Skocz do zawartości

EAST FINALS Boston Celtics (2) vs. Miami Heat (8)


Koelner

Kto?  

49 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto?


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 17.05.2023 o 23:44

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no, imo presji na Butlerze nie będzie nawet w połowie takiej jaką mieli Curry, KD, o LBJ nie wspominając. W internecie dalej jest sporo komentarzy po tym meczu, że wielki Himmy Butler specjalnie doprowadził do G7, żeby się zemścić za zeszły rok (XD). Cała ta legenda związana z nim - najbardziej clutch player w lidze, najbardziej tough guy w lidze, playoff Jimmy + ta cała pajacerka z szyderczym śmiechem po przegraniu G4 - ciekaw jestem reakcji, jeśli to faktycznie przejebią w poniedziałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o cie chooj, Derek White!

 

ciekawa rzecz, rok temu jednym z powodów porażki w finale było to, że Grant Williams był 7 zawodnikiem w rotacji, a on w kosza to gra niewiele lepiej niż ja, jest tylko trochę wyższy i sporo mocniejszy.

Stevens sobie pomyślał 'ściągnę jakichś chłopaków na ławę których nie można notorycznie odpuszczać w ataku', załatwił Gallo & Malcolmo, ale koniec końców wyszło tak, że 7 zawodnikiem jest znowu Grant Williams i jak wchodzi na boisko to wszyscy go majo w dupie. Słabo wygląda każdy moment jak on jest na boisku. 

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, LAF napisał:

Nie No @ely3 a co to zmieni ? Jak by było mniej to pewnie Smart oddałby szybciej rzut i tyle. Takie gdybanie nie ma sensu.Mógł Duncan trafić te dwie piłki meczowe co miał to by nie było tego wątku. 

 

A jakby była jedna sekunda to by Smart pewnie ten rzut oddał zanim by zegar ruszył i White i tak by zdążył dobić

 

Ten Bam Adebayo to legendarna pizda, dwa poziomy wyżej niż Anthony Davis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ely3 napisał:

A nie macie wrażenia ,ze przekręcili Heat tym cofaniem zegara. Bo cofnęli na 3 sekundy ale między Bogiem a prawdą to nie mam pojęcia czemu

Powinno być 2,8 a tym samym White już by dobijał po czasie

 

Śmieszą mnie taki wyliczenia. to miało gówno z dobitka wspólnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nawet jak Heat to upierdola, to bedzie fail w stylu tych przegranych finałów LeBrona ... finałów, w których z takim zespolem nei ma prawa sie znaleźć. 
Boston overall ma w c*** wiecej talentu , ale są sk****synsko chimeryczni. Nie iwem z czego to wynika.

Natomiaast k**** jak ta ekipe całkiem mimo wszystko lubie... to sędziowania nie trawie k**** wybitnie. 
Gdzies widzialem grafike, że w serii z Sixers sędziowie mylili się na rzecz Celtics overall jakies 3-4x częsciej *byly dokladne liczby , ale na telefonie nie moglem wrzucic, a potem gdzies przepadlo. 

Dzisiaj znowu jakies dziwne cofanki zegara (choc to w momencie, gdy nie bylo pewne, że Jimmy trafi 3), ale też ten faul na Jaylenie Brownie, ktorego nie było. Zawsze jakos tak sie dziwnie robi, że ściany pomagaja zielonym. Niebywale wkurwiajace. 

A co do mojej wypowiedzi -mowilem o wykurwistym Butelrze w koncowce - mial c***owy mecz, a ostatnie akcje wlasciwie samodzielnie poszedl na ostro i zabraklo ulamka sekundy do finałów.

G7 bedzie loteria, choc ja stawiam mimo wszystko na C's - przed swoja publika, ze swoimi sędziami dojada do finału. No i moze i dobrze, bo mimo chmiery jednak mam wrażenie, że beda potrafili zrobic z  Nuggets lepsze szoł, a ten szybki, atletyczny roster Jokerowi niekoniecznie musi leżeć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, julekstep napisał:

1.png

Nie dość że wykonanie mema koszmarne to jeszcze przypomnij sobie który zawodnik Heat w ostatnich minutach odrabiał straty, dał im prowadzenie i przede wszystkim odpowiedz mi czy którykolwiek inny gracz Miami punktował w końcówce? 

Leżeć powinien tam Robinson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, josephnba napisał:

Leżeć powinien tam Robinson

Zdecydowanie Bam Adebayo. Robinson trafił kilka ważnych trójek jeszcze nawet w 4Q, które trzymały Heat w grze a te pudła to się zdążają nawet najlepszym shooterom i Curry ma trochę takich na koncie w podobnych okolicznościach. Bam za to znowu wyglądał słabiutko przez praktycznie cały mecz i w przeciwieństwie do Butlera z 4Q nie miał jakiegoś zrywu ani razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, josephnba napisał:

Nie dość że wykonanie mema koszmarne to jeszcze przypomnij sobie który zawodnik Heat w ostatnich minutach odrabiał straty, dał im prowadzenie i przede wszystkim odpowiedz mi czy którykolwiek inny gracz Miami punktował w końcówce? 

Leżeć powinien tam Robinson

Mecz trwa 48 minut

W trakcie tych 48 minut Robinson zrobil z grubsza swoje za to 'syn Zordana' zrobil z grubsza kupe.

No zabawnie beda wygladaly te wszystkie taunty z (glownie) game 3 i ta narracja o tough guyu Jimmym 'freaking' Butlerze jak game7 wdupia (zeby nie bylo - jako fan Joka wole Heat w finale bo to duzo lepszy maczap dla Baryl). Az przypomina sie sytuacja z Morriskiem jak Butler zaczal byc gangsterem akurat wtedy jak pojawila sie juz ochrona a Jok poszedl na wyjebaniu sobie posiedziec na lawce. Mocne KG vibes!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, vero1897 napisał:

Zdecydowanie Bam Adebayo. Robinson trafił kilka ważnych trójek jeszcze nawet w 4Q, które trzymały Heat w grze a te pudła to się zdążają nawet najlepszym shooterom i Curry ma trochę takich na koncie w podobnych okolicznościach. Bam za to znowu wyglądał słabiutko przez praktycznie cały mecz i w przeciwieństwie do Butlera z 4Q nie miał jakiegoś zrywu ani razu.

Miałem na myśli ostatnią minutę. Dancan spudłował dwa open looki zza łuku plus dał się ograc na swichu jak młody Jokic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.