Skocz do zawartości

EAST FINALS Boston Celtics (2) vs. Miami Heat (8)


Koelner

Kto?  

49 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto?


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 17.05.2023 o 23:44

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, ignazz napisał:

Nie mogę patrzeć na Lowrego. Całym sercem za Miami choć lubię tez Boston to mam takie wrażenie ze czego się nie dotknie Lowry to w plecy. Skok po zbiórkę, sięganie po bezpańska piłkę, ustawianie się na ofens, rzut za trzy z czystej, wejście z przetrzymaniem i krokami. I tylko cwaniacka mina ….

no w tym meczu tak bylo, ciagnal w dol i Spo slusznie go zdjal, po tej kluczowej trojce ktora spudlowal

ale byl moment gdzie chyba 2 razy walczyl o zbiorke, wymusil loose ball faul w 4 kwarcie x2

i poprzedni mecz mial swietny, kilka innych w po tez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lorak napisał:

niesamowite. @Alonzo zazdroszczę stanu, w którym teraz pewnie jesteś ; )

Nie chcę zapeszać i nawet się nie wypowiadam :) 

Jimmmie! ❤️

Nawet mój ulubiony gracz Bostonu - Grant Williams wspiera Miami! 💪

Chwilo trwaj - nic więcej nawet nie będę pisał :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu, obejrzałem obszerny skrót, ten kto wymyślił tam żeby to grant Williams krył 1vs1 butlera w IVq powinien od razu honorowo spakować swoje walizki i wypierdalać z klubu. Wiadomo były tez inne czynniki ale ta decyzja była imokluczowa, bo Jimmy robił se z nim co chciał. Ponadto Grant wdał się z nim w trashtalking i jeszcze bardziej go nakręcił.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, ely3 napisał:

Jedyna sensowna wymiana to paczka wokół Herro i wyborów za Garlanda. Garland z Donem mają fatalną synergię. Herro będzie znacznie lepiej pasdował. Tyle ,że Garland jest lepszym graczem więc Heat musi dopłacić. 

Nikt nie będzie handlował z jednym z największych konkurentów w tej samej konferencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 - Co to za pomysł Bostonu by wyjśc na dwie wieże? Czy oni chcieli nie tracić zbiórek? Jaki by to pomysł nie był to zbiórek nie tracili bo nie było co zbierać. W tej konfiguracji Heat ich rozjeżdżało i dobrze ,że szybko zaprzestali tej koncepcji

Po 2 Grant Willams moze sie nauczy ,że pyskowanie Butlerowi to głupi pomysł. Od tego momentu Butler po prostu niszczył Granta. W każdej chyba poza jedną akcji punktował na nich. Miał misję i po prostu go rozjechał

Po 3 - Tatum mentalnie w tej serii jest karłem. Mecz nr 1 idzie na jego konto. Mecz nr 2 to pudła straty i moze jedno genialne podanie pod kosz do Time Lorda. dostał się na linie w ostatniej minucie ale nie dość ,że w tej drugiej akcji to może dziekować smartowi bo on kolejny raz stracił piłkę tylko Smart odzyskał i mu podał. Do tego sędziowie sa mega litościwi dla Tatuma i on dostaje mnóstwo delikatnych gwizdków

By było jasne całe Boston się mentalnie zjechało jak tylko Heat zaczęło ich dochodzić. Brown jakieś kroki. Pudła z róznych pozycji. Smart słaba gra, Grant to w ogóle powinien byc szybko zdjęty bo Butler go niszczył a Grant się mentalnie zlasował

Niesamowite jest jak w Heat stawiają się zadaniowcy. A to Vincent trafi ważne punkty na 20 sekudn do końca albo trójkę na koniec pierwszej połowy. A to Caleb Martin trafi rzut za 3 pomimo twardej obrony Celtów

HEat wygrało choć w tym meczu Love był neisamowitym szkodnikiem i dobrz ,ze Spo bez sentymentów zdjął go na początku 3 kwarty i już go nie wpuścił. Ale jeszcze gorszy był Lowry. Na początku 4 kwarty sam praktycznie sabotował obie strony parkietu. W obronie on często stoi na ziemi niczyjej. Ani nie ma szans pomóc ani dobiec do swojego gracza. W ataku pudłuje  nie kreuje. Drugi mecz z rzędu jest najgorszy na parkiecie

Heat jest 2-0 jedzie do siebie gdzie jeszcze w tych PO nie przegrali . Boston oczywiście ma szanse bo jednak mają głębszy skład. Sęk w tym ,ze to nic nie znaczy skoro Heat regularnie w 4 kwarcie moga liczyć na swoich liderów a Boston nie.

Brown jest 4 na 12 z gry w 4 kwartach ma 3 straty

Tatum jest 0-3 i ma 5 strat

Jeśli Tatum ma zamiar unikać odpowiedzialnosci w 4 kwarcie to tu może byc szybkie 4-0 dla Heat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Julius napisał:

Czy Jayson Tatum jest juz Chokerem ? 

Ogólnie to nie wiem. Ale w tej serii jak na razie znika całkowicie. Albo nie próbuje długimi minutami w ogóle rzucać ani atakować kosz. Ja nie jestem pewien ale on chyba w obu meczach moze 2 razy atakował kosz przez obie 4 kwarty. Dużo dziwnych strat. Jest nerwowy tak jakby presja finałów go przerastała na ten moment. Ale tez po prawdzie to Jaylen gra niewiele lepiej.

Po prostu obaj liderzy zawodzą a w Heat obaj grają wysmienicie w drugic połowach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ely3 napisał:

Niesamowite jest jak w Heat stawiają się zadaniowcy.

Gdy widzisz,  że twój lider odpowiada przeciwnikowi na zaczepkę totalnym rozpi****lem w każdej akcji, to sam dostajesz dodatkowy strzał adrenaliny i grasz lepiej. Miami gra jak drużyna,  wzajemnie się nakręcają.  Dodatkowo mają świetnego trenera,  który szybko eliminuje słabe ogniwa, vide zdjęcie kaleczącego Lowrego.

Fajnie wyszły punkty po ścięciach pod kosz Dunkana Robinsona. Bostończycy błędnie założyli,  że trzeba go kryć tylko w okolicach linii za trzy.  Chwała Miami,  że mu podawali w takich momentach,  nie było to przypadkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, NieMy napisał:

Fajnie wyszły punkty po ścięciach pod kosz Dunkana Robinsona. Bostończycy błędnie założyli,  że trzeba go kryć tylko w okolicach linii za trzy.  Chwała Miami,  że mu podawali w takich momentach,  nie było to przypadkowe.

 

34 minuty temu, ignazz napisał:

Graniem do kosza Duncanem Spo rozwalił system. 

O! To, to, to! Miałem o tym pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.