Skocz do zawartości

EAST FINALS Boston Celtics (2) vs. Miami Heat (8)


Koelner

Kto?  

49 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto?


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 17.05.2023 o 23:44

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Koelner napisał:

i to jest cała tajemnica koszykówki której nikt nigdy nie rozwiązał czyli czy lepiej być w rytmie meczowym czy se odpocząć drapiąc się z nudów po dupie? 

Nie mam wątpliwości, że w PO NBA opcja z odpoczynkiem jest lepsza i powoduje choćby mniejsze ryzyko złapania kontuzji. Chociaż to już pewnie zależy od tego kto jak się prowadzi poza boiskiem i jak mocno Nuggets świętowało historyczne pierwsze mistrzostwo Konferencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, vero1897 napisał:

Z każdym kolejnym meczem coraz większym wygranym tej serii wydają się Nuggets. 

Nah Boston tutaj się specjalnie jakoś nie pręży, heroicznego effortu żadnych z gwiazd nie potrzeba plus maja dobra głębie, siada im trójka i grają dobry zespołowy basket tu nie zanosi się na to żeby któraś z gwiazd była zmęczona bo nawet Tatum w g4 to zaczal trafiać za 3 w 4q a nie musiał dawac z siebie wszystko żeby to wyrwać 

Jeszcze może Jimmy coś odjebac ale ostatnie 2 mecze wydaje się jakby go Celtics mieli pod kontrolą zamykając pomalowane 

W ogóle to jest skandal że Mezulla z desperacji sięgnął po Williamsa bo chyba z Atlanta też grał ogony i Sixers, gość który w zeszłym sezonie był trzonem championship runu i może w pewnym momencie w ataku zabrało mu GSW trójkę ale nadal siedzieli na nim i nie było od niego żadnej pomocy dla Tatuma i Browna bo on trafia te trójki jak jest wolny, ale w obronie gość jest strasznie uniwersalny może bronić 2-4 i robi to bardzo dobrze

2 godziny temu, ely3 napisał:

Czyli wrcili do punktu wyjścia? TO w sumie dobrze dla Heat jeśli zatoczyli koło

Mogę sobie na to pozwolić po nocce w pracy

Dodaje sobie gwiazdkę do tego posta jak do tytułu w sezonie z lockdownem *

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Kubbas napisał:

Nah Boston tutaj się specjalnie jakoś nie pręży, heroicznego effortu żadnych z gwiazd nie potrzeba plus maja dobra głębie, siada im trójka i grają dobry zespołowy basket tu nie zanosi się na to żeby któraś z gwiazd była zmęczona bo nawet Tatum w g4 to zaczal trafiać za 3 w 4q a nie musiał dawac z siebie wszystko żeby to wyrwać 

Nie nie wiem, w razie awansu Celtics będą mieli w nogach dwie siedmiomeczowe serie podczas gdy w Denver gracze będą po kilku dobrych dniach odpoczynku. O ile w pierwszym spotkaniu mogą być trochę zardzewiali o tyle im dalej w serii tym powinni na tym korzystać, szczególnie, że to po drugiej stronie są starzy Horford czy zwykłe nie w pełni zdrowy Rob W a to oni będą mieli najwięcej roboty w obronie przy Joku vs Nuggets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tegoroczni heat to taka piekna , romantyczna opowiesc , ale czy postronni fani na pewno potrzebuja  miami w finalach ? 

nikola przemieli ich,  pozniej spali ich zwloki i rozrzuci prochy ze swojego rydwanu zeby uzyznic glebe pod swoja winnice :)))

boston daje nadzieje na zdecydowanie lepsza serie finalowa a pozatym jesli denver wygra finaly to 

lbs nie bedzie bral jencow i wszedzie , absolutnie wszedzie bedzie dawal jokiciowe tweety :

-  nikola puscil baka , jak to wplynie na globalne ocieplenie ?

- nikola usmiechnal sie na ulicy do randomowej dizewczynki - role model 

- nikola  ma nowy piekny outfit zrobiony z serbskiej flagi

nie chcecie tego :))))))

 

Edytowane przez mistrzBeatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kubbas napisał:

W ogóle to jest skandal że Mezulla z desperacji sięgnął po Williamsa bo chyba z Atlanta też grał ogony

tak było, dodatkowo pamiętam jak RobWill zagrał jeden genialny mecz przeciw Jokowi, taki, który można policzyć na palcach jednej ręki w 3sezonowy longu, bardzo nie chcę tych Celtics podbudowanych takim historycznym powrotem 

cmon Jimmy, do something

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, MA23 napisał:

Chyba moderator wziął się za to bo przez chwilę był nowy temat Celtics - Nuggets. Ogólnie burdel na kółkach się powoli robił.

Ja wiem ze forum potrzebuje troche smieszkow ale wg mnie to troche wstyd ze  admini pozwolili zyc tamtemu tematowi dluzej niz 24h i potrzeba bylo wyniku 3-2 i kontra tematu z innym skladem finalow aby zrobic porzadek.

Co do meczu - dobrze ze Celtics sie obudzili ale sytuacja jest dalej bardzo ciezka. Cokolwiek sie wydarzy w finalach bedzie czekac wypoczeta druzyna. A jak wazne jest posiadanie wlasciwej ilosci paliwa w baku wystarczy spojrzec na zeszloroczne finaly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Bostonian napisał:

Ja wiem ze forum potrzebuje troche smieszkow ale wg mnie to troche wstyd ze  admini pozwolili zyc tamtemu tematowi dluzej niz 24h i potrzeba bylo wyniku 3-2 i kontra tematu z innym skladem finalow aby zrobic porzadek.

Wielkie rzeczy! Najwyżej by się nagłówek wyedytowało...

Treść i tak nie była na temat. 

2 mecze wygrali Celtics i nagłe oburzenie kibiców Celtics a to w sumie dopiero połowa drogi do comack'u.😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Peter Scott napisał:

 Dlaczego, gdy Butler rzuci 30pkt i Heat wygrywa to jest określany jako najlepszy gracz playoffs, najlepszy run ever, syn jordana, itp., a gdy jego zespół traci kontrolę nad serią, a sam Jimmy rzuca 14pkt to nikt kompletnie o tym nie mówi, ani nie krytykuje go?

Bo Butler gra najlepiej gdy sytuacja tego wymaga. Prowadzili 3-0 więc wkradło się pewne rozluźnienie i poczuli się zbyt pewnie, dziś prowadzą już tylko 3-2 i grają ostatni mecz u siebie, więc powinniśmy zobaczyć " syna Jordana".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Thomas napisał:

Bo Butler gra najlepiej gdy sytuacja tego wymaga. Prowadzili 3-0 więc wkradło się pewne rozluźnienie i poczuli się zbyt pewnie, dziś prowadzą już tylko 3-2 i grają ostatni mecz u siebie, więc powinniśmy zobaczyć " syna Jordana".

Hahaha tłumaczenie totalnie z ......... . Jakby był gdziekolwiek blisko Jordana to by to pomógł zamknąć w 4 max 5 grach a tak to Heat zaraz przerżną tworząc historie na naszych oczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

jeszcze tylko @eF. brakuje 

ale w sumie good point 

jak bardzo legacy Butlera na tym ucierpi gdy Heat to wdupio?

 

Jak nie zaszkodziło mu wdupienie z Bostonem prowadząc 2-0, to oddając kolejną serię prowadząc 3-0 też mu jakoś szczególnie krzywdy nie zrobi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, tankathon napisał:

Jak nie zaszkodziło mu wdupienie z Bostonem prowadząc 2-0, to oddając kolejną serię prowadząc 3-0 też mu jakoś szczególnie krzywdy nie zrobi. 

jak nie zrobi, jak miał realną szansę na półkę top20 alltime, a bez tego Finału i z takim colapsem, to nie wiem, raczej jeszcze ni c***a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.