Skocz do zawartości

EAST FINALS Boston Celtics (2) vs. Miami Heat (8)


Koelner

Kto?  

49 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto?


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 17.05.2023 o 23:44

Rekomendowane odpowiedzi

Tatum tradycyjnie obrywa(poniekąd słusznie), ale jeśli miałbym wskazać 1 zawodnika z Cetics który najbardziej zawodził to byłby to Jaylen Brown.

Lada moment podpisze najwyższy kontrakt w historii koszykówki, a pudłował mnóstwo rzutów i przede wszystkim podejmował idotyczne decyzje wejściach na kosz 1v5 albo rzucaniu z półdystansu na przełamanie w pierwszych sekundach akcji mając masę czasu na zegarze.

Mam wrażenie że np. Westbrook za taki mecz zostałby totalnie zgnojony, ale JB ma dobrą reputację i parasol ochronny w postaci Tatuma, więc przymyka się na to oko.

A, no i jak zwykle dziwne lineupy Mazzulli(Grant Williams nagle miał stać się tajną bronią na Butlera?), ale to już standard, jemu raczej nie grozi zbyt duża podwyżka.

Edytowane przez Domin0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądanie Butlera to czysta przyjemność. Jokić robi wielkie rzeczy na Zachodzie, ale nawet on nie może równać się z Butlerem w tych PO. Póki co to co robi Miami to dla mnie jedna z największych niespodzianek w ostatnich latach i wynik serii z Bucks udowodnił mi moje odczucia, że Milwaukee wcale w tej serii nie grali jakoś koszmarnie, po prostu Jimmy i spółka są w niebywałym gazie w tej części sezonu.

PS. Odkąd Butler trafił do Miami jest nr. 1 w NBA jeśli chodzi o liczbę gier z 35+pts w playoffach. W regular season w tej samej statystyce jest na poziomie... Terryego Roziera. Absolutnia bestia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Darren napisał:

Czy Grantowi Williamsowi się coś nie pomieszało, że chciał wejść do głowy Wielkiego Jimmy'ego Butlera? Przecież wiadomo, że może go tylko w ten sposób rozjuszyć i zrobić sobie krzywdę.

Piękna zespołowa koszykówka Miami.

 

Nawet Brogdon wiedział ,że w tym momencie mają przejebane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ignazz napisał:

Graniem do kosza Duncanem Spo rozwalił system. 

Ogólnie zostało na placu boju 3 fajnych trenerów mimo ze zaraz Jokicowcy mnie okrzycza. 

Spokojnie 

Mike Malone wlozy sobie ten twój post do fajki motywacji i ją zapali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boston dzisiaj od początku meczu grał pod dyktando Heat, cały czas 1v1. Naprawdę aż zadziwiające. Jakby mieli jakiś kompleks - przede mną stoi jakiś tam k**** Strus, Martin czy zwłoki Kevina Love, to wszystkim udowodnię, że jestem 5 półek wyżej i ten gość nie może mnie bronić. No jak się okazuje może. A ta strefa to już w ogóle mistrzostwo.

Chyba jednak muszę odszczekać swoje słowa, że obojętnie w zasadzie kto przejął drużynę po Udoce, bo ten Boston to samograj. I na taki rs faktycznie samograjem jest, ale w PO jednak trzeba swoim zawodnikom trochę pomóc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem inaczej ale rzeczywistosci nie da sie oklamac. Dzisiaj widzimy jak duzo znaczyl Udoka dla swietnie dzialajacej defensywny sprzed roku.
Obecny mental liderow i brak doswiadczenia/umiejetnosci Mazulli powoduje ze praktycznie kazda stykowa koncowka jest przegrywana.

Wiadomo ze umiejetnosci sa, one powinny pomoc wygrac 1 mecz w Miami ale nikt w miescie nie mysli na powazne o awansie do finalow. I nawet wiele osob odczuwa ulge ze nie bedziemy mysieli ogladac Denver rozjezdzajacych nas jak walec. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W szpitalu jestem to nie oglądałem ale patrzę ba boxscore i widzę linijki których nie powstydziłby się (tegoroczny playoffowy)  Jordan Poole :) 

To straszne jaki upadek zalicza Boston, patrząc na ich przedsezonowe ruchy myślałem, że będą nie do pokonania  bo uważałem dodanie Brogdona za bardzo cenny nabytek. A tu dziś takie coś.. 

Ale zajebisty będzie finał Nuggets - Miami. Całym sercem za Butlerem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tatum zawsze był taki ubogi?

3ka albo layup, nic więcej żadnych hop stepów, spinów, Butler finezja i arsenalym ofensywnym sprawia że wygląda jak dziecko

FB-IMG-1684733515903.jpg

Dobry dzisiaj był wywiad z Mezulla z przerwy gdzie Allie Laforce raportowała że w Mezulla jej powiedział w szatni w przerwie były good vibes Smart z wielkim uśmiechem na twarzy, Grant Williams zmotywowany

xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Jezu, ale to jest kompromitacja. Miałem Celtics za głównych faworytów do wygrania wschodu, a tymczasem oni najpierw ledwo wymęczyli wygraną z Sixers, a teraz wyłapują tak spektakularny oklep od Miami. Po dwóch oddanych u siebie meczach przegrać G3 w takim stylu? Przecież to jest żenujące. Wielkie gwiazdy w osobach Tatuma i Browna wyjaśniane przez Calebów Martinów i innych Gabe'ów Vincentów + trener, który jest chyba największym wuefistą jakiego widziałem na tym etapie rozgrywek. Przecież gość z tymi wypowiedziami to jest poziom tego ananasa, którego ściągnęła do siebie Lechia Gdańsk, żeby powalczyć o utrzymanie. Nie dość, że zawodzi na ławce, to jeszcze ośmiesza klub w rozmowach z mediami, a jego mimika twarzy (szczególnie na miniaturkach) jest niepodrabialna. 

Gratki dla Heat - zamykamy to w G4, bo jesteście na kuponie, a nie lubię się stresować :)

Edytowane przez Hoolifan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

 

Horford mu tam pokazał żeby milczał? 

trochę pecha ma Jimmy, bo Nuggets nie pozwolą sobie tak wejść do łbów, raczej, zresztą Butler jako gracz Miami wygrał z Jokiem tylko raz, w meczu bez Jamala 

https://www.statmuse.com/nba/ask?q=jimmy+butler+vs+nikola+jokić+record 

 

dlaczego wrzucasz jakieś c***a warte statsy z rs?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.