Skocz do zawartości

EAST FINALS Boston Celtics (2) vs. Miami Heat (8)


Koelner

Kto?  

49 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto?


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 17.05.2023 o 23:44

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Koelner napisał:

dlaczego wrzucasz jakieś c***a warte statsy z rs?

tu masz też c***a warte staty Bama (dosłownie nawet)

https://www.statmuse.com/nba/ask/bam-adebayo-vs-nikola-jikic-record

nie lekceważę nikogo od startu tych PO, ale Heat akurat od dawna nam wyjątkowo leżą 

zresztą jakie staty mam wrzucać? z PO?

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Jendras napisał:

Wpuszczenie rezerw od początku czwartej kwarty meczu playoff - grubo, nie kojarzę takiego przypadku.

Zdarzyły się już kiedyś dwa sweepy w finałach konferencji?

tylko w 57, ale wtedy była inna drabinka i grało się best of 5

http://nbasweep.com/nba-season-history/1957/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko, ale Miami zjadło Boston.

Początek to jakieś fajerwerki absolutnie jesli chodzi o ball movement w ataku. Jak juz sie wydawalo ze po penetracji boston bedzie mial stopa to nagle odegranie na obwód i sito. 
Własciwie Heat wybili Celtics koszykówkę z głowy juz na samym początku.

Po raz kolejny okazuje się że dobry coach + roster złożony z głową  > > > allstar teamy.

Oczywiscie gwiazdy warto i trzeba miec, ale nie mozna liczyc na gwiazde i iso na nią + reszta paczy. To juz nie wroci. 

Heat perfekcyjnie wykorzystują grę zespolową i  w kluczowych momentach mogą polegać na Butlerze, ale Butler nie jest sprowadozny do poczaku i konca wszystkiego. 

Mimo wszystko jestem Bostonem mocno rozczarowny bo talent maja, jako zespol też potrafili wyraznie fajnie zagrać, ale cos tam im mentalnie nie styka. To że przegrali u siebie z Sixers bez Joela, a potem ten mecz na 3-2 oddajac HCA było słabe. Potem spieli dupy i perfekcyjnie obnażyli Hardena i coaching Doca, ale z Miami... wygldaaja gorzej niż Sixers z Celtics.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Sachs napisał:

Gdyby zamienić Tatuma z Butlerem to chyba nikt nie obstawiłby, że Heat mają jakiekolwiek szanse, tyle tu ma zdziwiony joe do powiedzenia w tej serii. butler robi z celtics to co zrobił na słynnym treningu wolves ...

 Piękna historia, ale gdy myślę Butler i Celtics to jak nic wraca mi wspomnienie meczu nr 3 Bulls - Celtics przy stanie 2-0, i występ Jimmiego na podobnym poziomie co Tatuma w ostatnim meczu. CO ciekawe Butler w tamtym spotkaniu podobnie jak Tatum kilka dni temu zdobył 14 punktów, ale skończył -27 a Jason -23. Jak się okazało Butler bez Rondo nie potrafił urwac nawet meczu...a potem mu podziękowano.

Edytowane przez tankathon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, tankathon napisał:

 Piękna historia, ale gdy myślę Butler i Celtics to jak nic wraca mi wspomnienie meczu nr 3 Bulls - Celtics przy stanie 2-0, i występ Jimmiego na podobnym poziomie co Tatuma w ostatnim meczu. CO ciekawe Butler w tamtym spotkaniu podobnie jak Tatum kilka dni temu zdobył 14 punktów, ale skończył -27 a Jason -23. Jak się okazało Butler bez Rondo nie potrafił urwac nawet meczu...a potem mu podziękowano.

Weź mi tego nie przypominaj, to była seria z nieba do piekła, przez miesiąc nie mogłem dojść do siebie.

Boston na nowe kontrakty dla Brown'a i Tatum'a będzie musiał wydać 600 milionów , po tej serii zastanowił bym się dwa razy czy warto. Wszyscy cisną trenera, ale jak jesteś topowym graczem to w tak ważnych meczach nie możesz zejść poniżej pewnego poziomu.  Dziś grając z nożem na gardle obaj zawiedli, ktoś powie, że Butler też dzisiaj bez rewelacji, tylko różnica jest taka, że on mógł sobie na to pozwolić, a gwiazdorzy Celtics nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Thomas napisał:

Weź mi tego nie przypominaj, to była seria z nieba do piekła, przez miesiąc nie mogłem dojść do siebie.

Boston na nowe kontrakty dla Brown'a i Tatum'a będzie musiał wydać 600 milionów , po tej serii zastanowił bym się dwa razy czy warto. Wszyscy cisną trenera, ale jak jesteś topowym graczem to w tak ważnych meczach nie możesz zejść poniżej pewnego poziomu.  Dziś grając z nożem na gardle obaj zawiedli, ktoś powie, że Butler też dzisiaj bez rewelacji, tylko różnica jest taka, że on mógł sobie na to pozwolić, a gwiazdorzy Celtics nie.

Warto przypominać, że katem Butlera był Bradley czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż chyba finalistów już znamy w obu konferencjach, ale może któraś z drużyn jeszcze zaskoczy :P. Niestety ale po serii z 76ers coś czułem że Heat wezmą tą serię mimo że życzeniowo postawiłem 4:3 dla Celtów. Trzon drużyn nie zmienił się więc miała być wyrównana seria tylko:

1) Caleb Martin, który gra świetną serię i okazał się jej cichym bohaterem
2) Vincent i Strus - tak jak rok temu tak i w tym roku stawili się na serię
3) Butler - gość gra fenomenalnie ( jednak wydaje mi się że rok temu przeciwko Celtom w zeszłym roku grał lepiej )

Co do Celtics ... inaczej się ogląda tą drużynę niż rok temu. Nie widać tej dominacji w obronie. Nie widać pomysłu na grę. Mają podwaliny, które w nich zaszczepił Udoka, ale ogólnie to oni grają taki samograj jak jeszcze przed rewolucjami Udoki. Mazula nic nie zrobił mimo że prowadzi tą drużynę tyle samo co Udoka. Gośc jedzie na spuściźnie Udoki + progresie Whitea + dodaniu Brogdona. Po 1 trzeba znaleźć trenera. Po 2 jakieś roszady w drużynie. Problem w tym że liderzy nie biorą ciężaru gry na siebie. Tatum ma przebłyski jak w G7 przeciwko 76ers, ale gość będąc oficjalnym liderem musi brać na klatę te mecze a w szczególności te 4q.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.