Skocz do zawartości

EAST FINALS Boston Celtics (2) vs. Miami Heat (8)


Koelner

Kto?  

49 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto?


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 17.05.2023 o 23:44

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, vero1897 napisał:

W Bostonie i tak chyba dojdzie do zmiany na ławce, nie? Tak by przynajmniej nakazywał rozsądek, bo Joe to ewidentnie nie ten kaliber, którego tam teraz potrzebują.

właśnie niby krążą plotki, że Celtics chcą aby Mazzulla złożył swój własny sztab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, vero1897 napisał:

Serio? W takim razie nie pozostaje nic innego jak życzyć powodzenia już za rok, lol.

ja bym się nie przejmował, wszak majo zwykle świetne matchupy ;)

z drugiej strony, łatwo postawić krzyżyk na debiutancie, który wszedł w taki team z takimi oczekiwaniami i miał z buta zrobić przynajmniej Finał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

z drugiej strony, łatwo postawić krzyżyk na debiutancie, który wszedł w taki team z takimi oczekiwaniami i miał z buta zrobić przynajmniej Finał

To już akurat zasługa FO Celtics o postawieniu na kogoś takiego w ich sytuacji. Ja w tym sezonie zwyczajnie najczęściej odnosiłem wrażenie, że gość się tak do końca do roli HC nie nadaje, mimo że być może jest fantastycznym asystentem. Może ten rok i najbliższe lato na tyle go nauczą, że będzie już w przyszłym sezonie sporo lepszy i pewniejszy w tym co robi ale jakoś w to nie za bardzo wierzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, vero1897 napisał:

Może ten rok i najbliższe lato na tyle go nauczą, że będzie już w przyszłym sezonie sporo lepszy i pewniejszy w tym co robi ale jakoś w to nie za bardzo wierzę.

W Majka Browna też już nikt nie wierzył, a miał ciut więcej czasu aby ludzi do siebie przekonać. Raczej nie zostawiałbym Mazzulli, ale za łatwo się z niego robi kozła ofiarnego. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celci przez całe PO byli nijacy. Oprócz G7 Tatuma przeciwko 76ers nie pamiętam żeby ktoś miał jakieś ekstra przebłyski jak np Grant Williams rok temu w G7 z Bucks czy Horford z BKN.

Z Hawks wygrali niepewnie, a z 76ers ledwo.

Ta wątpliwa forma przełożyła się na szybkie 0:3. 

Końcówki meczy jak zwykle - straty, brak pomysłu na akcje i słaba dyspozycja liderów. 

Zastanawia mnie kwestia czemu RWill grał tak krótko i większe minuty dostawał GWill. 

Cichym bohaterem serii był Martin, który dosłownie wstrzelił się z formą. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Reikai napisał:

Ja go nawet lubię, ale raz nie róbmy też z niego lepszego od Tatuma jak próbowałeś. Dwa, jeśli kogoś można nazwać atletą a nie koszykarzem, to właśnie Browna.

Mam bardzo poważne wątpliwości, czy każdy w tej lidze chce płacić 60 mln za gościa który

- jest 7 sezon w lidze

-kozłuje jak licealista cytując Sharpa

-ma watpliwe bball iq(jakość oddawanych rzutów, częste wbijanie się w tlok na kosz i łapanie się na ofensy próbując wszystko załatwić siłą i atletyzmem który będzie tylko spadał

-nie kreuje, w PO ma najgorsze AST/TO że starterów oprócz jakiegoś asa typu Hunter który ma piłkę w rogu raz na rok

- broni, ale fani Celtics zwracają uwagę na to że głównie wybrane akcje 1 na , w team d, help d jest kiepski 

-  a to wszystko przy założeniu że CBA może rosnac tylko o 10% max co roku, a drużyną płaci już 55-60 baniek Jokiciowi/Luce/Tatumowi czy komuś tam. Jak salary będzie że 160 baniek, to watpie zeby każdy w lidze chciał płacić 120 za duet Tatum&Brown, zamiast próbować naprawić problemy z rosterem Celtics(Brak jakiegokolwiek kreatora np, który pomógłby i Brownowi)

Ale wybór mają kiepski Celtics, albo go wymienią za głębię, albo ten uniesie się honorem i obrazi się biorąc 100 mln mniej od jakiś Rockets.

Za rok albo 2-3 lata ten post będzie memem

Celtics maja 2 najlepszych skrzydlowych w lidze do tego którzy są mlodzi, płacisz Brownowi w takiej sytuacji tyle ile trzeba żeby go zatrzymać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Kubbas napisał:

Za rok albo 2-3 lata ten post będzie memem

Celtics maja 2 najlepszych skrzydlowych w lidze do tego którzy są mlodzi, płacisz Brownowi w takiej sytuacji tyle ile trzeba żeby go zatrzymać 

No płacisz

I w tym właśnie jest problem i tragizm tej sytuacji ze Celtics nie mają wyboru, musza zapłacić większe siano niż Jokiciowi takiemu Brownowi z tego top30 ligi, blokując jakiekolwiek inne ruchy i realna pomoc Tatumowi(jakiś kreator pierwszy raz w karierze dla Tatuma? Coś pod kosz jak Hordord zaraz idzie na paliatywny, a Williams ma zdrowie Davisa?).

Brown ma 26 lat, jest 7 sezonów w lidze, kim jest to już raczej wiadomo, nie widzę tu opcji na jakiś niesamowity wystrzał. Kozłować się raczej nie nauczy w tym wieku, skoro robi to że 20 lat, bball iq tym bardziej nie poprawi. Mógłby być lepiej wykorzystywany, mniej grac z pilka jako wannabe kreator, ale tu by się przydał jakiś PG, a nie Smart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

w moim topie jest jeszcze 

"Jok dostaje MVP za adv stats, bo Windhorst tak powiedział, a tu macie dowód na to, że tak powiedział"

No i tak było, Windhorst akurat się wafluje ze wszystkimi głosującymi i wie kto dlaczego głosował, dla większości głosujących był to główny czynnik

A na pewno wie to lepiej niż ty xD

2 minuty temu, Reikai napisał:

I w tym właśnie jest problem i tragizm

No przetragiczna sytuacja która chcialoby miec 95 procent ligi zapłacić topowemu skrzydłowemu w wieku 26 lat maxa

Straszne, na pewno Jeanie Buss modli się co noc żeby nie być postawiona w takiej sytuacji, to samo GSW które płaci grube dudki Wigginsowi albo Klayowi

Dramat

7 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

w moim topie jest jeszcze

Chętnie wymieniłbym twój top ale go nie ma bo sam nie wierzysz nawet wystarczająco w team któremu kibicujesz żeby coś konkretnego napisać i twoja aktywność tutaj polega na lawirowaniu między jebne głupi żart  którego nikt się nie śmieję, obrzydze całkiem fajnego koszykarza Jokica całej społeczności forum lub wypowiem się tak żeby się nie wypowiedzieć jak na prawdę myślę bo potem jak nie będę miał racji to co ja zrobię wypomni mi to jakiś SBL na forum za 2 lata ojeju

Miej trochę pewności w sobie stary i wierz mi na tym to polega żeby czasem komuś przyznać rację, wyciągnąć z tego wnioski bo nie raz to robiłem 

Bądź sobą nie wstydz się, dobrze że zapamiętujesz moje posty jak czegoś zapomnę to się odedzwe, pisz tak żebym ja też coś zapamiętał a nie tylko to jak mi obrzydzasz Jokica

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.