Skocz do zawartości

NBA Finals Nuggets vs. Heat


rw30

kto wygra?  

62 użytkowników zagłosowało

  1. 1. kto wygra?



Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.06.2023 o 08:06, T+?%hZ<A<5ZZB~5L napisał:

Umieją się bawić tam w tym Denver...

 

gość chciał podać Jokowi piwko do celebrowania, co bardzo z jego strony sympatyczne,  ale trochę mu zeszło

12 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

 

mnie nic, pytanie co boli Joka (uprzedzam - nie interesuje mnie odpowiedź) że tak zmienił plany i zamiast układania córki do snu i ujeżdżania rydwanu jednak postanowił wyskoczyć do Vegas na gościnne występy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, rw30 napisał:

nie nic, pytanie co boli Joka (uprzedzam - nie interesuje mnie odpowiedź) że tak zmienił plany i zamiast układania córki do snu i ujeżdżania rydwanu jednak postanowił wyskoczyć do Vegas na gościnne występy

nie zmienił, w wywiadach po Finałach mówił, że musi być w Samborze na niedzielę bo so jakieś wyścigi, ale jak tak bardzo chcesz to możesz się dalej dopierdalać, w końcu jakoś trzeba przetrwać sezon ogórkowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie zmienił, w wywiadach po Finałach mówił, że musi być w Samborze na niedzielę bo so jakieś wyścigi

jak w piątunio zaczął vixę w Vegas to obawiam się, że na niedzielę może na te wyścigi nie dotrzeć :P  

21 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ale jak tak bardzo chcesz to możesz się dalej dopierdalać, w końcu jakoś trzeba przetrwać sezon ogórkowy

wiadomo, że dopierdalanie do Joka to moje hobby, nie zamierzam przestać

a ponadto:  haters gonna hate!

....no i daję Ci powód, żebyś dalej nabijał, i pilnował forum, i na każdy post niewychwalający Joka reagował w max 15 minut! też doceń to, że dzięki takim postom jak mój możesz pokazać swoje poświęcenie & oddanie

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po mistrzostwie zwykle jest wysyp sezonowców a tutaj co chwila nowi hejterzy Nuggets się objawiają. @rw30 nie mów Jokowi jak ma żyć! Zamiast go spropsować, że imprezuje w Vegas prawie niczym twój ulubiony Harden to się tylko dopierdalasz. Jeszcze się naoglądasz fotek Joka z Somboru, już LBS się o to postara by nikt żadnej nie przegapił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rw30 napisał:

....no i daję Ci powód, żebyś dalej nabijał, i pilnował forum, i na każdy post niewychwalający Joka reagował w max 15 minut! też doceń to, że dzięki takim postom jak mój możesz pokazać swoje poświęcenie & oddanie

wrzuciłem tweeta Serba mieszkającego w DNVR, który spekulował, że na ile zna Joka to będzie chciał zamknąć serię w G5 żeby córka nie musiała lecieć do Miami, a potem ewentualnie wracać na paradę, nie była to oni moja opinia, ani tym bardziej potwierdzona przez Joka, ot taki luźny take

Jok się droczył z dziennikarzami, że on tak naprawdę, to nie chce na tą całą paradę, bo ma wyścigi w niedziele, ale może zostanie dłużej jak Kreonkis dadzą mu private jeta

nie było też nigdzie mówione, że Jok ma w dupie mistrzostwo co chciał z dupy wyciągnąć @Kubbas, on od zawsze powtarzał, że interesuje go tylko Misiek, a nie cała reszta w tym nagrody czy inne splendory

dlatego o ile możecie się czuć zmęczeni mojo aktywnością, co rozumiem, to chociaż nie pitolcie takich głupot, bo wygląda to śmiesznie, jak Wam tak bardzo imponuje amerykańska kultura, gdzie teraz na topie jest dorabianie chłopcom cycków, to Wasza sprawa, dziwię się jednak trochę, że tak boli Polaków postawa bliższa naszej, ale to tam jak wolicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten jak się uruchomił, o ja cie.... w ogóle nie wiem co cię tak ruszyło, najbardziej to chyba to że napisałem, że jestem hejterem Joka, bo poza tym to nic w sumie nie napisałem o nim negatywnego, tyle że zmienił plany, co się zdarza

 

a że trochę już byłem rozwalony tym stoicyzmem na pokaz w ostatnich dniach, e.g. na niczym mi nie zależy tylko na rydwanach i dobrym spaniu córki, koszykówka is not main thing in my life -  zwłaszcza to ostatnie było piękne, czekać tylko jak wleci jakaś kara od komisha - to cieszę się że pojechał trochę przyvixować

2 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

dziwię się jednak trochę, że tak boli Polaków postawa bliższa naszej, ale to tam jak wolicie

nie znam Jokicia dobrze, ale raczej, ze względu (albo i bez) na obecną sytuację polityczną, bliżej mi do amerykanów niż do serbskich rusofilów

a wyciąganie gówien typu: 

 

2 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

tak bardzo imponuje amerykańska kultura, gdzie teraz na topie jest dorabianie chłopcom cycków

to zostaw sobie może na rozmowy z ludźmi, którzy w dupie byli i gówno widzieli, może na nich to robi wrażenie, na mnie nie, bo jakby nie ta amerykańska kultura to byś dziś może gdzieś w okopach siedział pod Rzeszowem albo Lublinem a nie sobie pisał na forumku. a że jakiś tam nikły % ludzi w bogatych krajach jest dziwakami - to sprawa stara jak świat. Polecam np. lekturę Quo Vadis :P

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.06.2023 o 13:14, rw30 napisał:

wiadomo, że dopierdalanie do Joka to moje hobby, nie zamierzam przestać

a ponadto:  haters gonna hate!

....no i daję Ci powód, żebyś dalej nabijał, i pilnował forum, i na każdy post niewychwalający Joka reagował w max 15 minut! też doceń to, że dzięki takim postom jak mój możesz pokazać swoje poświęcenie & oddanie

troche to gimnazjum zajezdza  , takie dziecinne przepychanki z innym userem ,  no chyba nie jestes dzieciuchem tylko starym, powaznym chlopem  :)))))))))))))))))))))))))))))))))

Edytowane przez mistrzBeatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.