Skocz do zawartości

EAST FINALS Boston Celtics (2) vs. Miami Heat (8)


Koelner

Kto?  

49 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto?


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 17.05.2023 o 23:44

Rekomendowane odpowiedzi

Liczyłem na długa serię i jakimś cudem Heat wygraną, choć wszystkie argumenty przemawiały za Celtami w max. 6 meczach, to takiego scenariusza nawet Hitchcock by nie przewidział... 

Fajnie się czyta Wasze komentarze, od tych za Celtami, po te jacy to są c***owi z Mazullą włącznie, potem jak to przy problemach Heat ogarnęli rotacje i mają już w garści te serię po dzisiejsze jacy to są przewidywalni... 

Myślę, że bez względu na to jak ISO gra Celtów jest przewidywalna i tak byli faworytem i nie bez powodu mieli tak dobre wyniki w ost. sezonach. O fitcie Browna pisano tu już wiele razy, gdzie brak rozgrywającego (najlepszy to Brogdon z ławki) stanowi jeden z największych problemów. To powinien być ich cel na offseason i być może jakiś deal po FVV albo coś z ATL by im pomogło. Zastanawia mnie też Lilliard w tej ekipie - na ile by zmienił ich grę, bo przecież też lubi ISO grać, a w POR Brown by nawet pasował na skrzydło... 

Heat kolejny raz są wyżej w PO niż ktokolwiek mógł się spodziewać. Denver są faworytami, jak każdej serii która grają w tych PO, więc znów MIA bedzie underdogiem, ale każdy wynik inny niż Baryły w 5 to będzie sensacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednego nadal nie rozumiem. Czemu robwill grał tak mało!? Na przestrzeni całej serii wyglądał dobrze po obu stronach parkietu, w tym game7 również dobre wyjścia z ławki, Boston z nim na boisku było +5, zrobił 10pts 7 reb i blok, a dostał ledwie 14 minut. W poprzedniej rundzie był imo już najwyższy czas go odkurzyć, przywrócić na 30 min w meczu i dostosować taktykę defensywną do tego jakim on skarbem jest at the rim… ale nie, lepiej grać 40letnim Horfordem… 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Ja jednego nadal nie rozumiem. Czemu robwill grał tak mało!? Na przestrzeni całej serii wyglądał dobrze po obu stronach parkietu, w tym game7 również dobre wyjścia z ławki, Boston z nim na boisku było +5, zrobił 10pts 7 reb i blok, a dostał ledwie 14 minut. W poprzedniej rundzie był imo już najwyższy czas go odkurzyć, przywrócić na 30 min w meczu i dostosować taktykę defensywną do tego jakim on skarbem jest at the rim… ale nie, lepiej grać 40letnim Horfordem… 

Tutaj jedyna sensowną odpowiedzią wydaje się kruche zdrowie Roba W i jakieś problemy o których głośno się nie mówi. Rob nie rozciąga gry jak Ale ale za to ciągle był zagrożeniem pod obręczą co też robi swoje bo potrafił tam choćby skutecznie złapać loba czy powalczyć o zbiórkę w ataku. 

Wogóle to uparte ceglenie za 3 przez Celtics to jakiś żart na tym poziomie. Dzisiaj 9/42, G6 to 7/35, więc mimo, że nie szło to i tak uparcie te trójki rzucali zamiast poszukać skuteczniejszych rozwiązań. Wymuszanie fauli szło im lepiej, sędziowie można było nieraz odnieść nawet wrażenie, że trochę chętniej dla nich gwizdali a sami Celtics na linii mieli ostatnio po 85%, to mogli tam poszukać łatwych pkt niż liczyć, że się wreszcie przełamią za 3. Nie mówiąc już o tym, że kilka trafionych FT potrafi często podnieść pewność siebie i ułatwia złapanie rytmu i odblokowanie się, szczególnie przy takiej ceglarni jaką zaprezentowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Brownem to jest ciekawa sprawa bo po tym jak załapał się na 3 piąte NBA to on może od Bostonu zażądać 295 ln/5 lat..Dla niego wymiana będzie mocno niekorzystna finansowo. Ale po podpisaniu umowy bedzie też on trudny do handlowania. 

Pytanie tylko czy Boston będzie chciał ruszyć JAylena.

Mecz nr 7 kiepski w wykonaniu Bostonu choć niewątpliwie Tatum cierpiał z powodu kostki. 

Herro ma wrócić na mecz nr 3.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ely3 napisał:

 

Pytanie tylko czy Boston będzie chciał ruszyć JAylena.

 

I za kogo jeśli już? W zeszłe lato(?) mówiło się o wymianie za KD, teraz już za późno na to. Mogliby spróbować ruszyć po ADavisa, ale wątpliwe by Lakers chcieli robić deal z Celtics. Lillard? Paul George?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ely3 napisał:

Herro ma wrócić na mecz nr 3.. 

Niewiadomo co o tym do końca myśleć ale raczej trudno nie odnieść wrażenia, że to może jednak więcej zaszkodzić niż faktycznie pomóc. Chciało by się napisać, że Heat i tak mają małe szanse na zwycięstwo ale po tegorocznych PO a szczególnie tej ostatniej serii w ich wykonaniu chyba lepiej już nic nie przewidywać i czekać na faktyczny rozwój sytuacji. Najwyżej Herro będzie ich ostatnią deską ratunku jak już będą pod ścianą. Przy pozytywnym rozwoju serii dla Miami wogóle bym go nie przywracał do składu.

Edytowane przez vero1897
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Koelner napisał:

będzie,  mam około 190 i z 90 kg i jest git a xl to już worek 

te jerseye to masakra -> taka L'ka to moze i ok, na bluze, ja jestem 6'6 i rowno 91kg i to tak "ok". chetnie bym przymierzyl M'ke (troche kuriozum). jak bylem blizej setki to jeden wuj z ta L'ka, ten sam problem. trzeba mierzyc na sobie, chyba ze sie juz zna fit i tylko chce nowy model (nawet nie wiem czy oni kroja tak samo te city edition vs inne editions?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Koelner napisał:

 Łogień

* LeBron James - 10 🐏?

Ps: Bam powinien być jedną z ostatnich osób z tego rosteru, która dostała do potrzymania to trofeum. Wczoraj znowu fatalnie pudłował, nawet spod samego kosza czy z dwie głowy niższym rywalem na plecach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, mistrzBeatka napisał:

to nie moja trumna ,  boston w finale dalby lepsza serie moim zdaniem i wiecej emocji , tak samo bucks ktorzy odpadli w pierwszej rundzie daliby lepsza serie niz heat, bo bylyby lepsze matchupy , czego nie rozumiesz ? spo madrze  ustawil obrone przeciwko bostonowi , a mazulla ostatecznie mimo ze mial wiecej talentu nie skontrowal tego .

przed serią Heat byli skazywani maksymalnie na 5 gier - takie też były wtedy matchupy, jednak ten Boston to, nie ten sam Boston, który tu próbowałeś sprzedać i o który chciałeś się nawet zakładać, wbrew historii, wbrew temu jak c***owo znosili presję u siebie itd.

nie będę się odnosił do reszty, bo nie chcę tego przeciągać, ale już samo te, że nazywasz Malone'a petem, a tych Celtics tego Mazzulli stawiałeś w roli nieznacznego underdoga w Finale imo wystarczy na podsumowanie tego, jak bardzo się w tej narracji zapętliłeś

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, memento1984 napisał:

te jerseye to masakra -> taka L'ka to moze i ok, na bluze, ja jestem 6'6 i rowno 91kg i to tak "ok". chetnie bym przymierzyl M'ke (troche kuriozum). jak bylem blizej setki to jeden wuj z ta L'ka, ten sam problem. trzeba mierzyc na sobie, chyba ze sie juz zna fit i tylko chce nowy model (nawet nie wiem czy oni kroja tak samo te city edition vs inne editions?).

tu nawet różnica jest jeśli chodzi o jerseye różnych teamów, dallas i chicago jest git M na mnie, a bucks to była jak XL przy nich - po kilka cm dłuższa w każdym wymiarze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Koelner napisał:

FxVkjpNaQAAag83?format=jpg&name=900x900

taką grafikę pokazywali podczas meczu i specjalnie dla Ciebie ją znalazłem 😘

te possession z zono Miami często wyglądały tak: spróbujemy zagrać pick 'n' rolla z Horfordem, obrona będzie kolapsowała :P  a on niech rozrzuca.

Pomysł spoko, ale po pierwsze Hordford nawet nie udawał, że próbuje zagrać w strone kosza (nawet Van Gundy zwrócił na to uwagę, jak z 4. czy 5. raz coś takiego było), więc obrońco łatwo było close'outówać do rogów. A nawet, jak nie zdązali, to Celtics pudłowali.

Ogólnie atak Bostonu to była trochę c***nia długimi momentami, a jak akurat nie było c***ni to pudłowali open looki. Tak sie nie da wygrać na tym etapie.

Więc no niby spoko ta strefa Miami ale przede wszystkim słaby atak  Celtics

12 godzin temu, Julius napisał:

W sumie C's bylo nie bez szans bylo w finale z Nuggets. 

to samo Celtics które miało lekko pyknąć kiepsko Philly i na 97% rozjebać Heat  nagle miało by się postawić Nuggets, którzy naprawdę mocno wyglądali do tej pory? mocno kur-wa wątpię.

aha, nawet z Atlanto tak sobie wyglądali.

10 godzin temu, Kubbas napisał:


golnie nie dojechal w tym meczu ale glownie rzutowo i byl tez osamotniony 

 

rzutowo i stratowo, 8 strat jeszcze miał. Tak było osamotniony, że postanowił stanąć z boku i dać prowadzić ofensywę Derrekowi White. Bitch plz. Zrobił Hardena i tyle.

7 godzin temu, vero1897 napisał:

Wogóle to uparte ceglenie za 3 przez Celtics to jakiś żart na tym poziomie. Dzisiaj 9/42, G6 to 7/35, więc mimo, że nie szło to i tak uparcie te trójki rzucali zamiast poszukać skuteczniejszych rozwiązań. Wymuszanie fauli szło im lepiej, sędziowie można było nieraz odnieść nawet wrażenie, że trochę chętniej dla nich gwizdali a sami Celtics na linii mieli ostatnio po 85%, to mogli tam poszukać łatwych pkt niż liczyć, że się wreszcie przełamią za 3

Boston ma takich sobie kreatorów, tzn ten najlepszy się połamał w pierwsej akcji meczu. Drugi (8 strat) i cała reszta (Brogdon, patrząc ile minut zagrał, chyba ciągle nie jest w pełnej formie fizycznej) są kiepskimi kreatorami off the dribble, więc jak nie wrzucą coś za 3 zmuszając obronę do podchodzenia wyżej to  opcji B raczej nie ma, nawet jeśli komuś się zdaje że jest. 

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

przed serią Heat byli skazywani maksymalnie na 5 gier - takie też były wtedy matchupy, jednak ten Boston to, nie ten sam Boston, który tu próbowałeś sprzedać i o który chciałeś się nawet zakładać, wbrew historii, wbrew temu jak c***owo znosili presję u siebie itd.

nie będę się odnosił do reszty, bo nie chcę tego przeciągać, ale już samo te, że nazywasz Malone'a petem, a tych Celtics tego Mazzulli stawiałeś w roli nieznacznego underdoga w Finale imo wystarczy na podsumowanie tego, jak bardzo się w tej narracji zapętliłeś

 

zaklad byl tylko po to aby sprawdzic czy wogole masz jakikolwiek zalazek jaj ,  boston bylby w finalach underdogiem , kwota byla mala a ty i tak odpusciles .  pisac to se mozna poematy ,  sprawdzilem cie a ty wymiekles .    malone przy spo jest kiepem , nie zgadzasz sie z tym ?   nie jestem fanem nuggets, heat czy bostonu , zalezy mi na jak najbardziej emocjonujacej serii i imo bucks , sixers czy celtics daliby lepsza serie z nuggets niz heat  ze wzgledu na matchupy z tego powodu julekstep wolal finaly z heat i w podobnym tonie wypowiadal sie bmf .  kazdy wie ze jestes najwiekszym sajko fanem na forum . nie bede kruszyl kopii o hipotetyczna historie nie do sprawdzenia (boston nie awansowal ) . masz swiete prawo uwazac inaczej i niech tak zostanie .

tez macie wrazenie ze konto lbs jest przechodnie ?  i za kazdym razem gdy aktualny user konta lbs osiaga 20 lat musi oddac paleczke kolejnemu 16 latkowi ? 

   

Edytowane przez mistrzBeatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mistrzBeatka napisał:

zaklad byl tylko po to aby sprawdzic czy wogole masz jakikolwiek zalazek jaj ,  boston bylby w finalach underdogiem , kwota byla mala a ty i tak odpusciles .  pisac to se mozna poematy ,  sprawdzilem cie a ty wymiekles

ło kur-wa, dajcie tu jakiegoś mema z chłopaki nie płaczo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.