Skocz do zawartości

EAST FINALS Boston Celtics (2) vs. Miami Heat (8)


Koelner

Kto?  

49 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto?


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 17.05.2023 o 23:44

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, rw30 napisał:

fchooj dziwne, rozumiem tutaj brak premedytacji Butlera, rozumiem to, że są przepisy, gdzie liga ułatwia życie zawodnikom ataku, jak np. nie-gwizdanie kroków w sytuacji po inboundzie gdzieś pod własnym koszem, albo tzw 'poprawa  chwytu', gdzie goścowi wypada piłka przy próbie chwytu, czyli niby zakozłował, ale łapie ją obiema rękami i znowu zaczyna kozłować - w obu tych sytuacjach te wykroczenia nie dają żadnej przewagi zespołowi z piłką (i w sumie to dwie trochę inne sytuacje, bo pierwsza nie jest usankcjonowana żadnym przepisem, po prostu taka niepisana zasada, a druga jest), ale taka sytuacja jak ten DD Butlera w zasadzie uniemożliwia obrońcy dobrą obronę, więc nie wiem jaki przepis jest tu znaleziony by uzasadnić no-call, a nawet jeśli taki przepis istnieje, to jest on bardzo głupi i wbrew duchowi gry.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sympatyzuję z Heat, dlatego dobrze im życzę. To fajna historia. Gdyby wczesniej odprawili Celtics, to bym uwierzył,  że może to jeden z tych cudów i są w stanie powalczyć o mistrza. Ale coś się załamało. Tzn. rzeczywistość ich dogonila. 

Moje przeczucie jest takie, że BOS to wygra, bo: G7 przeważnie wygrywa gospodarz, oni są wyższym seedem, nie mają kontuzjowanych istotnych zawodników, mają momentum, maja wiecej ogranych zawodnikow, a undraftersi Heat predzej nie uniosą presji. Nie wierzę, że to wypuszczą skoro tyle odrobili. Każda seria kiedyś się kończy i tym razem może przyszła pora na to, by ktoś zrobił z sukcesem comeback z 0-3.

W finale bym jednak wskazywał na Nuggets. Nieważne przeciwko komu. To ich sezon. Wreszcie zdrowi, rozpędzeni, z liderem grającym życiówkę. 

Edytowane przez Szak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@karpik fajny filmik. Co nie zmienia faktu że ten przepis jest po prostu idiotyczny, nawet  wording of a sentence 'a player may not dribble a second time after he has voluntarily ended his first dribble' jest dla mnie nielogiczne, nie można unvoluntarily end the dribble bo z reguły zawodowi sportowcy są świadomi swoich ruchów a ich kończyny ruszają się tak jak oni chcą. Nie złapał piłki dobrze? fakt . Próbował ją złapać 'nieumyślnie / nie chcąco'? nie, chcąco i umyślnie.

Wiem, kopanie się z koniem, trudno, ale przepis jest zwyczajnie głupi i nie wiem jak obrońca ma być w stanie coś takiego bronić i zsynchronizować swoje ruchy do ruchów zawodnika ataku

2 godziny temu, rw30 napisał:

Dziwne też, że nikt z Celtów nawet się nie jorgnał na parkiecie o tego podwójnego.

najpierw na tym filmiku co karpik dał był to jakby widać a teraz jeszcze raz obejrzałem jeszcze raz powtórkę z TNT - Tatum się jorgnął jednak

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

 

no przecież tak samo było gdy bronił go Davis, co doprowadziło, że Ham musiał szukać innych rozwiązań

 

nie iwem po co tu tutaj ten davis , porownujemy miami i boston chyba ? w porownaniu z bamem zestaw bostonu jest imo duzo lepszy na serba , bam nie ma trojki  al  nie mozna odpuszczac na luku to diametralna roznica 

Cytat

to ten pakiet obrońców przy których Martin i Vincent wyglądali jak topowi strzelcy ligi?

nie rozumiem co ma wspolnego jedna seria z tym  ze smart , white , brown nawet tatum to topowi/bardzo dobrzy obroncy na swoich pozycjach , naprawde to kwestionujesz?  i uwazasz ze miami ma lepszych obroncow na tych pozycjach ? bo w jednej serii rolesi miami odpalili na kosmicznym poziomie .  

Cytat

mam trochę wrażenie, że przespałeś całe playoffy i teraz gdy Celtics są faworytem G7, tworzysz narracje, który miała by podstawy gdyby Zieloni nie grali tak schematycznie i bardzo nierówno, w ogóle to trochę wygląda tak jakbyśmy mówili o tych najlepszy Celtics w rs

  sam sobie wymyslasz  na sile jakies tezy i sam na nie odpowiadasz . napisalem ze moim zadniem celtics maja lepsze matchupy na denver niz miami , to samo bym napisal miesiac temu , dwa miesiace temu , dzien temu , godzine temu i tydzien temu . rostesry sie nie zmienily w godzine .

Cytat

na koniec wyglądają już na dosyć mocno wyprutych, a tu nie będzie prawie w ogóle odpoczynku, będzie za to presja w ich hali z który sobie raczej w tych playoffach nie radzą, choć rzeczywiście te hca, to jedyna rzecz, który może pozwalać im podejść do Denver z ciut większym optymizmem

celtics robia rekord wygranych w elimination games , wiec na razie jaja to maja ze stali ,  jesli zrobia miami to ustanowia zupelnie chory rekord (wyjscie z 0-3) , ich morale bedzie tak spompowane ze w finaly wejda ne pelnej qrwie .  denver ma jeden matchup lepszy na c , imo reszta matchupow jest po stronie bostonu , tylko ze nikola gra taki kosmos ze jest w stanie zniwelowac przewage bostonu na innych pozycjach .

osobiscie daje lekka przewage dla denver 55-45 , jesli masz ochote mozemy podkrecic emocje , maly zaklad o 200-300 umownych jednostek  . ja boston

 

Edytowane przez mistrzBeatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadalem z kumplem przy 3-0 i mowilem, że jak BOS znajdzie patent na MIA to talentem nie zdziwie sie jak to dowiozo na 4-3.

3-0 dla Miami było rownie absurdalne jak porazka 0-4 po wygraniu pierwszych 3 spotkan. Celtics maja wiecej talentu, maja parkiet i maja po swojej stronie sędziów. 
Nie ogladam NBA duzo ,ale zawsze bawia mnie narzekania na gwizdki dla Biida, bo ile razy gdzies nie paczam na C's to 'z duchem gry' tych gwizdków jest sporo dla Cs

Nawet nei mowie o newralgicznych akcjach, ale akich, ktroe czasem daja flow, a czasem zabijaja. 

a ostatnio trafilem na tego tweeta. wczesniej byl dokladniej rozpisany, but... still

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, mistrzBeatka napisał:

osobiscie daje lekka przewage dla denver 55-45 , jesli masz ochote mozemy podkrecic emocje , maly zaklad o 200-300 umownych jednostek  . ja boston

 

bez kozery powiem pińcet 

w sporcie liczy się aktualna forma, to nie 2k gdzie masz stałe ratingi, a Boston wyglądał po prostu bardzo słabo na przestrzeni tej serii i w zasadzie w całych PO dupy nie urywał 

szkoda tego Tatuma, ale niewiele by to zmieniło z tak przewidywalnym graniem 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.