic) już go mocno w Nuggets propsowałem.

 

Próbowałeś zbudować fałszywą narrację o 'ekspertach po fakcie' a potem wyjechałeś z dowodami z jednego momentu w czasie okraszając je jakimiś gówno-psychologicznymi formułkami o wstydzie, odwadze, przepraszaniu i przelewaniu kasy na dzieci

 

straszny z Ciebie manipulator mordeczko (mam nadzieję że robisz chociaż karierę w jakimś korpo bo szkoda żebyś taki 'talent' marnował tylko na forum!)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, dobra Julek, już się nie tłumacz, w ogóle ta formułka "wydawało mi się, że nie pasuje do Joka" to jedna z moich ulubionych ever

a serio to nawet Grant w Nuggets szału nie robił, on do ASG ceglił, ale nieźle bronił, a po ogarnął się w ataku, ale już w D różnicy nie robił

kumulacją był PO gdzie w serii z Jazz miał 105ortg 124drtg w serii z LAC  48TS 100ortg 114 drtg w serii z LAL 112ortg 120drtg

więc na dobrą sprawę nigdy się nie ogarnął, ludki pamiętają jak dobrze bronił osranych LAC, ale poza tym to był w sumie jego słaby rok, gdzieś tam na uboczu rozwinął się jeśli chodzi o repetuar w ataku, co zaraz pokazał w Pistons, ale tak naprawdę, to kibice Nuggets chcieli go dalej, tylko dlatego, bo nie było żadnego podobnego gracza, którego na pewno można by pozyskać w jego miejsce

więc fajnie, że chciałeś duet Grant-Harris, ale ani jeden ani drugi nic na dobrą sprawę na tamtą chwilę nie gwarantowali i nie było za bardzo powodów by być Granta pewnym w szerszym aspekcie

 

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

dobra, dobra Julek, już się nie tłumacz, w ogóle ta formułka "wydawało mi się, że nie pasuje do Joka" to jedna z moich ulubionych ever

tak - bo Gordon to w D zawsze był m2m lockdown defender a w 2019 potrzebował kogoś kto będzie krył jego defensywne fuckupy, teraz tych fuckupów nie robi (jest solidnym defensywnie centrem) więc Gordon może w D grać to w czym jest wybitny -> ile razy to mam jeszcze napisać? xD

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

a serio to nawet Grant w Nuggets szału nie robił, on do ASG ceglił, ale nieźle bronił, a po ogarnął się w ataku, ale już w D różnicy nie robił

kumulacją był PO gdzie w serii z Jazz miał 105ortg 124drtg w serii z LAC  48TS 100ortg 114 drtg w serii z LAL 112ortg 120drtg

więc na dobrą sprawę nigdy się nie ogarnął, ludki pamiętają jak dobrze bronił osranych LAC, ale poza tym to był w sumie jego słaby rok, gdzieś tam na uboczu rozwinął się jeśli chodzi o repetuar w ataku, co zaraz pokazał w Pistons, ale tak naprawdę, to kibice Nuggets chcieli go dalej, tylko dlatego, bo nie było żadnego podobnego gracza, którego na pewno można by pozyskać w jego miejsce

kibice Nuggets chcieli Granta przede wszystkim dlatego że wydawał się świetnym fitem do Joka na lata do przodu bo:

- broni, ścina, rzuca za 3 (kogoś ci to przypomina?)

no i grał tak słabo że sobie zapewnił 20+/rok kontrakt w innym klubie

 

ofc po fakcie okazało się że Grant woli jednak być stat-padderem i 'liderem ataku' w gówno-klubach, gdzie AG potrafił dostosować swoją grę pod rolę w Nuggets co przyczyniło się ostatecznie do sukcesu zarówno klubu jak i jego samego -> i chwała mu za to

5 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

więc fajnie, że chciałeś duet Grant-Harris, ale ani jeden ani drugi nic na dobrą sprawę na tamtą chwilę nie gwarantowali i nie było za bardzo powodów by być Granta pewnym w szerszym aspekcie

no i Grant odszedł za kasą a Harris został totalnym inwalidą, więc w 2020 zacząłem chcieć AG w Nuggets (którego jako grajka propsowałem...od zawsze?), co kolega @dannygd po mistrzostwie w 2023 roku określił jako 'wyskakiwanie z kapelusza' a czemu Ty -  jako entuzjasta PJ Tuckera zamiast Gordona xD - ochoczo przyklasnąłeś 

6 minut temu, ignazz napisał:

Ale świętujecie Tytuł. Pozazdrościć. 

teraz jest wewnętrzna walka o bycie Królem Jokiciowców i przejęcie 'spoils of war'! xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, julekstep napisał:

- broni, ścina, rzuca za 3 (kogoś ci to przypomina?)

przecież on w tych PO był minusowy po obu stronach, jak pisałem post asg nie robił już żadnej różnicy w obronie, więc to taka laurka mniej więcej jak miałby wyglądać Lebron gdyby grał jak Lebron

też go chciałem w Nuggets, ale z powodów o jakich pisałem, a nie z faktu, że mnie w tym sezonie zauroczył

42 minuty temu, julekstep napisał:

no i Grant odszedł za kasą

nie odszedł za kasą, bo taką samą dostał od Nuggets, odszedł by mieć wiekszą rolę gdziekolwiek indziej

nie wiem po co mi piszesz te tajmlajny co kiedy myślałeś i co tam miały tak naprawdę oznaczać Twoje posty w danej chwili - no chyba, że chcesz na siłe ciągnąć ten kabaret, bo dokładnie robisz to samo co zarzucasz dannymu :D

34 minuty temu, Koelner napisał:

zgubił MVP?

zostawił w jednym z pomieszczeń klubowych, to znaczy tak mu się wydawało, a potem go już tam nie było, więc nie wie gdzie jest

Embiid wymusiłby transfer

 

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Trzeba mieć z kim świętować, zresztą teraz to żadna frajda jak wszyscy tylko Nuggets chwalą, trzeba znaleźć sobie temat zastępczy.

Widzę, że bardzo potrzebujesz, więc...
Oglądałem te highlighty finałów i nudne w c***, gra Jokicia mnie w żaden sposób nie zachwyca, gra prosto acz skutecznie bez żadnej finezji, to nie to co kiedyś MJ czy Kobe, którzy potrafili elektryzować swoimi zagraniami. Takie zagranie Kobego, gdzie omija Howarda przekładając piłkę z prawej do lewej ręki i rzuca, pamiętam do dziś.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.