Skocz do zawartości

NBA Finals Nuggets vs. Heat


rw30

kto wygra?  

62 użytkowników zagłosowało

  1. 1. kto wygra?



Rekomendowane odpowiedzi

A ogólnie gratki dla Nuggets, całej organizacji, Joka, fanom tu na forum, i Rafała Jucia też (fun fact, znany starym userom, ale nowym może nie: Juć pisał na forum e-basket, na którym pisało wielu obecnych tu użytkowników, gdzieś w okolicach 2006-8 roku? mniej więcej. Kariery nie zrobił, był młodziutki i mało rozgarnięty, a my mu szybko pokazaliśmy, gdzie jego miejsce. W Denver Nuggets mam na myśli :P ) . Zdobyte w świetnym stylu mistrzostwo drużyny długo i cierpliwie budowanej, w small (mid?) markecie.  Nic, tylko zdrowia życzyć, a kolejne sukcesy powinny się pojawić. 

Gratki też dla Heat, drużyna z P-I w finałach? ciekawe ile kolejnych lat będzie trzeba czekać na powtórkę takiego runu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Koelner napisał:

w jakimś wywiadzie się wypierał, zapomniał skąd nogi mu wyrastają 

nom, to trochę tak jakby Lewandowski miał się teraz kłaniać Trzeciakowi, bo go z Legii wyjebali ;]

 

 

świetna rzecz polecam, w ogóle Zach to taki prawilny Jokiciowiec, wystarczy tylko tylko przypomnieć tą akcję

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Happy end świetnych playoffów. Fani Denver mogą tylko sobie zadać pytanie co by było gdyby się Jamal nie połamał? 3peat? :)

Przy okazji, strasznie mnie bawi jak bardzo Jokic jest nieamerykański i jakie to sprawia trudności nba jako organizacji żeby go wykreować na medialną gwiazdę. Zgarnął back2back MVP, świetne bilanse jego drużyny, triple double za triple double, już mu nie nadążają wymyślać adv stats do dokręcenia, właśnie rozjebał plaoffy, zdobył mistrzostwo i MVP finałów 

- how do you feel Nikola? 

- yeah, cool. I'm gonna ride some horses now, bye. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, vero1897 napisał:

Już sam cytat z tego twitta co wrzuciłeś tak mnie rozwalił, że nie klikałem dalej dla własnego dobra.

To już musisz sam się zdecydować co jest lepsze dla Twojego dobra. Zobaczenie dalszych porównań statsów czy też uniknięcie tego w obawie przed zaburzeniem własnych wyobrażeń.

IMO te porównania dają do myślenia w kwestii tego jak mocny był to PO run w wykonaniu Serba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.