Skocz do zawartości

NBA Finals Nuggets vs. Heat


rw30

kto wygra?  

62 użytkowników zagłosowało

  1. 1. kto wygra?



Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, Kily napisał:

zaburzeniem własnych wyobrażeń.

Ale ja wiem, że Jokic rozegrał kozackie Playoffy, pewnie jedne z lepszych w historii ale też nie ma co zaraz przesadzać, że jest lepszy w danym aspekcie od tych wszystkich all timerów bo tak wyszło, na podstawie wybranych statystyk na małej próbce. To porównanie z Currym to już niezły lol.

Wogóle najpierw go w tym ESPN i innych głównych mediach szkalują a teraz jak już wyszło, że się srogo pomylili to nagle robią z niego GOATA, żadnego umiaru w jedną czy drugą stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, vero1897 napisał:

Wogóle najpierw go w tym ESPN i innych głównych mediach szkalują a teraz jak już wyszło, że się srogo pomylili to nagle robią z niego GOATA, żadnego umiaru w jedną czy drugą stronę.

no jakby przedstawiali sensowne/wyważone opinie to by nie zarabiali przecież xD

 a tak to sam @LeweBiodroSmoka im w ostatnim kwartale nabił kilkanaście tysięcy kliknięć xD

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

no jakby przedstawiali sensowne/wyważone opinie to by nie zarabiali przecież xD

No to oczywiste z tymi klikami ale bardziej mi tutaj chodziło o pójście z jednej skrajności w drugą i to w ciągu kilku tygodni. To, że tworzą głośne nagłówki to jedno ale najpierw Jokowi robili strasznie koło dupy i to generalnie bez powodu a teraz się prześcigają w tym kto mu mocniej dogodzi. Mocno to żenujące, tzn dużo bardziej niż zwykle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.06.2023 o 03:44, Lucas napisał:

To w ogóle nie było tak, że ja i Julek propsowalismy Aarona obok Jokicia jeszcze przed tradem, a LBS na to marudził :DD

Nie, nie do końca tak było (chyba, że w beGM - ale na te "forum" nie zaglądam ;)) - przynajmniej na początku.

Ty owszem zawsze doceniałeś zawsze AG, ale nie pamiętam, abyś przed historią Granta przy Jokicu go propsował jako najlepszą opcję. Ta dyskusja zaczęła sie bodajże na początku sezonu 20/21 w temacie Wolves, gdzie niektórzy wciskali Granta z czym sie nie zgadzałem oraz w temacie Magic gdzie rumorsiki były o AG. Ale nawet wtedy nie byłeś jakiś ultrafanem Gordona i boku Jokica, bo Ty byłeś fanem Granta (i Siakama/Aminu) w baryłach.

W dniu 16.11.2020 o 16:00, Lucas napisał:

Jeśli nie uda się Jrue ściągnąć, a Grantowi ktoś mocno zapłaci (Hawks?) to nie obraziłbym się na Gordona w Denver :P

https://orlandomagicdaily.com/2020/10/08/orlando-magic-trade-targets-aaron-gordon-trade-scenarios/3/

Taki trade wyglądałby zbyt dobrze ze strony Nuggets, ale opłacenie tego 1 pickiem z 1 rundy juz mialoby sens.

Cytat

No i ruch wykonany niedawno, a więc ściągnięcie z Thunder Jeramiego Granta za najbliższy wybór draftu. Moim zdaniem kapitalna sprawa, mimo że Jerami będzie za rok prawdopodobnie UFA, ale to jest perfekcyjny fit do Jokicia i tej drużyny. Ciągle robiący postępy zawodnik, athletic freak i bardzo solidna trójka (39% w ostatnim sezonie). W tym temacie zastanawialiśmy się nad graczem, którego ewentualnie za Sapa mogliby sprowadzić i pojawiało się głównie nazwisko Aminu, bo Grant wydawał się nie do wyciągnięcia z Oklahomy, ale rozbiórka zapoczątkowana przez PG13 to umożliwiła i już nie mogę się doczekać jego gry :)

Cytat

Napisano 4 Stycznia 2019 "Denver pewnie nie będzie stać na zatrzymanie Sapa z opcja IN, ale może uda się go podpisać na dłużej za mniejsza kasę? Pare stron temu rozmawialiśmy tez o Aminu i takich ludzi trzeba na czwórkę. Idealni byliby Grant czy Siakam :)"

Cytat

Napisano 26 Października 2019 Grant jest wspaniały.  Jestem ciekawy ile będzie kosztować latem, ale nie wyobrażam sobie, że go nie przedłuża. Perfekcyjny fit pod Jokicia na lata.

Dopiero tu zacząłeś łączyć AG z Jokicem i DEN i tak pisałeś potem o tym wiele razy ;) 

W dniu 21.11.2020 o 17:03, Lucas napisał:

Generalnie Denver i Sota potrzebują tego samego typu gracza ściągnąć obok KATa/Jokicia i oba zespoły mają za dużo niskich zawodników w rosterze, więc jestem ciekawy kto lepiej rozwiąże problem.

Normalnie byłbym pewny, że zrobią to lepiej Nuggets, ale Connelly na razie ma dość słaby offseason, więc takiej pewności nie mam.

No i w obu przypadkach zlotem byłby moim zdaniem Aaron Gordon, tu również wspominany.

To co martwi to z jakich pozycji oba zespoły doszły do tych problemów, bo Denver ma je jako finalista konferencji, który za tego, który miał je załatać na parę sezonow oddało rok temu wybór w drafcie. W Socie mimo wszystko mniejsza presja i oczekiwania, więc i chyba stąd narracja inna niż o Nuggets.

swoja drogą widzę w beGM też był Twoim ulubieńcem - to tylko jeden z wieluuuu cytatów, które można by wkleić ;)

W dniu 26.10.2019 o 12:21, Lucas napisał:

(..)

Grant - Jokic to morderczy duet, idealnie że sobą fitujacy. 

Ja od początku twierdziłem, że Grant to nie jest najlepszy fit na PF pod Jokica, że stary Sap lepiej wygląda niż Jerami i że zastąpić go może pod względem fitu tylko Gordon, który jest 2 way graczem. 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

W dniu 13.06.2023 o 03:11, julekstep napisał:

DZIĘKI MORDKO ŻE NAM EKSPERTOWAŁEŚ WTEDY (nie pamiętam tbh xD)

ale masz rację

2 (z 3 xD) osób zainteresowanych Nuggets w tamtym momencie jarało się przyjściem Gordona do Nuggets.

Tak, wiem, że ją mam i być może 2 osoby propsowały Gordona u boku Jokica, ale na pewno nie byłeś nim Ty (choć ogólnie wiem, że ceniłeś D Gordona w innych wypowiedziach). Twoim zdaniem wolałbyś Granta. Ba nawet pisałeś, że nie ma sensu zamieniać gracza o tych samych umiejętnościach na drugiego takiego samego... więc przypomną Ci "mordko":

p79EHWM.jpg 

iC6X60x.jpg 

7gSciM1.jpg

normalnie istny ultras przyjścia Gordona do Jokica z Ciebie.

Teraz powinieneś grzecznie przeprosić i przyznać sie do błędu, ale Ty i tak sie nie przyznasz, więc lepiej zrób cos dobrego i wpłać choć stówkę na zrzutke na jakieś chore dziecko w ramach własnego zadośćuczynienia i nie chwal sie tym, a następnym razem pomyśl, zanim znów postanowisz robić za forumowego clowna robiąc takie wrzutki, z których jak widać nikt sie nie śmieje...:

W dniu 13.06.2023 o 09:49, julekstep napisał:

Wszyscy teraz się jarają tym Jokiciem...hahahah ciekawe gdzie byliście jak @dannygd już go śledził w Lidze Adriatyckiej!

Gratki @dannygd, świetnie go wylukałeś wtedy w 2013! Pamiętam!

BTW. Ja nigdy się nie jarałem Jokicem, ba nawet teraz jak patrzę na jego grę, to czasami nie mogę uwierzyć w to co robi.... a robi niesamowite rzeczy. No i czy może być piękniejsza historia, niż ta z obrazka?

5oALZ7B.jpg 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dannygd

- fajnie że się natudziłeś - jednak mój 'trolling' ma sens!

wrzucasz posty z 2019 a Gordon przyszedł w 2021

w 2019:

- Millsap jeszcze żył
- przyszedł Grant, który wyglądał świetnie
- Jokic rok wcześniej ciągle był defensywnym memem
- była nadzieja że Harris nie będzie inwalidą

w tym sezonie z Sapem, Harrisem i Grantem zrobili bańkowy run, więc generalnie było b.dobrze

Gordona wtedy już propsowałem (oburzenie na brak głosów do all-D teamu itp) tylko uważałem że nie nadaje się do Joka, który ciągle dawał ciała w D (a żywy Sap świetnie to kamuflował)

---------------------------------------------------

we wrześniu 2020 (Grant odchodzi za kasą, Millsap powoli przestaje żyć, Harris zostaje inwalidą, Jok robi postępy w D -> jednym słowem pojawia się zapotrzebowanie) pisałem już tak (nie da się cytować bo temat zamknięty):

---------------------------------------------------

dodatkowo w marcu 2021 jak już pojawiły się legitne plotki na temat Gordon to zainteresowani mogą sobie poczytać reakcje moje i @Lucas w temacie Nuggets z tamtego sezonu

---------------------------------------------------

aha - no i teraz jak Jok jest bardzo solidnym defensywnie centrem to m2m lockdown defence Gordona się bardzo ładnie sprawdził

więc teges - tak średnio się wstydzę tego co pisałem w danym momencie w kwestii 'Gordon -> Nuggets'

ale dobra próba!

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

haha 

i c*** 

Berlin padł

aTy tu nie podskakuj bo podlinkuję jak w marcu 2021 piszesz że PJ Tucker były lepszy od Gordona xD

 

aha @dannygd - napisalbym zebys przeprosil za manipulacje, ale w sumie to jak sam wrzucasz swoje posty gdzie najezdzasz na Granta ktory potem zagral swietny sezon (indywidualnie i druzynowo - bo w bance mieli swietny run  - startujac tymze 'nie nadajacym sie do s5' Grantem) mi styknie mordko 😘

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę też ciekawą dyskusję o rosterze mistrzów, gdzie w sumie nie rozumiem czemu niektórzy deprecjonują rolę/znaczenie graczy obok Jokica i Murraya. 

W dniu 13.06.2023 o 12:40, LeweBiodroSmoka napisał:

przed PO też byś tak powiedział?

Tak, przecież taki Gordon (który pełnił 3/4 opcję w DEN) to był 1-2 opcją w Magic, a w jedynych PO w jakich tam zagrał (btw. 1-4 z późniejszymi mistrzami NBA Toronto) był ich najlepszym graczem robiąc 15,2/7,2/3,6/1,2 na przyzwoitych % (40% za 3). Do tego gracz ten powinien dostać nagrodę DPOTY za PO (szkoda, że takowej nie ma).

KCP będący tu 5 opcją, był 3 opcją w mistrzowskich Lakers. Brown robiący tu za 6th rok temu w Nets był 3 opcją i robił 14/4/3/1/1 na dobrych %. Do tego doświadczony Green (notabene aż sam się zdziwiłem, bo nie pamiętałem, że on w BOS w 2013 roku miał w PO linijkę 20/5,3/2/3/0,3/0,8 i był najlepszy w Celtach LOL) czy wspomniany Braun (świetny chłopak, będą mieli z niego pociechę w DEN). A jest jeszcze takie gracz z maxem co sie Porter zowie i miał być 3 opcją. To jest naprawdę świetnie zbilansowany team, gdzie sa gwiazdy, specjaliści od obrony czy rzutu za 3.

Kurczę naprawdę Browna będzie im ciężko zastąpić, ale może jakiś 2 vet ring chaserów uzupełni skład młodzieży na ławce, bo chyba tylko Green ze starej gwardii zostanie na min (bynajmniej powinni go zatrzymać).

Na koniec fun fact - najlepszym defensorem na Jokica jest... KAT! ;)

BVge2M1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

co Ty mi tu fikasz jak tam dawałeś tejki w stylu, że SAP to lepszy rok protector xd

w 2019 Sap był lepszym rim protectorem niż Aaron Gordon, zresztą serio już zapomniałeś jaki on w 2018-19 (pierwszy - i niestety jedyny xD - względnie zdrowy sezon w Nuggets) dawał impakt w D?

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@julekstep - niestety nie ma sensu i oczywiście przewidziałem, że nie przyznasz się do błędu jak i idiotycznych wstawek później, bo brak Ci odwagi do tego.

8 minut temu, julekstep napisał:

wrzucasz posty z 2019 a Gordon przyszedł w 2021

Bo już wtedy była o tym rozmowa i ja już wtedy widziałem, że on najlepiej pasuje za Sapa, a m.in. Ty sie nie zgadzałeś z tym... pisanie o Gordonie w 2021 czy wrzucanie 1 postu z 2020 roku w odpowiedzi na kolejne moje pisanie o fit-cie AG z Jokicem, kiedy kilka razy wcześniej pisałeś, że sie z tym nie zgadzasz - to musztarda po obiedzie.

12 minut temu, julekstep napisał:

- Millsap jeszcze żył

żył, ale kończył mu sie kontrakt i flexibility DEN mieli niskie przez ext, więc to była najwyższa pora pisać o tym co dalej... pamiętam jak LBS sie oburzał, że Wam tu drużynę układam na przyszłość ;) a finalnie wyszło, że układałem Wam całkiem dobrze... 

13 minut temu, julekstep napisał:

- przyszedł Grant, który wyglądał świetnie

Lol, gdzie? 

LO21HxE.jpg

18 minut temu, julekstep napisał:

w tym sezonie z Sapem, Harrisem i Grantem zrobili bańkowy run, więc generalnie było b.dobrze

No na pewno nie dzięki Grantowi...

j8jrWKc.jpg

31 minut temu, julekstep napisał:

Jokic rok wcześniej ciągle był defensywnym memem

To jest naciągane niczym gumka z rajstop z dzieciństwa Jokica. Jokic na początku był słaby, potem sie poprawił, ale to to też nie tak, że teraz jako indywidualny obrońca stał się jakiś b.dobry. W jego przypadku otoczenie ma znaczenie kluczowe. Weźmy taki wskaźnik D-LEBRON, przed przyjściem Sapa miał w 2017 roku 0,52 po przyjściu Sapa w 2018 miał 1,46 (jak popatrzysz na DRtg to bez Sapa ma 111,5 z Sapem niecałe 108...), w 2019: 1,09 (ważne Sap i Harris mieli kontuzje), w 2020: 1,05 (Sap i Harris jeszcze więcej meczy opuścili, w ich minuty wszedł Grant:

CyA85RO.jpg

w 2021 miał D-LEBRON: 0,64 (Sap kontuzje, małe minuty i ponad 36 lat, dużo gry z MPJ, Gordon doszedł na 25 meczy), a w sezonach 2022 miał: 2,12 (full Gordon, kontuzja MPJ i Murraya)  i 2023: 1,76 Czyli D_LEBRON wzrósł z 1,46 w 2018 do 1,76 w tym sezonie - to nie jest różnica mówi, wtedy byłeś memem teraz jesteś dobry, aczkolwiek uważam, że Jokic przy swoim BB IQ naprawdę czyta team D z takimi graczami jak Harris Millsap czy Pope/Brown i Gordon. 

Chcesz to dalej czaruj tu forum historiami mchu i paproci, ale historii nie zmienisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, julekstep napisał:

w 2019 Sap był lepszym rim protectorem niż Aaron Gordon, zresztą serio już zapomniałeś jaki on w 2018-19 (pierwszy - i niestety jedyny xD - względnie zdrowy sezon w Nuggets) dawał impakt w D?

Już zapomniałem, może dlatego, że w g5 i g6 z PTB był tragiczny po obu stronach, ogólnie w PO impact Sapa można zamknąć na serii z LAC od g5 do g7, reszta raczej do przemilczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat męczenia wszystkich na tym forum aż do przesady przez jokicowców tym jaki to Serb jest cudowny i jaki to będzie future GOAT a jak już faktycznie wygrał i jest z grubsza doceniany na każdym kroku, wyszło na wasze i nie macie się z kim o to spierać to zamiast się wreszcie cieszyć to walczycie między sobą o jego support i o to kto lepiej przewidział przyszłość.😅 To wyciąganie kwitów w postaci postów sprzed kilku lat to nieźle x D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, dannygd napisał:

@julekstep - niestety nie ma sensu i oczywiście przewidziałem, że nie przyznasz się do błędu jak i idiotycznych wstawek później, bo brak Ci odwagi do tego.

ale jakiego błędu?

że jak nie było zapotrzebowania na Gordona to od Gordona wolałem Granta i Harrisa (jeszcze nie inwalidę)?

a jak pojawiło się zapotrzebowanie to już byłem za jego przyjście (na długo przed jego faktycznym przyjściem)?

jakiej odwagi? odwagi w kontekście pisania postów na forum? o czym Ty piszesz? xD

28 minut temu, dannygd napisał:

Bo już wtedy była o tym rozmowa i ja już wtedy widziałem, że on najlepiej pasuje za Sapa, a m.in. Ty sie nie zgadzałeś z tym

w 2019 kiedy jeszcze nie zanosiło się na to że trzeba wymienić Sapa (no szybko zdziadział potem niestety)

28 minut temu, dannygd napisał:

pisanie o Gordonie w 2021

i wciąż przed jego przyjściem (a próbowałeś zbudować narrację o 'ekspertach po fakcie')

28 minut temu, dannygd napisał:

1 postu z 2020 roku w odpowiedzi na kolejne moje pisanie o fit-cie AG z Jokicem, kiedy kilka razy wcześniej pisałeś, że sie z tym nie zgadzasz - to musztarda po obiedzie.

mogę wrzucić 1 post 'na szybko' albo robić trzydniowy risercz jak Ty -> sorry ale wybieram pierwszą opcję

i tak, fit graczy nie jest czymś wyrytym w skale -> może się zmieniać optyka takowego w zależności od tego jak gracze się rozwijają (w 2019 Jokic ciągle potrzebował obok siebie wysokiego, który będzie łatał po nim dziury, gdzie takim graczem ciągle był Millsap)

28 minut temu, dannygd napisał:

Lol, gdzie? 


<jakieś wrzutki rodem z beGM>

diabeł, statystyka i plusominusy!

fakt jest taki że z Grantem w składzie Nuggets zrobili duży progres zwieńczony świetnym bańkowym runem i nikt z fanbazy na Granta nie narzekał (problem za to zaczął się robić z Millsapem, który w 19-20 rozpoczął procesy gnilne)

28 minut temu, dannygd napisał:

To jest naciągane niczym gumka z rajstop z dzieciństwa Jokica. Jokic na początku był słaby, potem sie poprawił, ale to to też nie tak, że teraz jako indywidualny obrońca stał się jakiś b.dobry. W jego przypadku otoczenie ma znaczenie kluczowe. Weźmy taki wskaźnik D-LEBRON, przed przyjściem Sapa miał w 2017 roku 0,52 po przyjściu Sapa w 2018 miał 1,46 (jak popatrzysz na DRtg to bez Sapa ma 111,5 z Sapem niecałe 108...), w 2019: 1,09 (ważne Sap i Harris mieli kontuzje), w 2020: 1,05 (Sap i Harris jeszcze więcej meczy opuścili, w ich minuty wszedł Grant:

 

w 2021 miał D-LEBRON: 0,64 (Sap kontuzje, małe minuty i ponad 36 lat, dużo gry z MPJ, Gordon doszedł na 25 meczy), a w sezonach 2022 miał: 2,12 (full Gordon, kontuzja MPJ i Murraya)  i 2023: 1,76 Czyli D_LEBRON wzrósł z 1,46 w 2018 do 1,76 w tym sezonie - to nie jest różnica mówi, wtedy byłeś memem teraz jesteś dobry, aczkolwiek uważam, że Jokic przy swoim BB IQ naprawdę czyta team D z takimi graczami jak Harris Millsap czy Pope/Brown i Gordon. 

ale czy ja gdzieś pisałem że Jok stał się wymiataczem w D?

wcześniej był słaby i potrzebował gracza który go kamufluje po tej stronie (b.dobrze robił to Millsap, AG nie jest stworzony do tej roli)

teraz jest solidny i Nuggets mogą sobie pozwolić żeby efektywnie wykorzystywać przy nim talenty AG (lockdown D na najlepszych grajkach przeciwnika) bo Jok co ma wybronić jako center to wybroni

28 minut temu, dannygd napisał:

Chcesz to dalej czaruj tu forum historiami mchu i paproci, ale historii nie zmienisz.

napisał kolo który przez 3 dni grzebał w postach z 2019 xD

5 minut temu, vero1897 napisał:

Kilka lat męczenia wszystkich na tym forum aż do przesady przez jokicowców tym jaki to Serb jest cudowny i jaki to będzie future GOAT a jak już faktycznie wygrał i jest z grubsza doceniany na każdym kroku, wyszło na wasze i nie macie się z kim o to spierać to zamiast się wreszcie cieszyć to walczycie między sobą o jego support i o to kto lepiej przewidział przyszłość.😅 To wyciąganie kwitów w postaci postów sprzed kilku lat to nieźle x D

no jak już wygrał i wszyscy się nim podniecają to nie ma już takiego funu z bycia jokiciowcem

 

TRZEBA SZUKAĆ NOWYCH FRONTÓW! xD

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, vero1897 napisał:

Kilka lat męczenia wszystkich na tym forum aż do przesady przez jokicowców tym jaki to Serb jest cudowny i jaki to będzie future GOAT a jak już faktycznie wygrał i jest z grubsza doceniany na każdym kroku, wyszło na wasze i nie macie się z kim o to spierać to zamiast się wreszcie cieszyć to walczycie między sobą o jego support i o to kto lepiej przewidział przyszłość.😅 To wyciąganie kwitów w postaci postów sprzed kilku lat to nieźle x D

a to @dannygd jest Jokiciowcem? 

ja bym powiedział, że Nuggets w końcu zdobyli tytuł, a i tak @vero1897 codziennie się coś nie podoba i psuje dobro zabawę, może chcesz dołączyć do tego "elitarnego" grona tylko wstydzisz się zapytać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ja bym powiedział, że Nuggets w końcu zdobyli tytuł, a i tak @vero1897 codziennie się coś nie podoba i psuje dobro zabawę, może chcesz dołączyć do tego "elitarnego" grona tylko wstydzisz się zapytać?

"Elitarne" to ono może było kiedyś teraz to już zapomnij - przypływ sezonowców zrobi swoje. I nie wiem skąd pomysł, że mi się coś nie podoba, mnie to raczej bawi co zresztą oznaczyłem odpowiednią emotką. A zresztą mi narazie wystarczy łatka hejtera Jamala, więc sobie najwyżej na niego ponarzekam od czasu do czasu.

14 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

a to @dannygd jest Jokiciowcem? 

Teraz każdy udaje, że nim jest, takie czasy, będziecie chyba musieli robić weryfikację kto co o nim pisał przed tytułem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dannygd napisał:

Ale nawet wtedy nie byłeś jakiś ultrafanem Gordona i boku Jokica, bo Ty byłeś fanem Granta (i Siakama/Aminu) w baryłach

Ale to że uważałem innych zawodników za dobre fity do Jokicia, nie zmienia tego że zarówno przed tradem Gordona, jak i po wymianie go chwaliłem i z Julkiem wspólnie walczyliśmy z LBSem xd

Dla mnie to trochę absurdalna dyskusja w ogóle, że wyciągnąłeś X cytatów, w których nie ma z mojej strony krytyki Aarona jako dowód na coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Lucas napisał:

Ale to że uważałem innych zawodników za dobre fity do Jokicia, nie zmienia tego że zarówno przed tradem Gordona, jak i po wymianie go chwaliłem i z Julkiem wspólnie walczyliśmy z LBSem xd

Dla mnie to trochę absurdalna dyskusja w ogóle, że wyciągnąłeś X cytatów, w których nie ma z mojej strony krytyki Aarona jako dowód na coś.

Wrzutka z propsowaniem Siakama w styczniu 2019 jako jakis zarzut to mocny banger

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.